לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ זה לא תירוץ להתנהגות אלימה.

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 6 שנים • 6 במרץ 2018
פסיכו לוג​(שולט) • 6 במרץ 2018
אני לא חושב שהיא התכוונה לתגובה שלך דווקא, ישנה אחרת קיצונית יותר. בכל מקרה מדברי כמעט כולם אני מבין את אותה המסקנה, כנראה באמת עניין של ניסוח.
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 6 במרץ 2018
טוב. קראתי מספר פעמים ולא הבנתי כמה דברים.
מה זה קהילת "עדיין קהילה"?
למה להרחיק לכת לקנדה כאשר יש לנו כאן דוגמאות כחול-לבן?
האם יש מישהו כאן שחושב שבדס"מ זה תירוץ להתנהגות אלימה?
מה בעצם מטרת הפוסט הזה? להדגיש שגם בבדס"מ יש אנסים?
או שמה האם הסביבה חושבת שבדס"מ הוא סוג של אונס?
ועכשיו אוסיף את דעתי, שאומרת שבדס"מ, אם נעשה נכון, דווקא מקטין את הסיכוי ליחסי מין ללא הסכמה, כי שולטים *אמורים* לפעול מתוך רצון להכיל ולהגן על הנשלטות שלהם, כך שהכל מסוכם וידוע מראש, במידה ואין היכרות טובה (או זוגיות) עם הנשלטת.
rosewood
rosewood • 6 במרץ 2018
ואני חשבתי שרק אסור להביע דיעה נגד נתניהו.
God​(שולט)
God​(שולט) • 6 במרץ 2018
MagisterDolor
מה זה קהילת "עדיין קהילה"? כי אנחנו מוגדרים כקהילה, ולפי דעתי זה כבר מעבר לקהילה, אבל זו דעתי.
למה להרחיק לכת לקנדה כאשר יש לנו כאן דוגמאות כחול-לבן? ברור שיש לנו מלא דוגמאות כאן לצערנו, הבעיה שלא קל לשמוע עליהם בחדשות, או לשלב שמות, מדובר על מקרה בקנדה שמהווה דוגמא מושלמת לעניין של התנהגות אלימה במסווה של בדסמ, על מנת לצאת זכאי, להשתמש בזאנר כתירוץ.
האם יש מישהו כאן שחושב שבדס"מ זה תירוץ להתנהגות אלימה? מקווה שלא.
מה בעצם מטרת הפוסט הזה? להדגיש שגם בבדס"מ יש אנסים? להדגיש שבסופו של דבר אנשים יכולים להשתמש בבדסמ, ובפלטפורמות הקשורות אליו, ולנצל.
או שמה האם הסביבה חושבת שבדס"מ הוא סוג של אונס? הסביבה לא חושבת שבדסמ זה אונס, מדובר על מקרה ידוע בחול, שקל למצוא עליו מידע, וכל מידע שיכול ללמד או לעשיר או להאיר, את דרכנו בעולם הבדסמ חשוב.
God​(שולט)
God​(שולט) • 6 במרץ 2018
Rosewood מותר להביע דיעה, מותר גם שיהיה דיעה נגד אותה דיעה.
למשל אני לא אהבתי את דעתך בגלל הדרמטיות שהיא כללה בתוך הניסוח שלה, גם אם הניסוח של האונס מצידי יצא בעייתי בעינייך בקישור למידע שסיפקתי.
ניתן להבין את זה בכמה וכמה מישורים להסתכל רק על הניסוח או להסתכל על כל הפוסט, אתה בחרת להבין שאני לא יודע מזה אונס או המשמעות שלו.
רק אצטט "אל תצא לדייטים בזמן הקרוב".
אז בסך הכל המטרה לפירסום בפורום היית לעלות מודעות, לספק מידע, להאיר, אך גם אולי ליצר דיון.
לא על פיסקה כזו או אחרת, אלה על הנושא עצמנו.
יש אנשים שמקשרים את עצמם לעולם הבדסמ, רק בשביל שיכולו לזיין, או שיוכלו לקרוא לבחורה כלבה ושלל כינויים, לפרוק את זעמם, או לנצל חולשות כלשהן בדרך מינית.
יש הרבה על מה לדבר, וחשוב לנער מדי פעם את האבק בנושאים האלו.
rosewood
rosewood • 6 במרץ 2018
god, בכל הכבוד, "תפרגנו", זו לא דיעת נגד.
זו אפילו לא דיעה.
זה נפנוף של כל הדעות ש"מעזות" להעלות ביקורת, אפילו אם הן נעשות ברכות ובעדינות (ע"י אחרים, לא על ידי, אני חרא גדול). מצטער אם פגעתי ברגשותיך, מבין שהכוונה היתה טובה, ואולי ציפית רק לפרגון הרגיל. אבל משפט כמו " אונס זה כשהיא למקרה הצורך אומרת חד וחלק ברור לא", זה משפט נורא בעיני ומזכיר את הימים בהם טענו גם שבעל לא יכול לאנוס את אשתו, כי הם נשואים.

