סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה שולטות שוות ורצוי גם צעירות

לב חופשי​(אחר)
לפני 6 שנים • 4 בנוב׳ 2017

למה אין פה שולטות שוות ורצוי גם צעירות

לב חופשי​(אחר) • 4 בנוב׳ 2017
אני בן 21, נראה טוב, גבוה, מבנה גוף שרירי וחטוב, אינטיליגנט, ו.. נשלט. אני דומיננטי בחיי היומיום אבל אוהב את השליטה בי במיטה. במהלך חיפושיי אחר שולטת, יצא לי להסתכל על הרבה פרופילים של שולטות, ובלוח המודעות, אבל מעל תשעים אחוז מהן מבוגרות שלא מוכנות לקבל צעירים, וכמעט ואין פה שולטות צעירות.

מה לא בסדר כאן? בסך הכל אני מחפש שולטת לקשר שירגש את שנינו ..
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 4 בנוב׳ 2017
אולי אל תתנסח בהתלוננות ובעלבונות לשאר השולטות באתר ובמקום תנסח את מה שיש לך להציע ואת מה שאתה מחפש בפרופיל מושקע ובהודעה בלוח. סתם רעיון.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2017
אתה אומר שאתה אינטליגנט
and yet
פרסמת את הפוסט הזה.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 בנוב׳ 2017
אחרי הפוסט הזה הן בטוח יתחילו לפנות אליך בהמוניהן.
Kape​(שולט)
Kape​(שולט) • 4 בנוב׳ 2017
יש לי יותר מידי דברים להגיב על הפוסט הזה, אז בשביל שזה לא יהיה ארוך, אני אתן לך סיכום- אין הנחתום מעיד על עיסתו, כי במידה ותעשה זאת אתה תדחה אופים אחרים, ואם אתה אינטליגנט אתה אמור לדעת את זה, שחצנות לא מובילה לשום מקום, במיוחד שזה בא ביחד עם עלבונות על כך שהשולטות פה לא נראות טוב, שזה תלוש מהמציאות לדעתי כי רובן פה לא שמות בפרופיל תמונה שלהן שאתה יכול להחליט על דבר כזה בכלל, השולטות המבוגרות לא מקבלות צעירים ובצדק, אבל אם תוכיח את עצמך יקבלו אותך, אתה מצפה שבגלל שאתה גבוה שרירי וחטוב השולטות יפלו עלייך מהשמיים וזה ממש לא ככה, כי ביחסי שליטה הדבר שיותר חשוב הוא האופי והניסיון, אחרת אתה לא מתרגש מהשליטה, לזיין אתה יכול בלי אופי ובאמת אז המראה החיצוני חשוב (למרות שגם אז אתה פחות תהנה), לכן תיקח בחשבון שהפקטור היותר חשוב בעולם הזה הוא האופי ולא היופי, ואם לא תעיד על עצמך כאחד ששווה לשלוט עליו מעבר לגובה ולשרירים אתה לא שווה כלום, כאן הכל בסדר, אולי משהו לא בסדר אצלך?, תחשב את עצמך מחדש
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 4 בנוב׳ 2017
ראשית הייתי מציע לך להרחיב מעט את אפשרויות החיפוש שלך לפני שאתה מתחיל לטעון טענות חסרות בסיס, משום שישנן דרכים נוספות לחפש שולטות באתר.
קודם כל באמת יש את אפשרות הלוחות אבל לא רק שסיכויי ההצלחה שלך שם יהיו נדירים אלא שבאופן כללי הייתי אומר שהפרסום שם יותר מזיק ממועיל הן בכך שכל מודעה מושכת עשרות של הודעות פרטיות שדורשות סינון חריף והן בכך שמרבית המודעות שם גם ככה מציגות דרישות נורא ממוקדות שנדיר עוד יותר שמישהו באמת יענה עליהן ותדירות גבוהה של קריאה של המודעות הללו מובילה לתסכול ולחוסר רצון לחזור אליהן ובכך למעשה הופכת את כל הלוח ל counterproductive.

