בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קבוצת תמיכה לנפגעים

Jo Pamper​(שולט)
לפני 6 שנים • 17 בפבר׳ 2018

קבוצת תמיכה לנפגעים

Jo Pamper​(שולט) • 17 בפבר׳ 2018
חברים וחברות לאחר שקיבלתי הרבה בקשות החלטתי לבוא ולסייע מניסיוני ולכן מתארגנת קבוצת תמיכה לכל אלה שנפגעו מעולם הBDSM פגיעות פיזיות או נפשיות על ידי שולטים לא מיומנים .

אז לכל הנפגעים אנחנו פה לענות ולתמוך בכל שאלה ובכל דבר אחר שתצטרכו .

פרטים תשאירו הודעה בפרטי .
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 17 בפבר׳ 2018
יוזמה חיובית אבל חסר המון מידע רלוונטי לנושא רגיש כל כך:
מי זה אנחנו? איך יפנו אליך בלי לדעת אפילו למי עוד אתה מספר את זה.
מה הנסיון שלך בהגשת סיוע נפשי ומשפטי?
כמה אתה חושב ירגישו שהגיוני לספר משהו אישי ורגיש לפרופיל בן חודש? הרבה פוגעים מחליפים פרופילים כמו גרביים כדי להימנע מזיהוי לאחר פגיעה.
מי ומה אתה? אם אתה מצפה לקבל פניות כאלו אתה חייב לספר הרבה ולהיות שקוף לגבי עצמך. זכור שחלק מהפוגעים הם כאלו שהצהירו מראש שהם פה "לעזור ולגאול". מה הסיבות לסמוך עליך?

שוב, יוזמה חיובית. אבל בלי תשובות לשאלות האלו קשה לי להאמין שהיא תיענה (ואם כן זה חוסר אחריות מצד מי שיפנה בלי להכיר אותך אישית). בטוח שאתה מבין איך מרגיש מישהו/מישהי שנפגעו וקוראים הודעה כזו?
    התגובה האהובה בשרשור
Jo Pamper​(שולט)

בהחלט אתה נוגע בנקודות חשובות

Jo Pamper​(שולט) • 17 בפבר׳ 2018
אך אני מבין שלא עברת על הבלוג שלי .

הרבה נשלטות קראו ובקשו יעוץ בכמה מקרים

שמעתי גם מקרים מזעזעים שטופלו במיידית

וההצעה הגיעה מהן שאפתח קבוצת תמיכה בקיק או בואטסאפ
שלגי
שלגי • 17 בפבר׳ 2018
פסיכולוג בספה כתב/ה:
יוזמה חיובית אבל חסר המון מידע רלוונטי לנושא רגיש כל כך:
מי זה אנחנו? איך יפנו אליך בלי לדעת אפילו למי עוד אתה מספר את זה.
מה הנסיון שלך בהגשת סיוע נפשי ומשפטי?
כמה אתה חושב ירגישו שהגיוני לספר משהו אישי ורגיש לפרופיל בן חודש? הרבה פוגעים מחליפים פרופילים כמו גרביים כדי להימנע מזיהוי לאחר פגיעה.
מי ומה אתה? אם אתה מצפה לקבל פניות כאלו אתה חייב לספר הרבה ולהיות שקוף לגבי עצמך. זכור שחלק מהפוגעים הם כאלו שהצהירו מראש שהם פה "לעזור ולגאול". מה הסיבות לסמוך עליך?

שוב, יוזמה חיובית. אבל בלי תשובות לשאלות האלו קשה לי להאמין שהיא תיענה (ואם כן זה חוסר אחריות מצד מי שיפנה בלי להכיר אותך אישית). בטוח שאתה מבין איך מרגיש מישהו/מישהי שנפגעו וקוראים הודעה כזו?

