סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו שלדעתי חלק מהשולטות לא מבינות

woopsieDoo
לפני 6 שנים • 2 במרץ 2018

משהו שלדעתי חלק מהשולטות לא מבינות

woopsieDoo • 2 במרץ 2018
(משהו שכתבתי בבלוגי)
יש משהו שלדעתי חלק מהשולטות לא מבינות
יש שולטות שישר פונות אלייך בזלזול.
אתה לא מעוניין להיות נשלט של סתם כל אחת
כמו שאתה לא עושה סקס עם סתם כל אחת
אז למה ישר לפנות בגישה כזו?

חוץ מזה (או אולי כתוספת), אתה רוצה להרגיש שהיא יכולה להקסים אותך ב"כוחותיה הנשיים"
שהיא יכולה לגרום לך לעשות דברים שלא היית עושה סתם כך.
וכמובן שלצד זה תרגיש בטוח לעשות את אותם דברים כי תדע שאיכפת לה ממך (לצד ההשפלה למשל).
תדע שהיא עושה מה שהיא עושה תוך כדי שמירה על ביטחונך, לצד ההנאה של שני הצדדים, כל אחד ממקומו.

זה עוד אלמנט של אינטימיות, פשוט מאד.
לא תהיה ביחסים אינטימיים עם כל אחת הרי...
רק עם מישהי מיוחדת.
אז למה לפנות בצורה כזו שלא עושה ממך עצמך מיוחדת?
    התגובה האהובה בשרשור
Zord​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 2 במרץ 2018
Zord​(מתחלף) • 2 במרץ 2018
כי יש מספיק גברים שיקחו את זה ככה
בטי בום​(שולטת)
לפני 6 שנים • 3 במרץ 2018
בטי בום​(שולטת) • 3 במרץ 2018
תחשוב על זה כדרך לסינון ראשון.
הרי לא תרצה להתמסר ל"שולטת" מהסוג הזה.
בתקופה שחיפשתי נשלט התשובות והפניה הראשונית היו המסננת הראשונה, כאילו שהיו מוכנים להתמסר לכל מי שכתוב ליד הניק שלה שולטת נופו בשיא המהירות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 6 שנים • 3 במרץ 2018
תיקון שהייתי מכניס והבהרה קטנה וחשובה.
התיקון - "אני רוצה להרגיש שהיא יכולה להקסים אותי בכוחותיה הנשיים". כל אחד מדבר בשם עצמו, ואחרים יזדהו או לא.

והבהרה - זה לא שולטות. זה בני אדם. כל הסוגים פה פונים בגסות - נשלטים שנופלים על כל נקבה לדרוש שליטה, שולטים שפונים בגסות מחרידה, שולטות גועליות ותוקפניות בלי סיבה. על נשלטות פחות שמעתי, אבל בטוח יש.
וזה גם לא ייחודי לכלוב או לבדסמ.
תבין שיש אנשים ויש אנשים. אז כשאדם גס רוח מגיע לכלוב, הוא גס בכלוב. כשמישהי שחושבת שהכל מגיע לה פותחת פרופיל, היא מתנהגת כאילו הכל מגיע לה.
לא המצאנו כלום, אנחנו אותו בררה כמו כל מקום אחר. אז תמצא את אלה שמתאימים לך באופיים ובשליטתם. מי שיסכים איתך, לא צריך את השרשור הזה. ומי שלא מסכים איתך, יתקוף את דעתך או יתעלם. לחנך אני בספק שתצליח.
מאחל לב רק חוויות שבעיניך הן חיוביות
woopsieDoo
לפני 6 שנים • 4 במרץ 2018
woopsieDoo • 4 במרץ 2018
בטי בום כתב/ה:
תחשוב על זה כדרך לסינון ראשון.
הרי לא תרצה להתמסר ל"שולטת" מהסוג הזה.
בתקופה שחיפשתי נשלט התשובות והפניה הראשונית היו המסננת הראשונה, כאילו שהיו מוכנים להתמסר לכל מי שכתוב ליד הניק שלה שולטת נופו בשיא המהירות.

סינון ראשון מהצד שלי, כן...
סינון מהצד שלה, שהיא כביכול מצפה שאני לא אקבל יחס כזה ואעמוד על שלי - אין דבר כזה.
(אני לא אומר בהכרח שהתכוונת לזה אבל אפשר להבין זאת גם כך).
מי שבאה בגישה כזו מצפה להתמסרות אינסטנט ושתהיה מושפל אינסטנט.
אני מוכן לתת את עצמי לבחורה המתאימה. כזו שתעריך אותך לפני שתמעך אותך. ושתדע שזה להנאת שני הצדדים. ושתדאג לך עם כל זה.
אפשר כמובן, לאחר X דק' של שיחה ראשונית, לסטות לדיבור בדסמי, תוך כדי ההיכרות. אבל במציאות (אם בכלל מגיעים לשם, ועם מה שהולך כאן לא מגיעים לשם כזה מהר) לדעתי כדאי לבנות את זה בהדרגה.
godisafemale​(שולטת)
לפני 6 שנים • 4 במרץ 2018

קשר בד"סמי כמו כל קשר, מבוסס על כימיה

godisafemale​(שולטת) • 4 במרץ 2018
גם הרבה נשלטים לא מבינים זאת.