בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ זה לא תירוץ להתנהגות אלימה.

God​(שולט)
לפני 6 שנים • 7 במרץ 2018
God​(שולט) • 7 במרץ 2018
Ollie כתב/ה:
אה, ובקשר לעניין התרגום, אכן הבנתי מדבריו של גאד שהוא מאשר שלקח כתבה מאתר אחר ותרגם אותה, כפי שכבר ראינו פה באתר בעבר. וזה דבר מחליא ובזוי בעיניי.

אני חושבת שגם אם מדובר על סיכום כתבה אחרת יש צורך לתת קרדיט, ובאופן כללי מתן קרדיט לאחרים על עבודתם (שממנה נהנית) הוא דבר נפלא ומהנה שמוסיף אור בעולם, אז למה שמישהו יימנע מזה?
אבל אני מסכימה שהימנעות מקרדיט במקרה כזה היא הרבה פחות חמורה מתרגום פוסט והצגתו כשלך. מתנצלת על התגובה הקשוחה בהקשר הזה.

בואי לא תירגמתי, ניסחתי מחדש, אנשי חדשות ותקשורת בארץ עושים זאת כל הזמן, את לקחת את זה באופן הרבה יותר אישי, והכללת אותי בתור מעתיקן למרות שהבלוג שלי 98 אחוז בלוג מקורי שלי.
את דרמרתית יתר על המידה כנראה, ונעלבת בשם...
והנה אם קרדיט זה מה שמעניין אותך ולא עיקר הנושא נתתי קרדיט בפוסט.
וה כתבת שכתבה את הכתבה העתיקה את המידע מאתר קנדי ידוע אגב(בטוח שזה לא מפריע לך).
קיצור תירגעי תנשמי אוויר תתרכזי בעיקר ולא בתפל, דרמתיות לא תעזור לך בחיים.
זה בסך הכל לא פוסט מועתק כמו שאת טוענת שאת נתקלת כלכך הרבה אלה ידיעה חדשותית מנוסחת מחדש, דבר שברור מאליו לכל אדם שאין לי קרדיט עליו, למי שעייניו פקוחות מספיק וראשו צלול ולא מלא בתיסכול.
רק אצטט את הדרמתיות שלך שוב:
להגיד "שטויות" על עוולות שאדם עושה בזמן שהוא מנסה (בצורה שגויה ובעייתית) לקדם נושאים חשובים - זה הכי עיוור שיש.
עוולות? אני? על מה פוסט שהובא לדיון בפורום בעקבות בקשה של אחד העוברים ושבים בבלוג שלי, או שזה אולי כי ניסחתי מחדש?
God​(שולט)
God​(שולט) • 7 במרץ 2018
טרול אלגנט רשם בברור שזה ניסוח מתוך האינטרנט ואת רשמת בהפגנתיות:
" איכס. חשדתי שזה זה כי הניסוחים מוזרים ומדי פעם נראים כמו תרגומית. אבל התעצלתי לבדוק.
אתה רציני? חומר טוב להעביר, אז לקחת לעצמך קרדיט שקרי? "פוסט שכתבתי"?
זה מחליא אותי. יש התנהגויות רעות, אבל יומרה לייחס לעצמך עבודה של אדם אחר היא לא רוע, היא ביזיון. "
והמשכת:
"נו, כמה לא מפתיע אותי שגבר שיוצא באבירות להגן על נשים, ובדרך מתפלקות לו אמירות מזעזעות על כך שאונס זה כשהיא אומרת לא חד ותקיף - מסתבר כאדם שמנסה להשתזף לאור פרגון על עבודה של אדם אחר.
ואני מאוד לא אופתע אם מקור הטקסט הזה הוא אישה. יש גברים שכל כך אוהבים ליהנות מזרקורי ההכרה בהם כאבירי זכויות נשים, תוך שהם עומדים על גופות הנשים שרמסו בדרך.

אגב, אני גם משערת שמקור הפיסקה הנוראה שאני ורוזווד הערנו עליה - הוא תרגום קלוקל. יש מצב שבמקור היא היתה מנוסחת בצורה לא בעייתית."

