צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא מצליחה לגמור עם גבר

Nutella​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 1 באוק׳ 2017

זה תהליך

Nutella​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2017
אני אותו דבר, וגם אמרתי את זה בגיל 23 icon_smile.gif
עברתי פגיעות מיניות והפעם הראשונה שלי היתה באונס.
לא הצלחתי לגמור בכלל עד גיל 23, גם לא לבד ובטח לא על יד גבר.
בערך בגיל הזה החלטתי שאני לא מותרת לעצמי ואוננתי עם רוקט עד שזה קרה.
מאז היו הרבה פעמים שלא הצלחתי, עם גבר, בלי גבר, עם אביזרים, בלי אביזרים, עם מחשבות כאלה ואחרות וגם היו פעמים שהצלחתי, אחרי מאמץ, עם מלא עזרה חיצונית (אביזרים) ועם מלא מלא רצון.
אין לי ספק שאצלי זה לא רק האונס ופגיעות המין כי חונכתי לשרוד, חונכתי שאסור להנות בחיים, שאם אני נושמת שאני אגיד תודה שכל השאר זה רק בונוס ומתנת חינם, ששום דבר לא מגיע לי... אז אני בכלל מסובכת נפשית icon_smile.gif
אבל עשיתי תהליך, הלכתי לטיפול, העצמתי את עצמי ואני עדיין נאבקת לעשות את זה בכל הזדמנות, אני לא מותרת לעצמי ומנסה לגמור בהרבה הזדמנויות, גם עם גברים ניסיתי וניסיתי עד שבסוף זה קרה, אני כל הזמן משתפרת, רק לפני כמה ימים ציינתי פה שהשפרצתי icon_wink.gif ואני עדיין צריכה להתאמץ, ועדיין קורה שאני לא גומרת למרות המאמץ אבל זה משתפר לגמריי וגם קרה כבר כמה פעמים שגמרתי עם גבר, כמובן לא מזיון (רוב הנשים לא גומרות רק מזיון וצריכות מגע ישיר עם הדגדגן בלי קשר למה הן עברו בחיים, אם בכלל) וגם לא תוך כדי זיון (אוננות במקביל לזיון) אבל אין לי ספק שגם זה יקרה בקרוב מאוד.... והצלחתי גם כמה פעמים לגמור רק עם האצבעות...
בקיצור, זה עניין של אמונה עצמית, שחרור נפשי ונסיון חוזר ונשנה למרות כשלונות, שתתאמן המון וגם עם גברים למרות שלא מצליחה, שתביא איתה אביזרים אם זה מה שהיא צריכה כדי לגמור ובסוף זה יקרה, להאמין שזה יקרה...
(נ.ב. שלא תתאמץ יותר מידי לגמור, שתרפה, שתחשוב על דברים מיניים בלי להתרכז יותר מידי בגמירה, ושבשום פנים ואופן הגבר לא ילחיץ אותה לגמור, כי זה הכי מקשה על הגמירה).
babywolf
babywolf • 1 באוק׳ 2017
טוב.. אחזור על כמה דברים שנאמרו פה.. ואוסיף משלי. ואני בניגוד לחברים פה אהיה קצת פחות מנומסת...

אני חושבת שכרגע הוספת לטראומה שלה מגברים שחלקת משהו כל כך אינטימי שלה עם העולם ואם היא קוראת את זה היא בטח נבוכה ומרגישה מושפלת ושחצית שוב, גבול מסוכן, איתה.. ושאתה , כמו כל מי שהיא נפגעה ממנו , לא התחשבת ברגשותיה וסחרת במידע עליה, כלומר בה , באופן בזוי ונלוז. היא סמכה עליך ופתחה איתך שיחה ואתה הלכת ופרסמת אותה פה.. אז מעבר לעובדה שאתה טיפש וחסר אחריות, יצאת חרא של בן אדם.

