סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור פדיחות/פשלות בשל סשנים או סתם חרמנות

Sharoman​(אחר)
לפני 6 שנים • 18 באוק׳ 2017

שרשור פדיחות/פשלות בשל סשנים או סתם חרמנות

Sharoman​(אחר) • 18 באוק׳ 2017
מוזמנים לשתף חוויות משעשעות על מקרים בהם יצא לכם להיות במצבים מביכים או משעשעים או שהיו מביכים או משעשים אם היו רואים אותכם בזמן סשן או סתם מצבי חרמנות icon_smile.gif
בטוחה​(נשלטת)
בטוחה​(נשלטת) • 18 באוק׳ 2017
אני הייתי צריכה פעם כחלק מסשן להגיע לאיזו כתובת, לשלוח הודעה כשאני מגיעה לדלת ולחכות עם כיסוי עיניים.
כמובן שהגעתי לכתובת לא נכונה, עמדתי ליד הדלת עם הכיסוי (בקושי נושמת) ופתאום שמעתי איזו סבתא צועקת לי שאם אני לא אלך היא תקרא למשטרה icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
מכיל ומפנק​(שולט)
מכיל ומפנק​(שולט) • 18 באוק׳ 2017
היית לי נשלטת שהסשן היה אצלה בבית. בסשן השני היא קיבלה הוראה להיות ערומה על שולחן האוכל ,מקופלת, עם עיניים מכוסות וכל מני אביזרים על הגוף שלה והיא אמורה להשאיר את הדלת עם לשונית פתוחה
.
אנו מגיע ורואה אישה מבוגרת בכניסה לבית של ה נשלטת והדלת פתוחה והאישה המבוגרת עיניים פתוחות לרווחה ובהלם . האישה מנסה לומר משהו ואני מצביע לאישה על היציאה ואומר לה שלום וצאי החוצה
האישה המבוגרת יוצאת וממלמלת.....
הנשלטת יוצאת מהחדר שלה וזוכה בחיבוק ארוך וחזק
CinderellaD​(נשלטת)

יש לי כל כך הרבה שזה מדאיג

CinderellaD​(נשלטת) • 18 באוק׳ 2017
- באחד המפגשים הראשונים שלי עם שולט, הוא נתן לי סטירה שקצת השתבשה בכיוון ופגעה לי באף, פותחת זרם היסטרי של דם. הוא כל כך נבהל שחשבתי שהוא הולך להתעלף. לאף המושלם שלי שלום.

- הייתי במסעדה בארוחה עם אנשי עסקים שעבדו עם בן זוגי דאז. הגעתי לבקשתו עם שמלה, בלי תחתונים ועם פלאג בתחת. הפלאג לא נמצא עד היום.
Sharoman​(אחר)
מה? איזה פלאג זה היה? 😮
Sharoman​(אחר)
יכול לעזור לך לחפש icon_smile.gif
מכיל ומפנק​(שולט)
מכיל ומפנק​(שולט) • 18 באוק׳ 2017
יצאתי עם נשלטת חדשה דנדשה ,שלבשה מיני , לבראנץ ותוך כדי ההמתנה לאוכל אני נותן לך ביצה סינית ואומר לה להכניס אותה לכוס
היא שואלת מה זה עושה ואני לא מגיב.

כשהגענו למנה האחרונה אני לוחץ על השלט והביצה מתחילה לרטוט.היא מסמיקה מסמיקה ונלחצת ומסתכלת לצדדים ובטוחה שכולם רואים ומבינים מה קורה לה...ושואלת אותי מה זה.....ושמה ידיים על השמלה ובקושי נושמת....אחרי מספיק זמן אני מפסיק את ה רטט ומרגיע אותה ומסביר לה שאף אחד לא שם לב והכל בסדר
ברכב ,בדרך חזרה, היא מבקשת עוד ואני מסביר לה שהיא צריכה להרוויח את זה
פוצ'י
פוצ'י • 18 באוק׳ 2017
קקי על דילדו ששולפים חוצה נחשב או שזה כבר פאסה?