צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אביזרים ביתיים לסשן עם נשלטת

שולט חרדי
לפני 6 שנים • 28 באוק׳ 2017

אביזרים ביתיים לסשן עם נשלטת

שולט חרדי • 28 באוק׳ 2017
איזה דברים שיש בכל בית אפשר להשתמש בסשן עם נשלטת.

דוגמא

1) אטבי כביסה
2) נרות שעווה

אל תתבישו לתת רעיונות קינקים.
שמנה מהשפלה
לפני 6 שנים • 28 באוק׳ 2017
שמנה מהשפלה • 28 באוק׳ 2017
יש בלי סוף, צריך רק להפעיל פנטזיה....
נניח חבלים, קרח, כיסא עם משענת לקשירות שונות, מלפפון או גזר או בננה....
שולמית ש
לפני 6 שנים • 29 באוק׳ 2017
שולמית ש • 29 באוק׳ 2017
מלאאאאאאאאאאאאאאאא
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 29 באוק׳ 2017
אישית, אביזרים ביתיים נותנים לי הרגשה של אותנטיות לעומת אביזרים "מיוחדים", ובגלל שאני כל כך אוהבת אותם הנה קצת מנסיוני הקט:

קודם כל, אם היא בקטע של ספנקינג יש לכם כל כך הרבה אופציות:
מברשת שיער, כף עץ, מרית מפלסטיק (המכות ניתנות עם הצד השטוח של שלושת אלו, מן הסתם), סרגל ארוך, חגורה, מחבט פינג-פונג, כבל חשמלי (כמובן שאחד שלא מחובר לכלום) מחבט שטיחים, ענפים מעץ (למטיבי לכת- לפקוד עליה לקטוף אותם בעצמה ואז לחטא ולנקות אותם מהענפים בבית באיזו צורה משפילה או עם איזה סטופר ליד שכל חריגה מהזמן תגרור ענישה נוספת).

ל"מסביב" של הספאנקינג (או עונשים בפני עצמם, you name it) אפשר להשתמש בסבון מוצק או בחריף לשטיפת פה או למרוח על הפתחים שלמטה (רק תבדוק שהיא לא רגישה להם ושיש לך איך לנטרל את השפעתם במידת הצורך בהישג יד, אחרת זה יגמר רע), אורז יבש בשביל לגרום לה לכרוע עליו בפינה (לא לזמן רב מדי), ספרים כבדים להחזיק בכל יד כשהיא בפינה, מטבע של חצי שקל שהיא אמורה להחזיק עם האף אל נגד הקיר ואם הוא נופל... יהיה "שמח", כנ"ל גם לגבי עיפרון מחודד שאפשר לגרום לה להחזיק בין הירכיים, פעמון כזה ששמים בקולרים של חתולים שאפשר לחבר לה לקולר/כשרשרת (למטיבי לכת- למצבט לפטמות) ולהגיד לה שאם אתה תשמע צליל בזמן ההצלפה (או כל פעילות אחרת) היא תענש, מה שידרוש ממנה הרבה משמעת עצמית ולהילחם באינסטינקטים שלה.

ירקות שונים כתחליף לדילדו- לא הייתי ממהרת להשתמש בהם כי הם יכולים להישבר בפנים. קונדום יכול למנוע את גודל האסון, אבל גם הוא יכול להיקרע.
לא הייתי לוקחת סיכון בעניין.
הדברים הביתיים שכן אפשר להחדיר יכולים להיות מד חום (נחמד למשחק תפקידים של "ילדה" שמזייפת מחלה או משהו בסגנון) לא עד הסוף כמובן וכל עוד אתה מחזיק בקצה בשביל שזה לא יבלע פנימה, וחוקנים (טוב אין את זה בכל בית, מקסימום אפשר לאלתר עם הצינור של המקלחת ולפחות זרם מ-א-ו-ד חלש, תבדוק לפני) לחובבי הז'אנר.

אהמ...מה עוד?
קערה של כלב (נקיה כמובן) בשביל להאכיל אותה משם באוכל רגיל או בזרע/שתן (לא לפני בדיקה ששוללת מחלות מדבקות).
אזיקונים כאזיקים (לא צמודים מדי, וכשיש מספריים בהישג יד).
נייר דבק כאמצעי כבילה (שוב, לא צמוד מדי ורק אם יש מספריים בהישג יד) או בשביל לפשק אף יותר את האזורים האסרטגיים בצורה משפילה.
טוש בלי חומרים מזיקים שאפשר למחוק בקלות יחסי מהעור (או יותר טוב- לפסטיק או אייליינר שלה שכבר לא בשימוש) בשביל לכתוב עליה דברים משפילים.
להשתמש במראה ולגרום לה להביט בעצמה בשביל להגביר את תחושת ההשפלה.