2. זה משול מבחינתי לאלה שאומרים ללסביות שהן פשוט לא פגשו את"מיסטר רייט". כאילו אנחנו מטומטמות ולא יודעות מה טוב לנו, ואתם הגברים,הו, הכל כך מוצלחים הם המזור לכל אישה והזין שלך עשוי מיהלום מלוטש... אתה אידיוט?? אתה חושב שאתה מאסטר אוף דה קליט?? כאילו, ברצינות?? גמירה, כל שכן, גמירה טובה, היא תהליך שמעבר לפיזיולוגיה שלו, מדובר על הסרת חסמים רגשיים. ומה לעשות(מניסיון.. לצערי),כשאת נאנסת.. קצת קשה לך(מקווה שהטון הציני שלי מובהר פה כמו שצריך) להתחבר מחדש לרגש שלך, כי שם נמצאות גם כל הטראומות שלך. קשה להשתחרר מהשליטה, כי את יודעת שאם תרפי את עלולה להיפגע. את לא גומרת, כי את מרגישה אשמה שאת נהנית מתהליך שזהה בפרקטיקה שלו למה שעברת ואז מה זה אומר עלייך? שלא באמת נאנסת? שאולי את סתם היסטרית? אני אחרי מה שעברתי לא יכולתי לחבק גבר בלי לבכות.. אז אולי במקום להיות"גבר גבר"(כן.. בטח) ולהציע לה שתרפא אותה באמצעות הזין שלך, תהייה רגיש וקשוב אליה? חשבת שאולי זה קצת יותר אנושי ? לא.. למה לך? הרי הזין שלך הוא מתנת האל לנשות העולם..

3) כשורדת תקיפה מינית ושורדת גילוי עריות, הייתי מציעה לה כן את התמיכה שלי. לדובב אותה עד כמה שניתן על מה שהיא עברה. להציע לה אלטרנטיבה של הקשבה, חמלה והכלה. ואם את פה, יקירה קוראת את השורות האלה.. אני מאמינה לך. אני מחבקת אותך ואני מאחלת לך החלמה מלאה עד כמה שניתן. זאת חוויה מצלקת, קשה ובלתי אפשרית אבל אנחנו חזקות מזה. אנחנו חזקות מזה. מבטיחה לך..

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוק' 01, 2017 9:34 am, סך-הכל נערך פעם אחת
indigo child​(שולט)
indigo child​(שולט) • 1 באוק׳ 2017
לצורך הבהרה, אין דבר כזה אישה שלא יכולה להגיע לגמירה ביחד עם פרטנר גברי ..
הבעיה כרגע היא על רקע הנפשית ומובן מאוד למה.
אנחנו (גברים ונשים כאחד) חווים אורגזמה כאשר אנחנו משוחררים בראש ובגוף גם יחד .
לצורך השוואה שונה במקצת, תנסה לעשות מסאז' לבנאדם שבסטרס ..
לא רק שהמסאז' לא יהיה נעים, בכל נגיעה הוא יגרום לשרירים להתכווץ לכאוב ולרצות שזה יפסק .
בטח שלא תפיק ממנו הנאה או שיחרור .
החסימה שלה נובעת מטראומה היא כרגע איננה מצליחה להיות נינוחה ורגועה עם פרטנר גברי.
מה שהמוח שלה משדר באותו רגע זה מצוקה, מצוקה, מצוקה .
להבטיח לה שהיא תחווה אורגזמה ביחד עם פרטנר גברי זה הבטחה גדולה מידי , כי קודם כל היא צריכה להתגבר על זה .
אין זה נובע מפסימיות זה נובע ומגיע מהבנה של המחסום הזה שקיים לה בראש .
מצד שני, כאשר היא תתקל בגבר אשר יבין את הסיטואציה וירד לעומק הבעיה.
הוא יאפשר לה שלב אחרי שלב, להרגיש בנוח ולרצות בזה מעצמה עד לרמה הסופית שתשבר החסימה.
בסוף היא תחווה אורגזמה שתעיף אותה באוויר אבל יש על זה עבודה ויש לזה זמן ..
אבל בשורה התחתונה הפרטנר שהיא צריכה זה בנאדם שיחשוב עליה יותר מעל עצמו .
שיתן לה את כל הביטחון שבעולם וירעיף עליה את כל האהבה שביקום .