לכן הצעתי מלכתחילה. תמחק, תחשוב. אולי תכתוב שוב אבל בצורה טובה יותר. אני שמח לקרוא שיש מי שלומד מהפוסט הזה, אבל אני עצוב כשאני חושב שמישהו צריך לקרוא את הפוסט כדי להבין שאונס זה לא סבבה. גם בבדס"מ, גם באמריקה.
God​(שולט)
God​(שולט) • 6 במרץ 2018
Rosewood יכול להיות שה "תפרגנו", זו לא דיעה, אבל הכוונה לרעיון עצמו שלא עבר, אלה פיסקה אחת שעברה לא בצורה תקינה בעייניכם, ויצרה תגובות עליה, במקום דיון על מה שחשוב ועל כוונת הפוסט.
יכול להיות שההרגשה שהיא נתנה לך זה נפנוף על הביקורת שהעלת על הפיסקה, אבל בסדר לא תמיד הכל מובן בצורה נכונה בכתב, אין רטט אין טון, אנחנו מעניקים למילים את הטון, ומילה כותבה יכולה להתפרש במגוון דרכים.
לא כל הדעות פה נגד דעתך היו לא רלוונטיות.
אגב התנצלתי על הפיסקה והבנתי שהיא פורשה ופירשה לא נכון את הידע ואת דעתי על אונס ואתקן בפוסט, אבל בכללי, הנושא עצמו יותר חשוב מפיסקה אחת שנשמעה ונראתה לך בעייתית. בעיני זה כמו פוסט נגד אלימות ואתה תצא נגד הפוסט כי יש בו שגיאת כתיב.
ולא פגעת בי, מבין גם אני שהכוונה טובה, לא ציפתי לפרגון אלה לעלות מודעות ולעורר או להאיר בעוד דוגמה שמצאתי לי בשיטוט ברשת וכמובן להוסיף את דעתי בנושא, ולהעשיר.
אם הייתי רוצה פירגון הייתי עושה דברים אחרים, ולא חסר.
והמשפט " אונס זה כשהיא למקרה הצורך אומרת חד וחלק ברור לא", יכול להתפרש למגוןן דרכים, מה שהתכוונתי שאונס זה כשהיא אומרת לא, ואתה ממשיך, ולא הבאתי דוגמא של בעל ואישה, הבאתי דוגמא של בחור שיצא לדייטים ותקף, ובסוף התחבא מאחורי סוג הזאנר במיטה שהוא מעדיף.
התחבא מאחורי הבדסמ, הדוגמא אמורה להבהיר את כוונתי במשפט ולאן אני מכוון אותו.
מעבר לזה אוסיף שהתלונות נגדו היו מרובות, ולא דובר על תלונה אחת.
Elegant
לפני 6 שנים • 7 במרץ 2018
Elegant • 7 במרץ 2018
גוד עוד פעם אתה מסכם לנו דברים מהאינטרנט icon_wink.gif
קצת ציני הייתי אומר.
God​(שולט)
God​(שולט) • 7 במרץ 2018
נו כן אחלה חומר להעביר מה רע חח
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 7 במרץ 2018
איכס. חשדתי שזה זה כי הניסוחים מוזרים ומדי פעם נראים כמו תרגומית. אבל התעצלתי לבדוק.
אתה רציני? חומר טוב להעביר, אז לקחת לעצמך קרדיט שקרי? "פוסט שכתבתי"?
זה מחליא אותי. יש התנהגויות רעות, אבל יומרה לייחס לעצמך עבודה של אדם אחר היא לא רוע, היא ביזיון.

ונו, כמה לא מפתיע אותי שגבר שיוצא באבירות להגן על נשים, ובדרך מתפלקות לו אמירות מזעזעות על כך שאונס זה כשהיא אומרת לא חד ותקיף - מסתבר כאדם שמנסה להשתזף לאור פרגון על עבודה של אדם אחר.
ואני מאוד לא אופתע אם מקור הטקסט הזה הוא אישה. יש גברים שכל כך אוהבים ליהנות מזרקורי ההכרה בהם כאבירי זכויות נשים, תוך שהם עומדים על גופות הנשים שרמסו בדרך.

אגב, אני גם משערת שמקור הפיסקה הנוראה שאני ורוזווד הערנו עליה - הוא תרגום קלוקל. יש מצב שבמקור היא היתה מנוסחת בצורה לא בעייתית.