ו... אני יכולה להאריך אף יותר את ההודעה הזו אם אשקיע בזה עוד מחשבה, אך כפי שאמרה קאטרינה, בהחלט אין לזה סוף.
    התגובה האהובה בשרשור
שולט חרדי
שולט חרדי • 29 באוק׳ 2017
ArchAngel​
קודם כל תודה על ההשקעה

אפשר להשתמש בסבון מוצק או בחריף לשטיפת פה או למרוח על הפתחים שלמטה (רק תבדוק שהיא לא רגישה להם ושיש לך איך לנטרל את השפעתם במידת הצורך בהישג יד,

עם איזה משחה/חומר, אפשר לנטרל את ההשפעה?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 29 באוק׳ 2017
בשביל להסיר סבון תצטרך מקלחת או כיור זמינים בסביבה (תלוי באזור בגוף) ולשטוף היטב עם מלא מים. אופציונלי: לצחצח שיניים אחרי כדי להעביר את הטעם.
בשביל חריף בפה תצטרך חלב/גלידה חלבית (עדיף בגלל תחושת הקור), לא מים כי החומר שגורם לתחושת החריפות הוא שומני ומים ,כידוע, לא מתערבבים עם שמן. אז זה לא יעזור ואף יחמיר את המצב כי מים יפזרו את התחושה החריפה בכל חלל הפה והגרון.
בנוגע לעורם של איברים אחרים, מלבד חלב ומוצריו, ראיתי שאנשים המליצו על שני דברים עיקריים: סבון כלים (מהסוג שמסיר שומנים) ומיץ לימון ולאחר מכן למרוח אלורה או משחה אחרת שנועדה להקל על כוויות.
Agate
Agate • 29 באוק׳ 2017
Archangle מהממת!!!!
רעיונות מטריפים

* מברשות - מברשת שיניים לדוג' ,הידית בשביל הספנקים, המברשת לגירוי הפטמות ודגדגן, דגדוג בבית שחי/כפות רגליים וידיים.
אפשר לרכוש כמה סוגי מברשות בדרגות קושי שונות- עונג ועינוי (פרס ועונש).
* לחתוך את הקצוות של שיפודי במבוק עבים וללפף בקצה נייר דבק (לייצור ידית) - ספנקים כואבים.
* תנוחות לא נוחות- kiss the wall: כריעה עם ברכיים צמודות וכפות ידיים צמודות לקיר (תלוי בגמישות - אפשר גם מצח), אותה תנוחה על הברכיים - לשבת עם הישבן על כפות הרגליים, לפשק רחב את הברכיים ולהתקרב כמה שאפשר עם המצח לקיר.
גומייה עבה (אפשר לקנות בחנויות ספורט) שמלבישים על הברכיים וצריך לשמור על פישוק רחב בזמן שאתה....(מהשבאלך)
שולט חרדי
שולט חרדי • 29 באוק׳ 2017
עם מוחות כל כך פוריים, נראה לי שצריך לפתוח צוות קריאטײַב, זה יהיה צוות מנצח.
סבלני44
לפני 6 שנים • 20 בנוב׳ 2017
סבלני44 • 20 בנוב׳ 2017
אני אישית אוהב ציוד יעודי
אבל יש משהו מדליק במשחקים עם ציוד בייתי.
אני אוהב רצועת חנק שנועד לאילוף כלבים\ת.
אני אוהב ניילון נצמד מהסוג התעשייתי הכחול-במאוד נוח שרוצים להצמיד לשולחן או לכיסא.-חזק מאוד.
כפכפי גומי תמיד נוח להצלפות.
אפונה יבשה או עדשים..מתחת לבירכיים כעונש ישיבה-אחד הכואבים והנוראים שיש.
רבע לימון טבול בסוכר בתור גאג בפה בזמן הצלפות ואסור להשמיט מהפה.
נרות חנוכה-תמיד נישאר אחרי החג...אני אוהב כי הם צבעוניים.
ציפית של כרית..במיוחד אחרי שהמתורגלת השתינה עליה...להניח על הראש בתור שק...משפיל נהדר ועושה את העבודה נפלא.
במבה בקערה-תחליף בונזו נהדר...הולך נהדר עם קערת מים.