בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בת זוג נשלטת ועוד נשלטות

Venus's moons​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 21 בנוב׳ 2017

בת זוג נשלטת ועוד נשלטות

Venus's moons​(נשלטת) • 21 בנוב׳ 2017
אדוני הוא גם בן זוגי, נמצאים בזוגיות מאפשרת שבה לפעמים הולך עם נשים אחרות.
יודעת שרוצה לצרף לעצמו עוד נשלטת.
מישהי מישהו היה בסיטואציה שלי? לי קשה בראש לדמיין איך אני חולקת את בן זוגי, אדוני, עם עוד מישהי על אף שמעמדינו שונה וכמובן שאני נותרת הבת זוג והראשית.
אשמח לשמוע.
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 21 בנוב׳ 2017
אני רכושנית ולא מוכנה להתחלק... אני לא יכולה לחשוב על סיטואציה שאני אסכים לזה....
מצד שני אין לי בעיה לצרף עוד גבר... אם לגברים אין בעיה
אם קשה לך עם זה תנסי לדבר איתו.... את לא צריכה להסכים לדברים שלא נוח לך איתם...
אל תאבדי את עצמך
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 21 בנוב׳ 2017
בוודאי שיש כאן אנשים שהיו בסיטואציה הזו וזה אף התאים להם והם הפיקו מכך הנאה רבה, אבל חוויות של אחרות/ים רלוונטיות לאחרות/ים.
אם את לא מרגישה שאת שלמה עם זה, את לא חייבת להסכים רק בגלל שאת נשלטת. אם בכל זאת החוויה מסקרנת אותך, הייתי ממליצה לכם להתחיל לאט לאט ולצרף מישהי בהדרגה.
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 21 בנוב׳ 2017
לדעתי בן זוגך אמור ואפילו הייתי אומר חייב להתחשב בך ובגבולות שלך.
מלכתחילה אני לא מבין איך אפשרת לו לצאת עם אחרות אם זה מפריע לך כל כך ואשאל במקביל אם גם לך מותר לפזול לצדדים? כי אני מניח שלא...
השאלה היא איך את רואה את המצב הזה שבו בן זוגך מצרף אישה נוספת לדינמיקה שלכם.
כחומר את מעידה על כך שאת לא מסתדרת עם הרעיון אבל השאלה היא אם גם לך אין איזו משיכה אליו?
כלומר, אילו היה מדובר השולט שהוא לא בן זוגך (כלומר לא נפרד ממנו, אלא שלא היה לך בן זוג כלל אבל היה לך שולט), איך היית רואה את החוויה אז?
אם אין לך כל משיכה לנשים או למצב שבו את נמצאת עם גבר ואישה נוספת אין שום סיבה להיכנס למצב כזה עם מישהו שאמור לדאוג לך, לאהוב אותך, להתחשב בך ולפעול רק לטובתך ויתרה מכך אין שום סיבה שאדם כזה יביא אותך למצב כזה באילוץ או בכפייה.
-fantasy-​(מתחלפת)
-fantasy-​(מתחלפת) • 21 בנוב׳ 2017
אני אישית פחות בעד הגישה הזאת שאת מציגה מצד אדונך, אם קשה לך והוא יודע אני חושבת שזה יצור ריחוק, ולאט לאט יפגע גם בקשר השליטה, כי עם כל הכבוד אף אחד לא מסוגל ב-א-מ-ת לשלוט בכמה נשים במקביל כי שליטה זה לא רק לתת פקודות זה גם להכיל בן אדם ....
לצערי הרבה גברים באתר באים כ"שולטים" מלכתחילה בשביל שיוכלו לעשות פעולות כאלה בתירוץ שהם שולטים ולכן הנשלטת חייבת לציית, יש נשים שזה כן טוב להם אבל אם לך זה לא זה בסדר גמור ולדעתי גם בריא..

בכל מקרה אני לא מכלילה, זאת דעתי 🙂
תעשי מה שעושה לך טוב ואל תילחמי בעצמך כי זה תמיד מתפוצץ
Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 21 בנוב׳ 2017
זה רק אני או שיש הבדל בין יחס לשולטים עם כמה נשלטות לבין שולטות עם כמה נשלטים? אין לי שום בעיה עם אף אחד מהמקרים כל עוד הכל נעשה בהסכמה מלאה ובאהבה אבל אני מרגיש שיש הבדל בתגובות בהתאם למגדר...
    התגובה האהובה בשרשור