אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשמח לשמוע דעתכם

בכוח המוח{Aion}
לפני 6 שנים • 18 במרץ 2018
בכוח המוח{Aion} • 18 במרץ 2018
יוני s כתב/ה:

זה ממש לא מה שנאמר כאן, לגבי ההלכה.
Firebird
Firebird • 18 במרץ 2018
כולם כאן נהיו רבנים...
תנו לו להחליט מה נכון לו מבחינת ההלכה, הוא כנראה יודע יותר טוב מרובכם. הוא לא ביקש כאן פסק הלכה אלא שאל שאלה אחרת לגמרי...
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
נתחיל בדיון הדתי המתבקש: (מתוך "דעת אמת")

"אמר רבי יוחנן בן דהבאי: ארבעה דברים סחו לי מלאכי השרת:
1. ההופך את שולחנו (מין אנאלי – שולחנו=אשתו) יהיה חיגר.
2. מנשק את אותו מקום (מין אוראלי) יהיה אילם.
3. המדבר בגסות ובניבול פה בשעת תשמיש (קיום יחסי מין) יהיה חרש.
4. המסתכל באותו מקום (איבר מין של אשתו – פות) יהיה עיוור.

אך לדעת חכמים: "כל מה שאדם רוצה לעשות באשתו עושה [מין אוראלי ומין אנאלי] ; משל לבשר הבא מבית הטבח, רצה לאכול במלח – אוכלו, צלי – אוכלו, מבושל – אוכלו, שלוק –אוכלו" (נדרים כ ע"א – ע"ב).

על פי פסק השולחן ערוך ( אורח חיים סימן רמ סעיף ד) אסור לנשק את מקום ערוות האישה (מין אוראלי) ואף לא להסתכל, הנה כך נכתב:
"אסור להסתכל באותו מקום (פות- איבר מין האישה), שכל המסתכל שם אין לו בושת פנים, ועובר על: והצנע לכת (מיכה ו, ח)…וכל שכן הנושק שם, שעובר על כל אלה ועוד, שעובר על: בל תשקצו את נפשותיכם".

ואילו לדעת הרמב"ם דברים אלו מותרים:
"אשתו של אדם מותרת היא לו, לפיכך כל מה שאדם רוצה לעשות באשתו עושה, בועל בכל עת שירצה ומנשק בכל אבר ואבר שירצה, [ובא עליה כדרכה ושלא ד כדרכה] ובלבד שלא יוציא שכבת זרע לבטלה ( הלכות איסורי ביאה פרק כא הלכה ט).

שים לב שהאיסור חל על הגבר לבצע מין אוראלי לאישה ולא ההפך.
הפלא הגדול בדינים אלו (דיני חדר המיטות) שאנשי הדת, הצליחו לחדור אף למקומות אינטימיים של אנשים בוגרים. אין זה אלא משום ילדותיותו של האדם הצורך מסגרת אף בדברים שבינו לבינה, במקום לקחת אחריות על רצונותיו ותשוקותיו."

לשאלתך, האם יש בנמצא נשים שולטות דתיות?
ובכן, יש. אני מכירה אחת לפחות icon_smile.gif אמנם היא לא יודעת שום דבר על הכלוב, אבל בפעם שפתחתי את הדלת במקרה, היא בהחלט היתה למעלה. והשלטון שלה בבעלה הוא מוחלט.
בהצלחה!
Snitch
Snitch • 18 במרץ 2018
יש כאן דתיות. אני מניח שהן לא מגיעות הנה בהמוניהן, אבל אני כן נתקל בכאלה פה ושם. אני אישית לא רואה איך יחסים בדסמים מסתדרים עם הדת(גם ברמה ההלכתית וגם ברמה החברתית), אך אני מניח שאתה יותר בקיא ממני.
אגיד משהו שהוא לא כל כך פופולרי- לפעמים אפשר ו/או צריך פשוט לוותר על הפנטזיה. לא כל דבר אפשר להגשים וגם לא חייבים לעשות את זה. הכל בסופו של דבר תלוי בך, עד כמה רמת הקרבה של הפרטנרית לדת היא מהותית עבורך(מה עם מסורתיות נגיד, דתל"שיות או מתחזקות?) ומה בדיוק תרוויח ותפסיד כתוצאה מבחירה בבדס"ם, או וויתור עליו.
בשורה התחתונה וחלילה מבלי לבאס לך את הצורה, אלא רק כפי שאני רואה את זה- הסיכוי למצוא מישהי שתענה בדיוק על הדרישות שלך, הוא נמוך מאד ואם לוקחים בחשבון שגם ככה לא קל לנשלטים למצוא שולטות, אז נראה לי שכדאי שתתחיל להתפלל ולנצל את הקשרים הטובים שיש לך עם הקב"ה:}
היד
היד • 18 במרץ 2018
תשמע snitch, הסיכוי תלוי בבן אדם. הרי זה לא שאין "שולטות" דתיות. ככל שהוא יעז יישאר נאמן לצרכים שלו ויצא עם נשים מתי שהוא הוא עשוי למצוא את מה שהוא מחפש וככל שמחפש הוא מגדיל את סיכויו למצוא.
Snitch
Snitch • 18 במרץ 2018
תראה, בלא מעט השנים שאני אישית נמצא כאן, נתקלתי אך ורק בשולטת דתיה אחת. מן הסתם אני לא מכיר כל שולטת שאי פעם נכנסה הנה, מצד שני, אני לא חושב שיש מישהו שלא יסכים עם העובדה שהן לא שורצות כאן בכמויות.
קטונתי מלהגיד לו אם להמשיך לחפש או לא, מה שאני כן יכול להגיד זה שלפחות מאיך שאני רואה את הדברים, הסיכוי למצוא הוא נמוך ולכן שלא יתבאס במידה ולא יצא שום דבר ושלא יתלה בכך יותר מדי תקוות.
Nutella​(נשלטת)
Nutella​(נשלטת) • 18 במרץ 2018
Snitch כתב/ה:
יש כאן דתיות. אני מניח שהן לא מגיעות הנה בהמוניהן, אבל אני כן נתקל בכאלה פה ושם. אני אישית לא רואה איך יחסים בדסמים מסתדרים עם הדת(גם ברמה ההלכתית וגם ברמה החברתית), אך אני מניח שאתה יותר בקיא ממני.

