אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום.. אני כבר זמן מחפש אדון קבוע

עבד כנוע 31​(נשלט)
לפני 6 שנים • 13 במרץ 2018

שלום.. אני כבר זמן מחפש אדון קבוע

עבד כנוע 31​(נשלט) • 13 במרץ 2018
ויש לי פנטזיה להיות עבד אסלה לגבר...
להיות מושתן ולאכול חרא, קקי , צואה או איך שתקראו לזה...
אני מודע שחרא זה מגעיל ודוחה אבל הייתי רוצה לנסות ואולי גם לבלוע את זה...
אשמח לקשר דיסקרטי..
גבר גולף
גבר גולף • 13 במרץ 2018
שלום icon_smile.gif
אני חלילה לא בא לשפוט אותך או את הפנטזיה שלך, אבל דע לך שמימוש הפנטזיה הספציפית הזו עלול באמת לסכן לך את הבריאות, לכן עם כל הקושי הייתי מנסה לזקק את שורש הפנטזיה (למשל השפלה) ומנסה להשיג אותה בדרכים שלא יפגעו לא בך ולא באדונך.

בהצלחה icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 במרץ 2018
בקהילה הזו, כשזה נוגע לפטישים, המונחים "מגעיל" ו-"דוחה" הם עניין של תחושה אישית.
(אם כי לגועל מצואה יש סיבה רציונלית ביותר, שהרי הסלידה הזו היא מנגנון המרחיק את האדם מפוטנציאל החולי הגבוה שמתרחש במגע עם צואה).
אך יש דברים עובדתיים שהם לא בגדר תחושה אישית, ולכן רצוי שתקח אותם בחשבון: להכניס צואה לפה זאת דרך להידבק במבחר מחלות לא קלות, שאף יכולות לסכן חיים, כמו למשל צהבת.
גם בהנחה והפרטנר שלך נבדק ואינו נשא, צואה היא פסולת שהגוף מסלק מתוכו ולא בכדי, כך שלהכניס אותה בחזרה למערכת יוביל לזיהום.

הסבר נרחב יותר תוכל לקרוא כאן:
http://bit.ly/2FCptJp
ולא חסרים מאמרים נוספים בעניין, גם בעברית, שניתן למצוא בחיפוש מהיר בגוגל.

ועכשיו, לאחר ש"ביאסתי", הנה דרכים בהם תוכל לבצע סשן כזה בצורה בטוחה יותר:

א. לפני הכל: ללכת להיבדק ולהתחסן.
ב. בשום פנים ואופן לא לאפשר מגע של צואה עם הפה, לא בצורה ישירה ולא בצורה עקיפה.
ג. מגע של צואה על הגוף יעשה בעזרת חוצץ כלשהו, למשל שכבות ניילון נצמד שיונחו על העור וניתן להסיר בקלות ולזרוק לאחר השימוש, תוך כדי שימוש בכפפות לטקס חד-פעמיות.
ד. לקיים את הסשן באזור שניתן לנקות ולאוורר בקלות, רצוי בחדר שלא מרבים לשהות בו ובטח שלא לאכול בו. יש להקפיד שתהיו בקרבת מקלחת זמינה, על מנת שתתנקו היטב מיד לאחר מכן.

וכן, אולי זה נשמע לך כעת פחות מגניב מבפנטזיה, אבל פחות מגניב מזה יהיה למצוא את עצמך מאושפז ואף גרוע מכך.
    התגובה האהובה בשרשור