צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אמרו לך שאת לא בדסמית או נשלטת אמיתית?

TorMentor​(שולט)
לפני 6 שנים • 1 באוק׳ 2017

אמרו לך שאת לא בדסמית או נשלטת אמיתית?

TorMentor​(שולט) • 1 באוק׳ 2017
יש קטע ידוע באתר ש'שולטים' מדברים עם נשלטות חדשות, ואומרים להן דברים בסגנון "את לא נשלטת אמיתית", "את לא באמת בדסמית, רק קינקית לייט", "את בסה"כ שולטת מלמטה" ושאר עמודי תווך פילוסופיים מהתורה הבדסמית המקודשת שהם פרשניה הבלעדיים.

שמעתי על זה אתמול פעם נוספת ממישהי שדיברתי איתה, שכל חטאה היה לומר למישהו שהיא חסרת נסיון ולא יודעת עדיין מה היא רוצה ולמה (למרות שהיתה יחסית סגורה על זה שהיא לא רוצה לנקות לו את הבית). והתעצבנתי, יען כי זה מעצבן, ואני אדם לוגי.

אז למען שלוש קוראותיי השולטות, שני קוראיי השולטים, והמוני הניקים הכפולים שפתחתי בעצמי כדי שיהיו לי יותר צפיות, דיסקליימר לטובת נשלטות חדשות:

אמנם, רובנו נסכים שאם אדם רוצה אך ורק ספנק פה ושם, זה לא מה שרוב הנוכחיםות פה יכנו בדסמ, ובמקרה כזו לגיטימי לומר שאדם הוא קינקי;

ואמנם, רובנו נסכים שיש דבר כזה 'שליטה מלמטה' - מצב בו הנשלט\ת רוצה שייעשו בו או בה דברים מסויימים, ועל כן מתמרנ\ת את השולט\ת כדי שייעשו הדברים האלה. צריך להגיד ביושר שאם נוציא מהאתר את כל השולטיםות מלמטה, לא יישארו מספיק אנשים כדי שכלובי יוכל לממן את שפע האחוזות ומכוניות הפאר שלו. או לאכול.

אבל - לחלוטין לא סביר לקבוע זאת לגבי מישהי שעדיין לא התנסתה ולכן לא יודעת מי ומהי ומה היא רוצה במובן בדסמי. בנוסף, השולטים דנן נוטים להשתמש באמירות המגמדות האלה, לגמרי במקרה, אחרי שמישהי מסרבת לזרום עם הרצון שלהם. כי היא לא קוראת להם "אדוני" ישר על שיחת הצ'אט הראשונה, או לא "יורדת על ארבע, כלבה" מיד בשורת הפתיחה, או מאיימת שלא להשתמש במרכך כשהיא תבוא מיד לכבס לאדון את התחתונים (בכל זאת מכירים כבר ארבע דקות).

בקיצור, מדובר בטקטיקה נלוזה, בין אם נעשית במודע ובין אם מתוך נלוזות כללית. מי שלא התנסתה, שלא תיתן לאף אחד לתמרן אותה כך.

ומי שלא מסכימה איתי – לא בדסמית אמיתית.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 1 באוק׳ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 1 באוק׳ 2017
נדירות הפעמים ששמעתי "שולט/ת מלמטה" והכוונה הייתה למניפולציה אמיתית מהצד הנשלט.
לרוב זה יוצא מפי/מקלדתם של שולטים שלא מסוגלים להמתין בסבלנות או לקבל סירוב בכבוד.

"לא בדס"מ/ית אמיתי/ת" זה מונח אפילו יותר מגוחך, שיוצא מפי אנשים שמתיימרים שהם המציאו את הבדס"מ. לכל אחד יש את הבדס"מ שלו, לכל אחד מתאים פרטנר מסוג אחר וקשר מסוג אחר. אין פה באמת "אמיתי" אלא מה שנכון לאותם אנשים ספציפיים.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 6 שנים • 2 באוק׳ 2017
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 2 באוק׳ 2017
שלח את השולטים בעיני עצמם לקרוא את המכתב הפתוח שלי לשולט מתחיל - https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=7060

לנשלט/ת כדאי לקרוא על ארגז הכלים שרצוי שיהיה להם כאן (לצערי לא מצאתי קישור לעותק של המאמר הזה בכלוב) - http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/507/72244916/%D7%9E%D7%91%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%9C%D7%91%D7%93/%D7%99%D7%97%D7%A1%D7%99_%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%94_BDSM

ולגבי "שליטה מלמטה" - זה נשמע לי כמו המפלצת שיש לשולט/ת מתחת למיטה ומפחידה אותם נורא באמצע הלילה...

icon_cool.gif
The Mistress​(שולטת)
The Mistress​(שולטת) • 2 באוק׳ 2017
רגע אתה בכלל יוצא מנוקדת הנחה שאלה שדיברו איתה הם "שולטים"
כתוב להם שולט בפרופיל so what
אני שוקלת לרשום בפרופיל שלי שאני הדלאי למה ....זה יהפוך אותי לכזו?
פה כדי לבקר​(אחרת)
פה כדי לבקר​(אחרת) • 2 באוק׳ 2017
כל מילה.!
גברים שהם בעצם ילדים
שלא יודעים לקבל גבולות; אם הם לא בדיוק הגבולות שלהם
כן, אנחנו יודעות, לשמוע לא זה כואב
זה לא עושה אותי פחות נשלטת
זה עושה אותך יותר אידיוט.

מוקדש לכל גבר שני שניסה להכיר אותי פה
אריאל M​(אחר)
לפני 6 שנים • 3 באוק׳ 2017
אריאל M​(אחר) • 3 באוק׳ 2017
חשופית כתבת יפה ונכון.

אבל האמת היא שיש צורך מסוים להבדיל בין נשלטת רצינית שמחפשת את הבדסמ שבענין.

לקינקיות. שרק מחפשות סקס פרוע עם גברים מסוקסים, בחליפות ומשקפי שמש. (ואם אפשר גם אוזניה כזו, כמו של האלה מהשב"כ)

או לחילופין נערות צעירות, שמחפשות דדיז עם ים כסף, שיקנו להם מלאאא מתנות. ויוציאו אותן למלאא שופינגגג!!!

(צר לי לנפץ לכן את החלום. פה זה כנראה לא יקרה.)

מיותר לציין שגם כ"נשלטת אמיתית" שקלטה את רעיון הבדסמ אפילו בחלקו.
מותר, ואף סוג של חובה. לעמוד על שלך לפני "סשן" או מערכת יחסים. (וגם במהלך מערכת היחסים במקרים מסויימים) ולמנוע מהפרטנר שלך לעשות לך דברים שממש לא תכננת שיקרו.

אם מישהי או מישהו מרגיש צורך להגיד שגם גברים הם חולירע. אז הנה אמרתי?
אריאל M​(אחר)
לפני 6 שנים • 3 באוק׳ 2017
אריאל M​(אחר) • 3 באוק׳ 2017
אותו תוכן פורסם בטעות פעמיים אז כדי שלא יהיה מפגר שינית טקסט
T O M​(שולט)
לפני 6 שנים • 4 באוק׳ 2017
T O M​(שולט) • 4 באוק׳ 2017
אנג'ל, את לא מלאכית אמיתית icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 4 באוק׳ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 4 באוק׳ 2017
T O M, נראה לי שאני בין היחידות באתר שהכינוי "מלאך" (על הטיותיו השונות) באמת משקף את השם שלהן במציאות icon_smile.gif
Close enough, isn't it?