סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עיסוי שוודי, שאלה.

Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 11 במרץ 2018
Ollie​(נשלטת) • 11 במרץ 2018
לא לזה התכוונתי. כלומר לא התכוונתי לשלול את החוויה שלך או לקבוע איך היא היתה. אם אתה מתייחס אליה בשעשוע אז אחלה, אבל גם אם היית מתאר חוויה של תקיפה מינית ממש - לא הייתי מתווכחת אתך על זה.

התכוונתי שהייתה רמיזה להשוואה בין *התופעה* של תקיפות מיניות כלפי נשים למה שעברת, כאילו שגם זו *תופעה*.
לפעמים גברים אומרים "כולם מדברים על הטרדות מיניות כלפי נשים, ושוכחים לדבר על נשים שמטרידות מינית גברים", וזו אמירה מקוממת כי הנושאים אינם בני השוואה. הראשונה היא תופעה בהיקף מחריד, השנייה היא "אדם נשך כלב".
לי היה נשמע שאתה מתייחס לתופעות כדומות בהיקפן, מהמשפט הבא:
"זה שגברים מטרידים מינית נשים, ומנצלים את העיסוי לגעת בהן בצורה מינית, זה לא נדיר, ובגלל זה הרבה נשים מעדיפות אישה מעסה.
פתאום מצאתי את עצמי בצד השני, והרגשתי שלפעמים, לא תמיד, הן מרשות לעצמן לגעת בי בצורה שהיא מעבר לעיסוי מקצועי."
למרות שבקריאה חוזרת אני לא בטוחה שהמשפט באמת מכוון לשם. אני מניחה שאני רגישה לזה במיוחד כי שמעתי המון פעמים משפטים בסגנון שהזכרתי לעיל.
בכל מקרה, מאחר שזה כיוון שאפשר ללכת אליו מהאמירה הזו, היה חשוב לי להתייחס לעובדה שאין מה להשוות בין היקפי התופעות האלה.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 11 במרץ 2018
שוב השטות הזאת של הפמניסטיות הקיצוניות, שרק 2 אחוזים מהגברים מוטרדים.

בולשיט.
פלייפול
פלייפול • 11 במרץ 2018
Ollie כתב/ה:
ובלבלת אותי עם המנוי!

אה... מתנצל על כך. רציתי להסביר לך את מקור הבלבול בה"פ, אבל אני לא יכול לשלוח, כי.....לאיש מאיתנו אין מנוי icon_sad.gif . אירוני, נכון?

--יתכן וארכוש מנוי בקרוב--
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 6 שנים • 18 במרץ 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 18 במרץ 2018
Ollie כתב/ה:
לא לזה התכוונתי. כלומר לא התכוונתי לשלול את החוויה שלך או לקבוע איך היא היתה. אם אתה מתייחס אליה בשעשוע אז אחלה, אבל גם אם היית מתאר חוויה של תקיפה מינית ממש - לא הייתי מתווכחת אתך על זה.

התכוונתי שהייתה רמיזה להשוואה בין *התופעה* של תקיפות מיניות כלפי נשים למה שעברת, כאילו שגם זו *תופעה*.
לפעמים גברים אומרים "כולם מדברים על הטרדות מיניות כלפי נשים, ושוכחים לדבר על נשים שמטרידות מינית גברים", וזו אמירה מקוממת כי הנושאים אינם בני השוואה. הראשונה היא תופעה בהיקף מחריד, השנייה היא "אדם נשך כלב".
לי היה נשמע שאתה מתייחס לתופעות כדומות בהיקפן, מהמשפט הבא:
"זה שגברים מטרידים מינית נשים, ומנצלים את העיסוי לגעת בהן בצורה מינית, זה לא נדיר, ובגלל זה הרבה נשים מעדיפות אישה מעסה.
פתאום מצאתי את עצמי בצד השני, והרגשתי שלפעמים, לא תמיד, הן מרשות לעצמן לגעת בי בצורה שהיא מעבר לעיסוי מקצועי."
למרות שבקריאה חוזרת אני לא בטוחה שהמשפט באמת מכוון לשם. אני מניחה שאני רגישה לזה במיוחד כי שמעתי המון פעמים משפטים בסגנון שהזכרתי לעיל.
בכל מקרה, מאחר שזה כיוון שאפשר ללכת אליו מהאמירה הזו, היה חשוב לי להתייחס לעובדה שאין מה להשוות בין היקפי התופעות האלה.

כל פעם את שוברת שיא חדש...
פשוט מדהים.
bigdawg​(נשלט)
לפני 6 שנים • 19 במרץ 2018
bigdawg​(נשלט) • 19 במרץ 2018
OZ, לגמרי מבאס שלוקחים פוסט שלי על שליטה נשית, ואיכשהו הופכים אותו לשרשור על גברים שאונסים נשים.
אם היא קורבן אונס, אז זה ממש מצער אותי לשמוע, ואני מקווה מאד שזה לא המצב.
אבל זה מסביר את התגובה שלה, שנראה שבאה ממקום של כאב.
Ofan
לפני 6 שנים • 20 במרץ 2018
Ofan • 20 במרץ 2018
לא מבין מה יצאתם על Ollie , אתה יכול לחזור 10 פעמים על המילה ״מקצועי״. אין לי וויכוח על המילה מקצועי אלא רק על איזה מקצוע זה. אני לא קיבלתי אף פעם עיסוי שוודי מבחורה בחדר סגור, אבל זה שהיא חייכה לא אומר שהיא נהנתה. אני לא הייתי רוצה שאחותי תמצא את עצמה ב״מקצוע״ שבו היא צריכה לדחוף אצבעות לישבן של גברים זרים עירומים.
bigdawg​(נשלט)
לפני 6 שנים • 20 במרץ 2018
bigdawg​(נשלט) • 20 במרץ 2018
אופן יקר.
אני עונה לך בהנחה שאתה לא טרול.
עיסוי שוודי זה לא זנות. ולא דוחפים לאף אחד אצבעות לשום חור.
גם לא נוגעים באברי מין. לא של המעסה ולא של המעוסה.
מה זאת התגובה הזאת ?
הפכת ברגע אחד את כל האנשים שמתפרנסים מעיסוי לזונות.
ואת כל האנשים שמקבלים עיסוי לאנסים.
קצת פרופורציות.
וגם הבנת הנקרא, לא תזיק.