בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיית אונס

Elon Mask​(שולט)
לפני 6 שנים • 28 בנוב׳ 2017

פנטזיית אונס

Elon Mask​(שולט) • 28 בנוב׳ 2017
מעולם לא הייתי או יזמתי אבל יש מישהי שיצא לי להתכתב איתה על זה והיא נתנה לי כתובת מסויימת עכשיו אני לא ממש יודע איך לוודא אם זה אמיתי, אני לא מכיר אותה ולא ראיתי אותה ואני לא יודע אם זה אמיתי או כתובת מזוייפת וזה החשש שלי.
זה מרגש אותי טיפה להיות התוקף למרות שאני מעולם לא הייתי במשחקים כאלו בעבר.
איך אני מוודא שזה בטוח, מילת ביטחון וסימון על הדלת?
דלת פתוחה מפתח מחוץ לדירה?
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 28 בנוב׳ 2017
הסכם כתוב
שלגי
שלגי • 28 בנוב׳ 2017
מישהי שאינך מכיר? בחיית? להגיע ולאנוס (המילה לאנוס כתובה בכוונה גמורה)?
אתה יכול למצוא עצמך באבו כביר (בתור עצור או גופה, תלוי)

פנטזיות זה סבבה.
פנטזיה כזו מבצעים רק אחרי שמוודאים מעבר לספק סביר במי מדובר בצד השני (משני צידי השוט)

שלא תגיד שלא אמרתי..
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2017
הסכם כתוב לא תקף משפטית, כך שאם היא מחפשת לפגוע בעצמה בפרוקסי ותתלונן לאחר מכן על אונס, שום טופס לא יעזור לך.
ואם בכתובת הזו מחכה לך גבר מתחזה (תמוהה בעיניי שלא ראית איך היא נראת, אם התירוץ הוא דיסקרטיות אפשר בהחלט לשלוח תמונה עם טשטוש פנים. ואישית אני לא מכירה אישה שבכזו קלות הייתה נותנת כתובת בית מדויקת על מנת להיפגש, ועוד לסשן קיצוני שכזה, עם גבר שעצמה אינה יודעת עליו דבר ולו ברמה של מראה חיצוני) ואתה תהפוך להיות הקורבן באותו ערב, הניירת גם לא תגן עליך.

למען ביטחונך וביטחונה, מוטב לך להכיר אותה לפני. לא יקרה שום דבר אם תפגשו באווירה ונילית, תבדקו אם באמת יש ביניכם את הכימיה הדרושה לכך ורק אז תקבעו גבולות מראש במקום בשתי שניות כשאתה בפתח הדלת ואין לך או לה באמת מושג מי האדם שממול.
    התגובה האהובה בשרשור
The Mistress​(שולטת)
The Mistress​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2017
זה מזכיר לי מקרה של מישהו ממנצ'סטר שסיפר לי פעם על מצב כזה שהוא "נגרר " אליו .
הבחורה איימה להפליל אותו באונס ויותר מזה הקליטה את ה"אונס" במצלמה נסתרת.
המקרה לא הגיע לכדי תלונה של ממש במשטרה אבל נדרשה לו הרבה נחישות ועזרת עורך דינו כדי להחלץ מהמצב הזה.
איה74
איה74 • 28 בנוב׳ 2017
כשיש ספק אין ספק.
עדיף לוותר על קצת מאווירת הפנטזיה לטובת התנהגות אחראית. בשבילה ובשבילך.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 28 בנוב׳ 2017
ישנם מספר פעולות שאתה יכול לנקוט:

1. לבקש ממנה תמונה שבו היא מחזיקה שלט או דף עליו רשומה מילה מסוימת (לבחירתך). תן לי לנחש.. אתה שלחת לה תמונה והיא לא?

2. לתעד הכל: לצלם ולשמור את המיילים וכו.

3. לא אופטימי לגבי זה, אבל אפשר לקיים פגישה במקום ציבורי. העניין הוא שאם אכן מדובר בתרגיל עוקץ, לא בטוח שתצליח לקלוט את זה. מה שכן, אולי תגלה שמדובר באדם לא יציב נפשית, ותעדיף לא לצאת איתה להרפתקאה בסגנון הזה.

באופן כללי, כל התרחיש הזה חשוד בעיני, ואם תרשה לי להוסיף קונספירציה משלי לרשימה, ייתכן שמדובר באדם שרוצה להתנקם במישהי. וזאת לאור, ההתנהגות החשודה שלה - כתובה מלאה כן ותמונה לא.

אז מה דעתך?
Elon Mask​(שולט)
Elon Mask​(שולט) • 28 בנוב׳ 2017
תודה לכל העונים, אני בהחלט אנקוט באמצעים זהירים אם איזום את זה בכלל, תודה על העצות ולשאלת חלק מהמגיבים אני לא שלחתי תמונה סתם ככה אני מאוד זהיר כשזה בשיחה כזו ולא קופץ ישר לבאר שאני לא מכיר.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 28 בנוב׳ 2017
זה קיים אבל למתקדמים
בטח לא כסיטואציות ללא הכרות