ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרך טובה להתחיל את השנה

slavealfred
לפני 6 שנים • 6 בינו׳ 2018

דרך טובה להתחיל את השנה

slavealfred • 6 בינו׳ 2018
תגמר שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה

ביום ראשון, הסילווסטר, הגעתי למועדון הדאנג׳ן אחרי הופעה לזכר זמר שאבד עליו הקלח. שתי ידידות של המלכה ל׳ קראו לי.

אז הזמנתי להן שתיה. אחת מהן, שאקרא לה החתלתולה הסכימה לאמץ אותי, אז הפכתי לכלבלב שלה. היא החזיקה ברצועה שלי. לצערי החתלתולה היתה קצת ביישנית או אולי לא הצליחה למצוא חברה באותו הערב. רציתי כל כך לראות אותה המשחקת עם עוד בחורה אך זה לא קרה. כל מה שיצא היה שהיא נתנה לי ללקק לה את הציצים הקטנים ולמתוקים שלה לכמה שניות. בימים הבאים ניסיתי אותה עוד כמה ימים אך לא הצליח לנו להפגש.

חזרתי למועדון ביום חמישי בערב. זה היה יום קשה כי באותו היום נסעתי לירושלים ובחזרה ואחר כך לרעננה ובחזרה. חוץ מזה הייתי צריך לטוס חזרה ביום ששי בבוקר. הגעתי למועדון וישר ראיתי בחורה שמנמנה עם שער אדום. משום מה אני אוהב ג׳ינג׳יות. הצעתי לה את עצמי כעבד אך היא אמרה שאין לה מצב רוח לזה. המשכתי להסתובב במועדון כמו כלבלב עזוב ומדוכא שאף אחת לא רוצה אותו. אחר כך ראיתי מישהו מנסה לקשור את הג׳ינג׳ית לגלגל המסתובב. אז עזרתי לו. ביחד סובבנו את הגלגל. כל אותו הזמן עבר לי השיר הישן של שמוליק קראוס בראש: ״איך הגלגל מסתובב לו״. אז סובבנו אותה. בגלל שהיא שמנמנה זו היתה עבודה קשה. אחר כך הרבצנו לה בטוסיק בצורה מתוזמנת: ״3, 4, ו...״. מישהו מהמועדון בא ושאל אותה (באנגלית) אם הכל בסדר. בחיוך גדול היא אישרה שהכל סבבה. בינתיים התאסף קהל גדול. ביקשתי ממישהו כוס עם קרח אז הביאו לי ועשיתי לה מסג׳ בשדיים עם הקרח. בתיק שלה מצאתי דילדו אז גם עזרתי לה להגיע לאורגזמה.

בשלב מסוים ה״שותף״ שלי עזב אז המשכתי לבד. לקחתי אותה לחלק האחורי של המועדון והמשכתי להכאיב לה קצת. הרבצתי לה עוד על הטוסיק שעלה וירד כמו הגלים בים התיכון עם הסופה. בשלב מסוים הסכימה שאקנה לה בקבוק מים. היא לא רצתה להתנשק והסבירה לי שבארצות הברית היא שולטת מקצועית וכאן רצתה להיות נשלטת. אמרתי לה שלקח קצת זמן למצוא משהו שהיא כן במצב רוח אליו, אבל בסוף הצלחנו.

עזבנו בערך ב 3:00 בבוקר. נתתי לה טרמפ לבית שהיא גרה בו שהיה מרוחק פחות מקילומטר מהמועדון. אחר כך חזרתי לבית שלי בהרצליה פיתוח והתכוננתי לטיסה.

יש לי זמנים קשים ומסובכים בארץ אבל מועדון הדאנג׳ן עוזר מאוד להתמודד. תודה לכולם!!!
    התגובה האהובה בשרשור