דרך אגב נקודה אחרת במקצת זה "אילוץ אורזמה " אבל בשביל זה צריך להיות סופר אלוף ולהתעלם מאלף ואחד "לא !! " בדרך שהיא תצרח.
(זה יהיה לא פחות גרוע מהאונס שעברה !!!! ) לכן זה לא הדרך בכלל בסיטואציה הזאת כי זה יהיה רגעי ויגדיל את הטראומה שחוותה .
כלבה נאמנה​(נשלטת){M.E}
מנטור מה שניסו כאן להגיד לך זה שזה לא רציני להגיד למישהי שעברה אונס שהיא רק צריכה למצוא את השותף הנכון
מדובר כאן במשהו עמוק מאד ומורכב
כמו שאמר כאן bent זה כמו להגיד לאנורקסית : את רק צריכה למצוא אוכל שאת אוהבת ולאכול...
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2017
אני חושבת שמנטור כבר הבין שהתגובה שלו לא הייתה מוצלחת, על אף שהתכוון לטוב, ואפשר לעבור להתמקד בעזרה לאישה.
בעיניי זה טוב שהסבירו פה למה התגובה שלו בעייתית, כי חשוב שגברים יבינו את מה שהסברתן פה.
אבל בסופו של דבר הוא ביקש עזרה עבור מישהי, והוא חוטף המון ריקושטים.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2017
כמו כן, oneslave ו-vipera
אתן מדהימות, ואני מצטערת שעברתן את זה.
נימפומניה ריגשית​(שולטת){מצרפתמקרים}
יכולים להיות כמה סיבות:
הראשונה שקשורה לאונס ובגלל האונס היא מפחדת מחדירה, חוסמת את עצמה ואז מתכווצת ואז החדירה כואבת, שורפת ולא מענגת אותה.
היא לא מצליחה להתנתק מהאונס והפלאשים ממנו וחווה אותו ובכך לא מצליחה לשחרר ולהנות.
השני קשורה לזה שהיא לא נהנת מחדירה..
שזה קשור להרבה סיבות.. גודל הזין, העובי, הארוך, החיבור לבנאדם...

כמה טיפים לדעתי שיעזרו
קודם כל לבדוק אם היא נהנת מחדירה של אצבעות, קודם של עצמה ואחרי זה של הפרטנר.
לבנות אצלה בטחון אם זה אומר שרוב האקט יהיה ירידות ונגיעות בדגדגן.
אחרי שיש את כל זה אפשר לשלב עם הירידה חדירה של אצבעות
או לשלב עם חדירה של זין משחק של האצבעות על הדגדגן.
babywolf

תודה

babywolf • 1 באוק׳ 2017
אולי פעם זה יקרה כתב/ה:
כמו כן, oneslave ו-vipera
אתן מדהימות, ואני מצטערת שעברתן את זה.

אני בסדר.. ותודה שא.נשים קיימים פה לחבק ..
TheMentor​(שולט)
לפני 6 שנים • 2 באוק׳ 2017
TheMentor​(שולט) • 2 באוק׳ 2017
אתם יודעים מה...
גם אם חלק מהאנשים פה כועסים על העיצה הנימהרת שלי שעם האדם המתאים זה יקרה, והאמת,
אני כבר נוטה להסכים איתם, זה הרבה יותר מורכב ועמוק, וזה בטח לא איזה בחור קסם שיפתור את הכל,
למרות שיש גם מקרים כאלה -
אני לא מצטער לרגע על פתיחת השאלה.
למה?

תיראו איך נשים נפתחו פה, בצורה ניפלאה, בגילוי לב מלא.

אני מצדיע לכן!

תודה לכל אחת שפתחה את נפשה כאן,
תודה!
TheMentor​(שולט)
לפני 6 שנים • 2 באוק׳ 2017
TheMentor​(שולט) • 2 באוק׳ 2017
כלבה נאמנה כתב/ה:
מנטור מה שניסו כאן להגיד לך זה שזה לא רציני להגיד למישהי שעברה אונס שהיא רק צריכה למצוא את השותף הנכון
מדובר כאן במשהו עמוק מאד ומורכב
כמו שאמר כאן bent זה כמו להגיד לאנורקסית : את רק צריכה למצוא אוכל שאת אוהבת ולאכול...

אני מסכים.
אני מודה בטעותי. זה לגמרי יותר מורכב.
אבל אולי בגלל שאני אופטימי מטיבעי אני נוטה לחשוב על הפיתרון היותר פשוט
וחושב שאדם מתאים יצליח.

בכל אופן הודיתי בטעותי. זה יותר מורכב.
אבל לא מצטער על הפוסט.

אגב, קיבלתי את רשותה לפרסם פה את השאלה.
ואני מודה לכולם על התשובות והתגובות והשיתוף.