שנית, אני לא יודע איך אתה מחפש פרופילים של שולטות אבל ישנה אפשרות מאוד קלה ונוחה לסינון באתר ע"י לחיצה על לשונית ה"חברים" שמאפשרת לך לבחור מין, עניין, תפקיד, טווח גילאים ואפילו איזור מגורים.
אם לא הישתמשת באפשרות הזאת אני בכנות אומר לך שאין לך כל זכות לקטר.

אפשרות נוספת היא כמובן אפשרות הצ'אט שמאפשרת לך להעביר את מבטך על רשימה מתחלפת של משתמשים/ות ולפנות אליהן (רצוי ואף מומלץ בכבוד ובנימוס) בהודעת הכרות קצרה בסנגון של ברכת שלום וכמה פרטים עיקריים עליך.
חשוב לציין שלפני הפניה בפועל מומלץ מאוד להיכנס לפרופיל של אותה משתמשת, לקרוא אותו, להבין מה הדרישות והגבלות שלה (ע"מ שלא לבזבז את זמנכם) ואפילו לעבור על הבלוג שלה כדי לקבל התרשמות נוספת.

אפשרות רביעית (כן, בכל זאת יש לא מעט), לעבור על רשימת הבלוגים המתעדכנת המפורסמים באתר, לבחור מתוכה את אלו השייכים לשולטות, לעבור על כמה שרק אפשר, להיכנס לפרופיל של כל אחת כדי לוודא שהיא באמת תואמת לצרכים שלך ואתה לשלה, לקרוא כמה רשומות כדי, פעם נוספת, לבסס התאמה ולפנות אליה במידה ואתה חושב שהיא מתאימה.

אני יכול להגיד לך שבחודשים האחרונים יצא לי להיתקל בלא מעט שולטות צעירות עד גיל 25 שכותבות בלוגים, נכנסות לצ'אט ואפילו פותחות שירשורים בפורום.
במקרים מסויימים נתקלתי אפילו בשולטות מבוגרות עם העדפה מאוד ברורה לצעירים שהעידו על קושי למצוא לעצמן נשלטים מתאימים.
כלומר, זה לא ששולטות כאלה חסרות אלא שאתה פשוט מפספס אותן.
בנוסף, האתר נגיש לכולם והחסרונות שבנגישות הזאת עולים כמה עשרות מונים על התלונה האינדבידואלית שלך לגבי גילן של השולטות בכלוב, ובכל זאת אנחנו מתמודדים, אז אנא ממך, נסה להתמודד גם אתה.

נ.ב
המילה אינטיליגנט היא שם עצם ולא שם תואר, ולכל היותר היית יכול להגיד "אינטלקטואל", אבל הכוונה שלך סביר יותר להניח הייתה למילה אינטיליגנטי שמעידה על שייכות, אליך.
בוליט-​(נשלט)
בוליט-​(נשלט) • 4 בנוב׳ 2017
למה אין פה נשלטים שיכולים לדבר על שולטות מבלי להוסיף את המילה "שוות"?.
למה אין פה נשלטים שיכולים לדבר על שולטות, עם קצת יותר כבוד במקום לדבר עליהן כעל חפץ מיני?.
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 4 בנוב׳ 2017
xbullitt כתב/ה:
למה אין פה נשלטים שיכולים לדבר על שולטות מבלי להוסיף את המילה "שוות"?.
למה אין פה נשלטים שיכולים לדבר על שולטות, עם קצת יותר כבוד במקום לדבר עליהן כעל חפץ מיני?.

צר לי אבל מההכרות שלי עם חלק מהשולטות כאן קשה לי מאוד לדבר עליהן מבלי להוסיף את המילה "שוות" icon_smile.gif
de gifford​(נשלט)

15

de gifford​(נשלט) • 4 בנוב׳ 2017
אני מחפש מלכה כבר 15 שנים ולא מוצא