צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת כפות רגליים

guym084
לפני 6 שנים • 15 בינו׳ 2018

מסיבת כפות רגליים

guym084 • 15 בינו׳ 2018
היי לכולם האם יש סיכוי לארגן ערב שמוקדש כולו מוקדש לסגידה לכפות רגליים של מלכות ?
guym084
לפני 6 שנים • 18 בינו׳ 2018

אז ככה

guym084 • 18 בינו׳ 2018
מגיעות כמה מלכות שאוהבות שסוגדים לכפות רגליהן .וכמה עבדים גם מגיעים . כל עבד משלם 150-200 כניסה . מביאים קצת כיבוד בקבוקי יין . וכל הערב נהנים מלסגוד לכפות רגליהן של מלכות ישראליות .
guym084
לפני 6 שנים • 18 בינו׳ 2018

כמובן מסיכות

guym084 • 18 בינו׳ 2018
צריך מינמום 3 מלכות כדי שאהיה אחלה ערב .
SUZANA​(שולטת){..........}
לפני 6 שנים • 19 בינו׳ 2018

לא מתחבר לי כל העניין

SUZANA​(שולטת){..........} • 19 בינו׳ 2018
לא אשמח בכלל שמישהו שאיני מכירה ואין לי אינטראקציה איתו שיהיה לו מגע עם כפות רגלי,
זה מעשה אינטימי מבחינתי ומה גם שלא כל אחד יכול לגעת בהן ובי.
לי זה דווקא נשמע שזו מסיבה בשביל "נשלטים ",
על מנת לגרום להם הנאה.
מעולם לא היה ברור לי כשמישהו פונה אלי וכותב לי שרוצה להיות נשלט ולסגוד ולפנק את כפות רגלי,
מה גם שאני לא מגשימת פנטזיות.
מבחינתי וכאן זה גולש לנושא שנושק לנושא סגידת כפות רגליים כל עוד אדם מציע לי שירותי סגידה,נקיון ,נהג וכדו'
לא ברור לי היכן אני כאן בסיפור ??
מי אמר שזה מה שאני מחפשת???

זה אומר שהאדם מרוכז בעצמו...
אבל בכל אופן אני לא מתחברת להמוניות ,לפומביות ולסרט נע ,מבחינתי סגידה לכפות רגליים יהיה רק אחד ואני צריכה להתחבר איתו ברמה האינטימית ,הנפשית ועוד דבר לסיום : גבר שלא בוחל בשום כף רגל ומוכן ללקק או לסגוד לכל "השכונה" , אז הוא לא בשבילי ואני כמובן לא מיוחדת עבורו אלא כלי לסיפוק יצריו...
אך אין בדעתי ,באהבותי לגרוע מדעתם/ן של אחרים/ות
    התגובה האהובה בשרשור
SUZANA​(שולטת){..........}

בדיוק !

SUZANA​(שולטת){..........} • 19 בינו׳ 2018
עציץ כתב/ה:
שיהיה לכם בהצלחה.
אני לא חסיד של הפטיש
ופייר שיטת הקרוסלה דוחה אותי באופן אישי

תהנו

צודק !
guym084

תודה על תגבותיכם

guym084 • 19 בינו׳ 2018
כל אחד והעדפות שלו .לדעתי זה רעיון מעולה .
One moment​(שולטת)
לפני 6 שנים • 20 בינו׳ 2018
One moment​(שולטת) • 20 בינו׳ 2018
כמה שידוע לי היו מסיבות מסוג זה. ומי שמארגן את זה זה מלכות בתשלום כי הן רגילות להגשים פנטזיות בכסף.
ואני מניחה שלא ממשיכים מסיבות מסוג זה באופן קבוע כי זאת כמות מצומצמת של אנשים וכדי להשכיר מועדון או אפילו סטודיו תצטרך לשלם אלפים עבור שכירות. אולי למלכות בתשלום לארגן מסיבה מסוג זה זה פרסום והגדלת כמות הלקוחות.
קשה לי לדמיין שולטת רגילה שתעשה את זה עם אנשים לא מוכרים, אולי ערב עיסויים עם כללים מאוד נוקשים זה הרבה יותר יתאים.
זכור לי שבאחד המסיבות בדאנג'ן כאשר מישהו נישק לי את הרגל ניגש אלינו בחור וממש דרש לנשק רגל שנייה בטענה שיש לי שני רגליים ואני מפסידה.
מה יש לי להגיד? מסכימה עם MAMA M לגמרי. גם אני לא רק רגל.
שמעון רביזדה​(אחר)
לפני 6 שנים • 20 בינו׳ 2018
שמעון רביזדה​(אחר) • 20 בינו׳ 2018
קח בחשבון שאתה כנראה תיאלץ ללקק כף רגל של מישהי אחרי שמישהו ליקק לפניך..נשמע די דוחה.
וזה בהנחה שמישהי תסכים שכמה גברים ילקקו את כף הרגל שלה בערב אחד, דבר שלא נשמע לי סביר.