צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניצול בכלוב?!

שוטרת*
לפני 6 שנים • 1 בפבר׳ 2018

ניצול בכלוב?!

שוטרת* • 1 בפבר׳ 2018
"את תהיי שפחת מין. רק שפחת מין. הרצונות שלך או המחשבות שלך או כל דבר אחר שהוא לא הכוס שלך - לא מעניין. רוצה? בואי, אני אזיין אותך ואת תלכי."
ניצול? - הכי ניצול שיש. ועוד ניצול מיני. היום על הרבה פחות הורסים חיים.
"אתה תבוא, מהצפון לדרום, על הדלת שלי תהיה שקית זבל. אתה תזרוק אותה ותעוף חזרה הביתה. לא, אתה לא תראה אותי, גם לא לשניה."
ניצול?- ודאי שניצול.
"אני רוצה לשרת אותך, ללקק לך את המגף, לענג אותך מבלי לחשוב על עצמי לרגע, אני רוצה להיות כלי שלך ו... אוי. גמרתי. את שומעת? נראה לי שזה לא בשבילי. תודה על הזמן"
ניצול? פעם אחרונה שבדקתי, להפוך מישהי לאובייקט ולזרוק אותה=ניצול.

יש המון סוגי ניצול כאן. ברובם- הצד המנוצל, רוצה להיות כזה. שפחת המין רוצה להיות בדיוק זה - כלי לניצול מיני.
ועבד נקיון, רוצה להיות בדיוק זה. הוא לא כאן בשביל להרגיש נאהב או נחשק. זה אפילו יוריד לו.
הדוגמא השלישית היא ניצול בלי הסכמה. האם על ניצול כזה מעיפים מהאתר? למרות שהוא 'לא תקין'? התשובה היא לא.

אז,
מה הבעיה עם ניצול כספי?
מה הבעיה עם בחור שנדלק מהרעיון של לקנות למישהי מגף, או להזמין אותה למסעדה מבלי שהוא שם, כשכל החשבון משולם מראש?
יש לי הרגשה שנבחר סוס מאוד עייף וצולע, בשביל לסחוב על גבו את הג'נטלמן האבירי והלוחם, מציל הנשים המסכנות והמנוצלות באתר.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אני אגיד לך מה הבעיה.
הבעיה היא שמנהל האתר החליט מסיבותיו שזה גבול שלו.
(ואני לא אכנס לכל הסיפורים קורעי הלב שחלקם פורסמו בפורום, כדי להבין למה)
פשוט מאד
שוטרת*
שוטרת* • 1 בפבר׳ 2018
זה מזכיר לי שפעם מזמן, נראה לי שהייתי בת ארבע או משהו, אמא שלי אמרה לי "כי ככה".
נראה לי שכבר אז, לא קיבלתי את הטיעון הזה icon_smile.gif
שוטרת*
שוטרת* • 1 בפבר׳ 2018
.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי פבר' 02, 2018 12:57 am, סך-הכל נערך פעם אחת
שוטרת*
שוטרת* • 1 בפבר׳ 2018
עדיף ללכת (לו) על הביצים? icon_wink.gif
שוטרת*
שוטרת* • 1 בפבר׳ 2018
הוא לא עלול לחוש... מנוצל?
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לא הייתי דואגת במקומך - אחרי הכל, זה לא ניצול כספי חלילה
*מגלגלת עיניים*
*איפה כל האייקונים החמודים שהיו כאן פעם*
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 בפבר׳ 2018
הסיבה שכל הדברים שכתבת הם לא ניצול היא כי אולי הם לא מנומסים והם חסרי הגיון למי שזה לא הקטע שלו, אבל אין בהם מניפולציה או איומים והם לא באים על חשבון מישהו אחר.
אם מראש אומרים למישהו, במצב נפשי תקין, שלא תלוי בך רגשית או כלכלית, שהקשר מסתכם במציצה, ריקון פח אשפה או כל גחמה אחרת שתשפיע רק עליו באותו רגע, בלי שום הבטחות שווא ותעתועים אחרים- זה הופך להסכם ולא לניצול.
אך באשר לניצול הכספי? זה קצת יותר מורכב.
לעומת מישהו שיבוא למצוץ ולעוף וירגיש אחר כך קצת זנותי בלב, מי שמשלם עליך סכום מסוים (שהוא לעולם לא סמלי, בנינו) משלם על כך מהמשכורת שלו וההשלכות על כך הן לא רק מה שירגיש בלב.
אם הוא חייל או סטודנט, לקחת ממנו את הסכום הזעום שהוא בקושי מרוויח, רק בשביל איזה ארוחה במסעדה ולהשאיר אותו לרעוב ללחם זאת חרפה. לקחת כסף ממי שאין לו גם אם הוא דורש, מבחינתי זה כמו להסכים לירות במישהו שדורש שירו בו- לא הופך את זה למעשה ראוי.
אם הוא גבר עם קריירה, סיכוי סביר מדובר בנשוי שמחפש הרפתקאות. הכל טוב ויפה ועל פניו לא חסר לו כסף, אבל כל שקל שהוא ביבבז על גחמה של השולטת בא על חשבון ילדיו.
אפשר להגיד שזו בעיה שלו שהוא חושב מהזין, אבל וואלה? אני לא הייתי ישנה בשקט אם הייתי מקבלת כסף שהיה אמור להיות משוקע בחוגים, זמן איכות וחסכונות לילדיו. הייתי מעדיפה להיות הבוגרת יותר ולא לתת לזה יד גם אם זה יוגש לי על מגש של כסף.
    התגובה האהובה בשרשור