צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלצה על טרנספורמציה!

TiffanyCross
לפני 6 שנים • 11 במרץ 2018

המלצה על טרנספורמציה!

TiffanyCross • 11 במרץ 2018
אני מתלבשת בארון, אז אין לי הרבה כלים או ידע. כשאני נוסעת לחו"ל אני הולכת למכונים של טרנספורמציות במיוחד כדי לקבל את האקסטרה שאני לא יכולה לעשות בבית, אבל בארץ הלכתי רק פעם אחת למלכה בתשלום וזה היה די מזעזע.
הגעתי לSafe Haven בגלל כל הפרסומים על המפגשים, ואז גיליתי שהן עושות בכלל טרנספורמציות ממש כמו בחו"ל וזה יותר זול מלשריין טיסה כל פעם ללונדון! אני לקחתי את טרנספורמציית האקספרס כי רציתי משהו מהיר אחרי העבודה, סתם להרגיש יפה.
תקשיבו, לא נופל מהרמה של המכונים בחו"ל. דיווה די איפרה אותי ממש בחסד, אני נשבעת שאני נראיתי כמו אמא שלי כשהיא הייתה צעירה, ממש לא להאמין. כמעט בכיתי! בינתיים תומא בחרה לי פאות ולבוש לפי מה שתיאמתי איתה במייל, ודאגה לפרוס הכל ככה שאני אבחר מה שהכי קורץ לי. הן עזרו לי להיכנס למחטב (מה לעשות, אני אולי כוסית אבל אין לי טליה של אישה עדיין icon_razz.gif ), שמו לי את הפאה, וישבו איתי לקפה כשהתחלתי להתרגש מדי.

לא היה את הקטע המשפיל והמבאס כמו אצל מלכה בתשלום, שמתייחסים אלייך כמו אל זונה או סוג ב'. הן הכי תמכו ועודדו אותי, אפילו נתנו לי טיפים ממש שווים, וקניתי גם לק מגניב (שהוא חצי חצי) ושרשרת.
הייתה אווירה ביתית אבל עדיין מאוד מקצועית. לא הרגשתי שמנסים לתקתק, ובטח לא שמנסים לדחוף לי דברים שאני לא רוצה. הרגשתי שאכפת להן איך אני מרגישה, ושהן באמת נהנות לשבת איתי ולפטפט. אפילו עזרו לי להוריד את האיפור!
דיברתי אפילו עם תומא מאז בפייסבוק כל פעם שרציתי דעה נשית או קצת תמיכה, וזה ממש הקל עליי לדעת שיש לי עם מי לדבר שלא שופטת.

אני לגמרי ממליצה לכל מי שרוצה לחוות את ההרגשה של להיות אישה לכמה שעות ולא יודעת לעשות את זה לבד, או מי שרוצה סתם יום כיף ושיפנקו אותה ממש.
יש להם אתר ממש מפורט: www.safehaven.co.il
    התגובה האהובה בשרשור
SecretWish
לפני 5 שנים • 26 במאי 2018
SecretWish • 26 במאי 2018
איזה מקומות מומלצים בלונדון או בכלל באירופה?
אישה מבפנים​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 18 ביוני 2018
אישה מבפנים​(נשלטת) • 18 ביוני 2018
היי בנות
אני רוצה להצטרף להמלצות של טיפני.
דיוה די ותומא עושות עבודה נפלאה.
אני מצליצה בחום להכיר אותן כאחת התחנות הראשונות שלכן בהתחברות לצד הנשי שלכן.
אני אהבתי
קונטרפונקט{ShayDav}
לפני 5 שנים • 22 ביולי 2018
קונטרפונקט{ShayDav} • 22 ביולי 2018
הקישור לא עובד מכיוון שהעסק נסגר. תודה על המילים החמות של כולם, אולי בעתיד נפתח את דלתות safe haven בשנית.