בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא מצליחה לגמור עם גבר

TheMentor​(שולט)
לפני 6 שנים • 2 באוק׳ 2017
TheMentor​(שולט) • 2 באוק׳ 2017
vipera כתב/ה:
טוב.. אחזור על כמה דברים שנאמרו פה.. ואוסיף משלי. ואני בניגוד לחברים פה אהיה קצת פחות מנומסת...

אני חושבת שכרגע הוספת לטראומה שלה מגברים שחלקת משהו כל כך אינטימי שלה עם העולם ואם היא קוראת את זה היא בטח נבוכה ומרגישה מושפלת ושחצית שוב, גבול מסוכן, איתה.. ושאתה , כמו כל מי שהיא נפגעה ממנו , לא התחשבת ברגשותיה וסחרת במידע עליה, כלומר בה , באופן בזוי ונלוז. היא סמכה עליך ופתחה איתך שיחה ואתה הלכת ופרסמת אותה פה.. אז מעבר לעובדה שאתה טיפש וחסר אחריות, יצאת חרא של בן אדם.

2. זה משול מבחינתי לאלה שאומרים ללסביות שהן פשוט לא פגשו את"מיסטר רייט". כאילו אנחנו מטומטמות ולא יודעות מה טוב לנו, ואתם הגברים,הו, הכל כך מוצלחים הם המזור לכל אישה והזין שלך עשוי מיהלום מלוטש... אתה אידיוט?? אתה חושב שאתה מאסטר אוף דה קליט?? כאילו, ברצינות?? גמירה, כל שכן, גמירה טובה, היא תהליך שמעבר לפיזיולוגיה שלו, מדובר על הסרת חסמים רגשיים. ומה לעשות(מניסיון.. לצערי),כשאת נאנסת.. קצת קשה לך(מקווה שהטון הציני שלי מובהר פה כמו שצריך) להתחבר מחדש לרגש שלך, כי שם נמצאות גם כל הטראומות שלך. קשה להשתחרר מהשליטה, כי את יודעת שאם תרפי את עלולה להיפגע. את לא גומרת, כי את מרגישה אשמה שאת נהנית מתהליך שזהה בפרקטיקה שלו למה שעברת ואז מה זה אומר עלייך? שלא באמת נאנסת? שאולי את סתם היסטרית? אני אחרי מה שעברתי לא יכולתי לחבק גבר בלי לבכות.. אז אולי במקום להיות"גבר גבר"(כן.. בטח) ולהציע לה שתרפא אותה באמצעות הזין שלך, תהייה רגיש וקשוב אליה? חשבת שאולי זה קצת יותר אנושי ? לא.. למה לך? הרי הזין שלך הוא מתנת האל לנשות העולם..

3) כשורדת תקיפה מינית ושורדת גילוי עריות, הייתי מציעה לה כן את התמיכה שלי. לדובב אותה עד כמה שניתן על מה שהיא עברה. להציע לה אלטרנטיבה של הקשבה, חמלה והכלה. ואם את פה, יקירה קוראת את השורות האלה.. אני מאמינה לך. אני מחבקת אותך ואני מאחלת לך החלמה מלאה עד כמה שניתן. זאת חוויה מצלקת, קשה ובלתי אפשרית אבל אנחנו חזקות מזה. אנחנו חזקות מזה. מבטיחה לך..

1. קיבלתי אישור לפרסם את השאלה. באותו הנוסח שפירסמתי. אז אנא ממך. בלי לתקוף.
היא לא בטראומה ממני. לא הוספתי לה טראומה.
2. קיבלתי גם את זה שהפיתרון שלי לגבי - הגבר הנכון - אינו פיתרון נכון והולם למצב שלה,
ואמרתי ואומר שוב, אולי דיברתי כי אני אופטימי.
3. היא קוראת ומודעת להצעת העזרה שלך.

4. לא תיארתי לעצמי ששאלה כזו בניסוח כזה תעורר כל כך הרבה אמוציות - זעם, באמת שלא.
אבל אני לא מצטער לרגע על הפוסט.
עצם זה שאנשים נחשפו פה ופתחו את ליבם זה ראוי להערכה גדולה.
ואם אני העז שצריך לשחוט ולזרוק לעזאזל, אז קיבינימאט תשנאו אותי.
סך הכל הכוונות שלי היו באמת באמת נקיות.
באמת.
ומי שלא מאמין לי - שלא יאמין, זכותו.
neter​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 31 באוק׳ 2017
neter​(נשלטת) • 31 באוק׳ 2017
קרא קצת ספרות בנושא, שבעים אחוזים מהנשים לא מגיעות לאורגזמה במשגל, רק בעבודת כפיים
שדה​(שולטת)
לפני 6 שנים • 31 באוק׳ 2017
שדה​(שולטת) • 31 באוק׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:
אף אחד לא אמר שהיא דפוקה כי היא לא גומרת, אלא שהפתרון לא כזה פשוט כמו שנראה לך, ולהציג אותו כ"קלי-קלות" ושהיא "פשוט צריכה למצוא את הפרטנר הנכון" כשיש לכך עוד גורמים שלא לקחת בחשבון, זה מה שבאמת יכול לגרום לה להרגיש "דפוקה" כשהיא לא תצליח לעשות את זה בקלות שאתה מתאר.
הדבר האחראי לעשות הוא לייעץ לה לפנות לאיש מקצוע שמבין בעניין במקום להתיימר לרפא (גם אם הכוונות טובות).

הדבר האחראי לעשות הוא להיות חברים, להפגין חום, ולהחדיר תקווה ואופטימיות באנשים שיקרים לנו.
חום אנושי חשוב כמו אויר ומים, וקודם לכל צורה של "טיפול מקצועי".
להחדיר בבחורה תקווה ולהגיד לה שיש לה עתיד עם הגבר הנכון זה אלף בית של אנושיות. אפילו אם זו אינה טענה מדעית שעברה תיקוף בסדרה של מחקרים.

האם היא צריכה את עזרתו של איש מקצוע? אולי. זה מעט יומרני לקבוע על סמך דיווח מהסוג הזה מה אישה צריכה או לא צריכה.
פסיכולוגים שמעבירים ביקורת על יחס אנושי, ומתייחסים לכל קושי נפשי כאל מטען חבלה שצריך להרחיק ממנו את הציבור ולהביא את "איש המקצוע", הם האחרונים שהייתי ממליצה למישהו לפנות אליהם.

יש מטפלים נפלאים בעולם, ואני בהחלט בעד טיפול, אבל לאף אחד לא תזיק גם מעט צניעות. בסופו של דבר אורגזמה לא מקבלים עם מטפל. אם היא תצליח להגיע לאורגזמה עם גבר, זה יקרה עם הגבר הנכון, וזה יצטרך להיות אדם שרגיש למצבה ומסוגל להיות שם בשבילה, לא אדם שיקבל אותה מתוקנת מידיו של מטפל. הישמרו מפני פסיכולוגים מאסכולת "יש לי מונופול על הידע ועל מתן עזרה אנשים".

ולך, המוח, אין לי מושג מה הנסיבות המדויקות של ידידתך. אבל כחבר או ידיד פעלת נכון בעיני. אני לא יכולה להעלות על דעתי מצב שבו הייתי אומרת משהו אחר ממה שאמרת.
הפאסימיות, הצדקנות והמרירות חוגגות בתגובות של אנשים.