בדיוק
גם אם יש לך בלוג שכתבת בו מלא ואפילו אם פנו אליך נשלטות כאלה ואחרות.
Metoo
Metoo • 17 בפבר׳ 2018
למה שיהיו נפגעים בבדסמ? הרי כולם פה אלטרואיסטים וטהורים והרי רק רוצים לעזור אחד לשני
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2018
בהמשך לתגובה המדויקת של פסיכולוג בספה:
אני מדמיינת שולט רשע שפגע מינית בנשים ואיים עליהן שלא ייחשפו, ועכשיו פותח פרופיל פיקטיבי שבו הוא מציע עזרה, רק כדי לראות האם הן מפירות את הוראתו ומספרות על מה שעשה להן. ברררר.
אני גם מדמיינת גבר נאלח שמחפש נשים פגיעות לפגוע בהן עוד, כי זו שיטה ידועה של אנסים ותוקפנים-מינית - לחפש מי שכבר נפגעה בהנחה מובנת שיהיה קל יותר לפגוע בה מאשר באחרות.

אני לא אומרת שאתה, מנכ"ל, אחת משתי האפשרויות האלה.
אני רק אומרת שהעובדה שאתה חושב שתוכל לספר לנו "מה פתאום, אני ממש לא כזה. יש המון נשלטות שיודעות שאני לא!" ולפתור בכך את כל החששות - מעידה כמה אתה לא מתאים בשיט להקים מרכז עזרה לנשים שנפגעו מינית. וגם לא לגברים, האמת.
Red stormy
Red stormy • 17 בפבר׳ 2018
מסכימה עם ollie.

הייתי בקשר הרסני ששבר כל חלק בי , אני מטופלת מאז בצורה מאוד אינטנסיבית ויש לי עוד שנים של שיקום.
וזה קרה גם במסווה של עזרה לפגיעה קודמת משולט.

מעבר לכך אין לך כלים טיפוליים לטפל בנפגעות/נפגעי תקיפה מינית ונפגעות / נפגעי קשרים מתעללים.

אם כל הרצון הטוב, זה יכול להיות הרבה יותר הרסני.

כי אתה לא יודע מה הרקע הנפשי של מי שמולך, אתה לא בהכרח יודע / מבין בדרכים להתמודד נגיד עם ptsd או CPtsd , אם דיכאון וכו.
וטיפול לא מותאם ולא מקצועי עלול מאוד לפגוע בצד הפגיע.

אני כן אזכיר שיש את מרכזי סיוע 1202 נשים
גברים 1203 .

טיפול נפשי מותאם לאחר פגיעה/ות כאלה זה דבר חשוב חשוב חשוב וממליצה בחום.

ויש עוד כל מיני כלים שעוזרים להתמודדות וזה משתנה מאחת לאחד.

נגיד יש כאלה שלשוחח על זה עם אנשים שעברו דבר דומה עוזר להם .
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 17 בפבר׳ 2018
אני חושב שעד כמה שתוכנית כזו ראויה זה לא ראוי או מתאים שישתתפו בכך שולטים, יש צורך באנשים שאינם במעמד של הפוגע. אם אתה מעוניין להרים את היוזמה המבורכת הזאת אני ממליץ למצוא נשלטת או אחרת שמבינה מאיפה באות הנפגעות ולשהיא תעמוד בראש היוזמה. ניק חדש ושאינו ידוע באתר לא יזכה לאמון
God​(שולט)
God​(שולט) • 17 בפבר׳ 2018
יכולה להיות אחלה יוזמה אבל גם אני חושב שאין טעם ששולטים ישתתפו בה או שולטות עדיף שלא.
וגם עדיף שיהיה איש מקצוע מוסמך לפקח על התוכנית או מעורב בה, אם כבר היא תצא לפעול מתישהו.
רמפול
רמפול • 17 בפבר׳ 2018
אתה לא מבין מה אתה מציע.

לעזור נפשית לאדם שנפגע נפשית, משליטה או כל דבר אחר, זו מחויבות אדירה. אתה לא יכול לפתור את הבעיות האלה בשתי שיחות טלפון. הפתרון שלהן צריך מסגרת, לרוב ארוכת טווח, תומכת ויציבה, ואתה לא באמת יכול להציע את אלה, אפילו לא לנפגע\ת אחד\ת. אפילו יש לך ניסיון בעבודה עם נפגעים שחוו טראומה.

מעבר לזה חובה שקיפות מלאה (שלך, לא של המתקשרים\ות) - מי אתה באמת, מה ההכשרה שלך, מה המחויבות שלך כלפי הנפגעים\ות.

אני בטוח שההצעה שלך מגיעה ממקום חיובי, אבל אל תכניס את עצמך למשהו שאתה לא ערוך להתמודד איתו.