שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לונדון,

סמית​(שולט)
לפני 6 שנים • 24 במרץ 2018

לונדון,

סמית​(שולט) • 24 במרץ 2018
בחודש נובמבר היגרתי ללונדון, כתבתי על זה פוסט בבלוג וסמוך לאחר מכן החל מבול קל של פניות שאין בלקסיקון שלי ערך מדויק על מנת להגדיר אותן.

התחלתי לקבל פניות מבחורות שהקשרים שלנו הסתיימו, הפניות בדרך כלל היו בווטסאפ, היי, מה שלומך?, זוכר אותי? וכיו"ב ואז זה התחלק לשתי קטגוריות. היו את הישירות, שכתבו קראנו בבלוג שלך שעברת ללונדון, אפשר לבוא לבקר? והיו את אלו שכביכול לפתע נזכרו מקיומי בעולמו של בודהה, סתם כך, ללא סיבה... זה יצר דיאלוגים מרתקים, מה שלומך, מה קורה, מה אתה עושה וכיו"ב וכשאני לא שיתפתי פעולה, הן החלו לנסות להגיע לשם, אחת למשל כתבה לי "אני ממש מתגעגעת לדירה שלך, אתה עדיין גר בה?"...

אני בעד הקונספט הישיר, בעד האסכולה שאומרים מה שרוצים, אין שום דבר רע בלחדש קשר כי את רוצה חופשה בלונדון או לחיות בלונדון.

כשאני נזכר בקיומו של חבר כי אני צריך משהו, אני תמיד אקדים ואגיד מה אני צריך ורק לאחר מכן אדרוש בשלומו.

את הרוב דחיתי, שאמרתי שזה לא מתאים, שזה לא מסתדר, התגובות היו מגוונות והייתה אחת שניסתה לעשות לי נקיפות מצפון:
אז לא אכפת לך ממני? אז כל מה שהיה בינינו היה סתם?

מעבר לעובדה שמה שהיה בינינו נגמר לפני כמעט שנתיים, העובדה שלא מסתדר לי, או שאין לי רצון לחדש קשר, מלמדת אך ורק על זה, לא על שום דבר מעבר לכך, אם היינו יחד, אם בילינו יחד, אם מצאנו לתקופה נחמה אחד בזרועות השני, יש להניח שהערכתי אותך, החשבתי אותך וכיבדתי אותך והמשוואה הזאת בדרך כלל לא משתנה.

אתמול היה שיא מסוים, אני מגיע ארצה עוד מעט ואתמול, יום שישי, מישהי אמרה לי שהיא רוצה להכיר לי חברה שלה ובשפתה, בחורה שאתה תאהב, בדיוק מה שאתה מחפש והיא גם תשמח לעבור לגור בלונדון, היא החלה לתת לי פרטים ולתאר את אותה מישהי באופן שנשמע כאילו היא מתת האל לאנושות ויתכן שכך, אלא שבשלב מסוים, היא הפכה את עצמה לחלק מהמשוואה, היא תבוא איתה, הן חברות טובות...

נו ברצינות!!!

בינתיים היו לי שתי אורחות מהארץ, יש אורחת נוספת שצפויה להגיע אחרי פסח ותזכרו שלא תמיד יש לי עניין, זה לא מלמד עליכן מאומה, אלא עלי, אם אין לי עניין לחדש קשר זה לא מפחית מערכה של אף אחת, אין צורך להיעלב, להיפגע, להרגיש רע.

ובכלל, אם את רוצה לבוא להתארח אצלי, תזכרי שאני מגיע לארץ הרבה יותר מכפי שאת מגיעה ללונדון ואני עשוי לרצות בתמורה להתארח אצלך... אז תחשבי שוב 
    התגובה האהובה בשרשור
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 24 במרץ 2018
LOL
עצוב קצת.
Lolla31​(נשלטת)
Lolla31​(נשלטת) • 24 במרץ 2018
לדעתי אתה צריך לחדש קשרים עם אנשים שרוצים להיות איתך בקשר בגלל מי שאתה ולא כי הם יכלים להשיג משהו דרכך.
כשחיתי בחו״ל הזמנתי אליי הביתה רק חברים מאוד טובים כי לארח זה גם מאמץ ןצריך לעשות את זה בכייף.
אנשים כאלה הם רק נצלנים.