אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיתוף ותהייה

girl on mars
לפני 6 שנים • 30 בספט׳ 2017
girl on mars • 30 בספט׳ 2017
בכנות נשמע כמו מפגש טיפוסי בין גבר לאישה, לצערי. לא מרגישה שזה קשור ישירות לשליטה.
Sharoman​(אחר)
לפני 6 שנים • 30 בספט׳ 2017
Sharoman​(אחר) • 30 בספט׳ 2017
טוב את הרוב כבר כתבו כאן, אבל אציע בכל זאת את חוות דעתי.
כאן, בדיוק כמו בכל מקום אחר חייבת להיות מידה של בררנות, במיוחד כידוע מראש שיש כאן חרמנים שמחפשים זיון קל, נשלטים שלמדו לקח מנסיונות עבר ולא מתחילים הודעה ב"מחפש מישהי שתשלוט בי", אבל בכל זאת מחפשים להרגיש נשלטים או מושפלים במקום להיות חלק החוויה הכוללת של להיות עם שולטת אמיתית.
לצערי לא חסרים כאן כאלה שעבורם שולטות הן כלי צעצוע כמו מאין וברטור חי שמשמש להם כדרך מיצוי לצרכים האישיים שלהם ובכך אין להם שום העדפה כלל לאישה או לשולטת שנמצאת מולם משום שמסתפקים בנוכחות שלה בלבד כדי להשיג את מטרתם המיידית.

יותר מכל הייתי מציע לסנן אותם טוב יותר, כפי שכתבו לך כאן, לוודא שהשיחות הראשונות יהיו וניליות, אישיות לכנות.
כמו כן אני מציע שגם המפגש הראשון יהיה מבוסס לפחות על עיקרון ונילי (כמו בית קפה או סתם יציאה מהבית), מבלי להבטיח שום דבר.
ככה תוכלי לא רק להכיר את האדם השני אלא גם לראות כמה הוא מוכן להשקיע בפגישה איתך לפני שהוא מוזמן לבדוק.
אני כן חושב רצוי לציין בפניו מראש איך יראה הסשן הראשון שלכם, למקרה שהוא יצפה יחסי מין מלאים או אפילו חלקיים.
בנוסף לא הייתי משאיר את הבחירה אם לגמור או לא בידיו (תרתי משמע) אלא הייתי מציע שתקבעי זאת עבורו.
למעשה, תוכלי אפילו לצוות עליו לא לגמור בלי רשותך או לאפשר לו להגיע הבייתה ולגמור מולך בטלפון או בסקייפ (או בכל צורה אחרת שעולה על דעתך).

אבל יותר מכל דבר אחר הייתי מציע לך לוודא שהוא מציג את עצמו כבן אדם שבמקרה נשלט ולא הנשלט שמוותר על האנושיות שלו, עוד לפני הפגישה הראשונה וכבר מהשיחה הראשונה.
Bagel
לפני 6 שנים • 1 באוק׳ 2017
Bagel • 1 באוק׳ 2017
בטי בום כתב/ה:
כמו בכל דבר הם מתחלקים לקבוצות,
החרמנים שרוצים סשן

למיטב הכרותי יש רק קבוצה אחת
משרת וכנוע​(לא בעסק)

צהרים טובים

אני זכיתי להיות למעלה משבע שנים נשלט
אצל מלכה אחת
וגם שהסתיים נשארנו ידידים טובים.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 1 באוק׳ 2017
הנשלט הקבוע שלי במשך כמעט 3 שעים היה צעיר ממני ב-16 שנה, אבל אני מסכימה אתך שפער הגילאים בטח לא תורם. רוב הגברים מעדיפים נשים בגילם או נשים צעירות יותר לקשר. עם סקס יש להם פחות בעיה, מסתבר.
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 1 באוק׳ 2017
גם נשים....
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 1 באוק׳ 2017
נו, גם בזה אני לא שגרתית. נגד נישואין, אלהורית, פוליאמורית, קוגרית. ממש לא אדם מהיישוב.
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 1 באוק׳ 2017
מה רע בזה?
רק משום שלא כולם מבינים אותך לא אומר שאת טועה, רק אומר שאת צריכה למצוא את מי שיודע שאת צודקת.

אה, ואל תשכחי ספיסקסואלית icon_wink.gif