מסתדרים יופי.
Nutella​(נשלטת)
Nutella​(נשלטת) • 18 במרץ 2018
מטא פיזי כתב/ה:
חוקי הדת ממילא "מתעדכנים" ללא הרף לפי נוחות או צרכים אחרים של אנשי דת ומאמינים שונים.
גם מי שמתעלם מכל הראיות והמדעים שצורחים שהדתות הינן תיאוריות מיסטיות עתיקות שאבד עליהן הכלח והן שגויות, מנוגדות להגיון ו5000 שנה אחרי עדיין אף אחד לא מסוגל להציג ראיה אחת לאמיתותן- גם מי שהצליח בכל זאת להמשיך להאמין בזה- שירגיש טוב עם הפנטזיות שלו. היכן שהוא בטוח יש רב שמסכים למעשים האלו (הי, חלקם עושים מעשים מיניים נוראיים הרבה יותר ולא חוקיים).
אז לפי חוקי הדת- פשוט עשה לך רב אחר...

אני אתחיל מהסוף, לפי חוקי הדת- עשה לך רב, אחד, ותדבוק בו. לא תלך ותחליף רב כל שעתיים. ואם אתה רוצה רב מקל אז תבחר מלכתחילה רב שמתאים לך.

עכשיו, הבנאדם שאל אם יש נשים כאלה, לא שאל מבחינה הלכתית שום דבר, הוא בטח לא שאל אם הדת היא אמת או לא ולא בקש שתזלזל בו.

ככ מציק לך שאנשים מאמינים? ?
זוקר הברית​(שולט)
זוקר הברית​(שולט) • 18 במרץ 2018
וואלה בית מדרש הקימו כאן......
חייב....

תלוי כמובן באיזה תת מגזר אתה נמצא... האם כזה שתצאו לפני האירוסין להכרות מעמיקה או שתסתפקו בכמה פגישות הכורת שטחית?

האם אתה טיפוס שמסוגל להיפתח ולדבר מתוך כובד ראש על הדברים האלו? שהם יהיו בהחלט יסוד הבית - כי הקשר והדבק בין בני הזוג זה התחושות והחוויות בסיפוק המיני.

לגבי 'מותר'.... הכל מותר מלבד שפיכת זרע לבטלה... וכולנו יודעים כמה ברווקותך אתה נשמר מזרע לבטלה
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 6 שנים • 19 במרץ 2018
פסיכו לוג​(שולט) • 19 במרץ 2018
Oneslave
כן, מטריד אותי שאנשים סובלים מחרדות קיומיות כל חייהם על כלום במקום להרגיש חופשיים עם מי שהם ולהיות מאושרים מכך.
ושאף אחד לא יקפוץ להגיד לי עכשיו שלהסתובב עם אזיק אלקטרוני עליך ועם שוטר צמוד שמשגיח 24/7 איך אתה מחרבן, איך אתה מאונן, באיזה פורנו אתה צופה, גוער בך אם אתה מחטט באף בשבת, ומאיים עליך בלי הפסקה בעונשים מחרידים, כמו להמיס את הגוף שלך בבריכת שפיך רותחת (למדת פעם קבלה? הגהינום שהיא מבטיחה יותר הארדקור מסרטי הסנאף הקשים ביותר. איזו דת כייפית!)- ויגיד שהוא מאושר להסתובב ככה עם אפס ראיות לכך שזה נכון.
האמיני לי. אני יודע איך זה מרגיש כשמאמינים בזה- ואיך זה מרגיש כשמתחילים להשתמש במוח ומשתחררים. מאחל לכולם להתחיל ללמוד על העולם ולהבין שהשוטר הוא יציר דמיון שיושב שם כי מהילדות ציירו לנו אותו שם.
אתמול ישבתי בהרצאה על מכניקת קוונטים ויקומים מקבילים, דברים שנשמעים הזויים לא פחות מהדת. ההבדל? שם הוצגו אין ספור ראיות. המרצה לא העז לומר "פשוט תאמינו לי שיש דרקון ורוד בלתי נראה שרק אני רואה ואם לא תאמינו לי הוא יאכל אתכם" כמו בהרצאה של רבנים.
צריך אומץ להתגבר על החרדות שהשתילו בנו מגיל אפס ולהתחיל ללמוד על העולם. בהצלחה לכולם.