את בעצם אוליב יצאת מפרופרציה, כי פשוט לא באתי לך טוב בעין, שפטת אותי את הכתיבה שלי עוד לפני שניסית להבין לעומק מה עומד מולך, ובכלל להתעסק בעיקר הנושא שכלכך חשוב לא משנה מי בחר להעביר או לספק מידע ובאיזה צורה עליו(לפחות ככה בעיניי).
ואיזה אדם, או כוונתו, והעיקר הכוונה לא? מסתבר שלא כי חשבת שיש לי מניע נסתר הרי אני הגבר שיוצא באבירות להגן על המין הנשי לטענתך אני הוא הגבר שמחפש כלכך את אור הזרקורים בקיצור התעוורת ראית כינוי והתפוצצת.
פעם הבאה שמישהוא לא בא לך טוב בעין בגלל הכינוי שלו או משהו, תקחי אוויר תנשמי, תקראי הכל לעומק אפילו תפני אליו לברר, ואז תגיבי עצה חכמה שמקווה בשבילך שתיישמי אותה, מעבר לזה רק בריאות ואושר.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 7 במרץ 2018
יש כאן אנשים שהם מתקרבנים מקצועיים - יכולים למצוא לך "עוולות" בתסריט של "רגע ודודלי". תשלח להם "לילה טוב" והם ינאמו לך על מגדר, מגזר, הבניה תרבותית, אונס ורצח. זה ממש מגוחך.

ואני לא מדבר בהכרח על כותב הפוסט.

בפרספקטיבה רחבה יותר, אם יש כל כך הרבה פוסטים על 'הצד האפל' של הבדסמ - מבחינה מספרית יש הצפה של נושאים כאלה בחודשים האחרונים - אז אולי "הקהילה",עאלק, לא באמת מיוחדת כמו שאתם רוצים לחשוב? אולי כל התופעה של ה-bdsm היא לא מוסרית במהותה? ככה עולה לפחות מניתוח שלל הפוסטים (חלק שלי, מודה) והתגובות אליהם.

נ.ב- מעניין כמה מהמאשימים בהעתקה את כותב הפוסט הורידו חומר באופן פיראטי? לפי הסטטיסטיקה של כלל האוכ', יש פה הרבה צבועים.
Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 8 במרץ 2018
Ollie​(נשלטת) • 8 במרץ 2018
גאד, אני משתדלת לשמור על אורך רוח אתך, אפילו שזה מאוד קשה. אני אסביר ברחל בתך הקטנה: התגובה האחרונה שלי שציטטת היתה תגובה שבה הבהרתי שאכן הבנתי אותך בצורה שגויה בהתחלה. *חשבתי* שאמרת שהעתקת ותרגמת, ולאחר מכן הבנתי שזה לא מה שקרה. ולכן התנצלתי.
עכשיו אתה מבין? יופי.
Grey / Green
Grey / Green • 8 במרץ 2018
The Great OZ כתב/ה:
יש כאן אנשים שהם מתקרבנים מקצועיים - יכולים למצוא לך "עוולות" בתסריט של "רגע ודודלי".

CHALLANGE ACCEPTED
God​(שולט)
God​(שולט) • 8 במרץ 2018
Ollie כתב/ה:
גאד, אני משתדלת לשמור על אורך רוח אתך, אפילו שזה מאוד קשה. אני אסביר ברחל בתך הקטנה: התגובה האחרונה שלי שציטטת היתה תגובה שבה הבהרתי שאכן הבנתי אותך בצורה שגויה בהתחלה. *חשבתי* שאמרת שהעתקת ותרגמת, ולאחר מכן הבנתי שזה לא מה שקרה. ולכן התנצלתי.
עכשיו אתה מבין? יופי.

אחלה שבוע
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 8 במרץ 2018
Grey / Green כתב/ה:
The Great OZ כתב/ה:
יש כאן אנשים שהם מתקרבנים מקצועיים - יכולים למצוא לך "עוולות" בתסריט של "רגע ודודלי".

CHALLANGE ACCEPTED

גדול!!!

בתור התחלה:
https://m.youtube.com/watch?v=8Ah0T--MwTY

מה שכן אני תוהה מדוע לא פתחו בחקירה בשאלה: מי גנב את המפתח של חביתוש מרגע ודודלי? לעזאזל אפילו הדלפות אין!!