סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה בדסמ?

lori{ע_מ}
לפני 6 שנים • 25 במרץ 2018

זה בדסמ?

lori{ע_מ} • 25 במרץ 2018
נתקלתי פעם ולאחרונה שוב, באתר אחר, בתמונות פנים שנשלטות מעלות: פנסים כחולים/סגולים בעיניים. שפתיים פצועות, דימום מהאף, לחיים חבולות עם סימנים שחורים והרבה שיתופים של נשים שחוות סאדו מאזו ככה.
יש שם תמונות שגורמות ללסת שלי להשמט לרצפה וכמו תאונת דרכים אני לא יכולה להוריד את המבט מהן.

לא מדובר על סטירה שעפה לא למקום הנכון או פציעה משנית מתאונה, אלא מכוון ככה. הן מחייכות בתמונות, משוויצות בסימנים האלה והרבה מחמיאים להן. הם גם דנים איך לעשות את זה בצורה ״בטוחה״.

לא נתקלתי בתמונות של גברים שחווים את זה ככה, רק נשים.

זה בדסמ בעיניכם?
BrutallDom
BrutallDom • 25 במרץ 2018
לא הבנתי.

סימנים שחורים/ סגולים/ ירוקים/ צהובים באיזורים אחרים, תחת/ ירך / חזה/ חורים/ כל מקום אחר,
זה בדסמ, ואותם סימנים בדיוק בפנים, זה לא בדסמ ?
זה מה שאת מנסה לשאול ?

אם זו השאלה שלך, תסבירי למה זו שאלה.

וחוץ מזה,
איך את מצפה מאיתנו לחוות דעה עמוקה מלומדת ובעיקר, מבוססת,
על תמונות שלא ראינו ?
תמונות ? לינק ? משהו ?
אנליה
אנליה • 25 במרץ 2018
נושא מעניין.

למדתי משולט חכם שאין גבולicon_smile.gif

כל עוד זה מרטיב לה ומעמיד לו, אז מה רע?

כל אחד שיעשה מה נכון לו.
זה בדסמ מסתבר.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 25 במרץ 2018
הזדעזעתי לרגע, עד שקראתי את השורה "הם גם דנים איך לעשות את זה בצורה בטוחה".
אם הם עושים את זה מרצון הדדי, בצורה בטוחה, בלי נזק בלתי הפיך, מה נוראי בזה? שהסימנים מזעזעים?
באותה מידה אפשר להזדעזע מסימנים באיברי גוף אחרים. על אף זאת, רוב הבדס"מים לא ידזעזעו למראה שריטות, סימנים כחולים ואף דימומים בכל מקום אחר בגוף, כי זה נחשב "מקובל". פה בסה"כ הסימנים עלו קומה לאזור הפנים.
בהנחה וזה נעשה בצורה בטוחה שמסתכמת רק בסימנים חולפים על פני העור ובלי נזק לאיברים פנימיים, אין בכך פסול.
זה שאת (וגם אני, ורבים מהקהילה) לא מבינה מה מחרמן בזה, לא אומר שאין אנשים שזאת כוס התה שלהם.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 25 במרץ 2018
ברוטאל- זו שאלה שמזמינה דיעות מאנשים.
סימנים כחולים, שחורים וסגולים על החזה, התחת והירכיים הם במקומות נסתרים. אני מניח שאם נשים תמונה של תחת מסומן הרבה יתגרו ממנה ולעומת זאת תמונה עם פנסים בעיניים וסימנים שחורים על הלסת וחתכים בשפה זה יעלה למרבית האנשים קונוטציות שליליות. מה גם שהבוטות שיש בתמונות כזו מעוררת אי נוחות.

ארכאנג׳ל- אני גם הלכתי לכיוונים האלה למרות שלרוב אני לא נוטה להסתמך עליהם. הסכמה יש שם, בטוח - כנראה שכן, שפוי זה עניין סובייקטיבי.
אני לא אמרתי שאני לא מבינה או כן מבינה מה מחרמן בזה, אני שואלת איך זה נתפס בעיניי אחרים.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 25 במרץ 2018
ארכאנגל הקדימה אותי בתשובה שלה. אני רק רוצה להוסיף שכמו רבים אחרים, יש דברים שמגעילים אותי או מזעזעים אותי בסצנת הבדסמ אבל מצד שני, אני רואה בחופש הבחירה ערך עליון גם אם זה לא כוס התה שלי (וזה באמת מעורר בי צמרמורת).

להתייחס לנשים כפסיביות רק מעצם קיומן ולתפוס אותן באופן אוטומטי כקורבנות בכל סיטואציה שלא תואמת את הציפיות של "איך אישה צריכה להתנהג?", בעיקר באינטרקציה מול גברים, היא למעשה זלזול בנשים כבני אדם בעלי רגשות ורצונות משלהן. וזו לא פעם ראשונה שתפיסות שמרניות מתחפשות לעמדה "פרוגרסיבית".
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 25 במרץ 2018
עוז, מי התייחס כאן לנשים כפאסיביות או זלזל בבחירה שלהן?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 25 במרץ 2018
לורי, את רק העלת את הסוגיה (המעניינת) לדיון. לא ידעתי מה הדעה שלך בנושא, מכיוון שכתבנו את הפוסטים האחרונים פחות או יותר באותו זמן. וזה לא משנה כי הפוסט לא היה מיועד לא אליך או לאף אדם ספציפי שכתב דעה נגד התופעה (אולי הייתי צריך להבהיר זאת) - כי לא היה כזה עדיין. אבל כן הפוסט הראשוני שלך מבלבל במעט.

מדובר באמירה כללית שמקדימה את המאוחר. מתוך היכרות שלי עם תפיסת העולם של אנשים מסוימים באתר ומחוצה לו, אין לי ספק שקלעתי בול בפרשנות. רציתי להראות מה משתמע בתפיסה הרואה באישה קורבן בסיטואציה שתיארת.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
היי לורי
נראה לי שפעם ראיתי אצלך בבלוג אחת מהתמונות האלה והאמת, זה גרם לי לרצות להקיא.
אני באמת לא יודעת איפה עובר הגבול בדברים האלה של ״כל מה שנעשה בהסכמה זה בסדר״ ואולי אני גם רגישה יותר מאנשים אחרים.
אני אתן דוגמא קצת קיצונית יותר של ״בהסכמה״.
מקרה שהיה בגרמניה של אדם עם פטיש קניבליזם פגש אדם אחר שרצה שיאכלו אותו... וזה מה שקרה, לגמרי בהסכמה!
יש איזשהו גבול שבו הבדס״מ הופך לפתולוגיה, אני לא יודעת אם הגבול הזה הוא בפנים מוכות או במישהו שמעוניין להיות ארוחה של אחר.
Nutella​(נשלטת)
Nutella​(נשלטת) • 25 במרץ 2018
בעיניי, גם סימנים סגולים זבים דם בתחת זה לא שפוי...