סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטת " מקולקלת"

Foxy LAB​(נשלטת){Alatar }
לפני 6 שנים • 23 בנוב׳ 2017

נשלטת " מקולקלת"

Foxy LAB​(נשלטת){Alatar } • 23 בנוב׳ 2017
באחת השיחות שלי על נשלטות עם כמה מהגברים בקהילה , יצא לי לא פעם לשמוע את הביטוי , " היא כבר התקלקלה .."

מה זה " נשלטת מקולקלת"? א/נשים הם לא מוצר שיש לו פג תוקף, למרות שכול אינדיודואל יש לו קומפלקסים משלו שצפים החוצה מתת מודע בעקבות ההיכרות עם ה'אני' האמיתי שאנשים רבים מגלים בעולמנו על עצמם.

לעניות דעתי ( וכפי שראיתי לעיתים קרובות לא רק בקהילה אלא גם בתחומים נוספים בחיים) לא חסרים אנשים שיגידו משהו לא סימפטי על האחר בכדי להרגיש טוב יותר עם חוסר היכולות של עצמם.

אז שולטים ושולטות יקרים , כשאתם אומרים על מישהו/י שהוא/היא כבר התקלקל/ה , למה אתם מתכוונים ?
A v​(שולט)
לפני 6 שנים • 23 בנוב׳ 2017
A v​(שולט) • 23 בנוב׳ 2017
מי שאומר כזה דבר

אומר בעצם "היא אמרה לי לא! אז בטח שמשהו אצלה לא תקין"

מירמורון פעמיים ביום למשך שנה.

וטיפה מציאות ..

והם מבריאים.
Sugarush
לפני 6 שנים • 24 בנוב׳ 2017
Sugarush • 24 בנוב׳ 2017
אותןם א.נשים שאומרים על א.נשים אחרים ״איכותי.ת״
the rain song
the rain song • 24 בנוב׳ 2017
הביטוי "נשלטת מקולקלת" מתייחס בדרך כלל לנשים שכבר חוו דבר או שניים ביחסי שליטה ולמדו את רזי המניפולציות למינהן וגם פיתחו העדפות אישיות בקשר לסצינה.
כשאשה המגדירה עצמה נשלטת, לא מתמסרת חיש מהר ואף מתעקשת על דעתה, מה שנקרא בכלובית ספרותית "בעלת עמוד שדרה", היא נתפסת כמקולקלת או בכלובית עתיקה "נשלטת בלאי".
מכאן הגיעה התרעומת והביטוי "שולט פח" השתרש חיש קל כדי לייצג את אותם גברים המגדירים עצמם שולטים ולא מסוגלים להתמודד עם התופעה. בעבר השימוש במושג "דומיקולו" היה נפוץ בדיוק בהקשר הזה.

הנשלטים אגב הם סתם לא אמיתיים אם במקרה הם חושבים רק על סיפוק הפנטזיות שלהם ולא על חיים למען השולטת.
והשולטות זכו ל"מלכה בתשלום - זונה או לא זונה"

ורבי נחמן מברסלב כותב בליקוטי מוהר"ן (תנינא קיב'): "אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן".
    התגובה האהובה בשרשור
Nutella​(נשלטת)
Nutella​(נשלטת) • 24 בנוב׳ 2017
the rain song כתב/ה:
הביטוי "נשלטת מקולקלת" מתייחס בדרך כלל לנשים שכבר חוו דבר או שניים ביחסי שליטה ולמדו את רזי המניפולציות למינהן וגם פיתחו העדפות אישיות בקשר לסצינה.

נשלטת שחוותה דבר או שניים ביחסי שליטה ולמדה את רזי המניפולציה היא לא מקולקלת, מקולקלת (אם בכלל אפשר לקרוא לזה כך) זה אם כבר, נשלטת שמנצלת את הידע והנסיון הזה בשביל לשלוט מלמטה...
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
אני לא מאמינה שכתבת עכשיו ״לשלוט מלמטה״... זהו, עכשיו השירשור הזה לא יגמר בשנתיים הקרובות !
the rain song
the rain song • 24 בנוב׳ 2017
OneSlave כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

נשלטת שחוותה דבר או שניים ביחסי שליטה ולמדה את רזי המניפולציה היא לא מקולקלת, מקולקלת (אם בכלל אפשר לקרוא לזה כך) זה אם כבר, נשלטת שמנצלת את הידע והנסיון הזה בשביל לשלוט מלמטה...

ועכשיו בבקשה לקרוא הכל ולא להמציא משמעויות חדשות ולהוציא דברים מהקשרם. תודה.
שולט באכהבה
לפני 6 שנים • 25 בנוב׳ 2017
שולט באכהבה • 25 בנוב׳ 2017
נשלטת מקולקלת זאת נשלטת מ עיר שנקראת קולקלת, במדינת כלוביה, ליד הרצליה.

הן נשלטות יותר טובות מנשלטות מחיפה, שזאת עיירה קטנה בקצה מדינת תל הביב, שגם היא ליד הרצליה

אישית אני מעדיף נשלטת מצרפת, כי ככה אתה יכול לבחור מי מצטרפת