ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תקיפה מינית בדאנג'ן?

Sm Art{☆Sm}
לפני 6 שנים • 1 באפר׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 1 באפר׳ 2018
דונלד טראמפ לא קיבל שפנקים בתחת עם מגזין של איזה דוגמנית מזל דגים ?
קיבל גם קיבל .
פוטין המאזניים דרקון הזה אתם חושבים לא מקבל שפאנקים בתחת ושטרפעאון מאיזה אחת גונזילה מסיביר .

את יודעת כמה גברים בכנסיות חוטפים מהנזירות שנולדו ב1987 הארנבוניות האילו מצליפות ודופקות כמו מכונות
ונקרעות מצחוק .

זה הקארמה שלנו .
פעם אנחנו חוטפים כגברים .ולפעמים כנשים .
כשהקארמה מחזירה סימן שמגיע לנו .

הבדסמ',הוא מוסד חינוכי קארמתי .
הנשים הללו פעם היו הגברים .
ולהיפך .

הכי טוב זה ליסלוח
ולדעת שאין רע בעולם

"הכול זה לטובה" שרה דנה אינטרנשיונל

הפוסט הזה הוא כמו "כישוף".
נכנסתי אקטיבי .יצאתי מימנו "פסיבי"
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 1 באפר׳ 2018
א. במה האשמתי?
ב. להתלונן במשטרה זה הכי נכון וטוב כדי למצות את האמת ולמצות את הדין של החלאות שמטרידים.
ג. אם קל לה להתפשט במועדון בכלל ופה בפרט אז למה שיהיה לה קשה להתלונן אם חמסו את גופה?
עירום זה עירום, לא?

צבועים - נמאסתם!
היד
היד • 1 באפר׳ 2018
לא קטסטרופה, זה לא כל כך פשוט. אם זה היה פשוט אז נשים או בכלל קורבנות תקיפה מכל סוג ומין היו מתלוננים.ות ללא שום בעיה.
אני לא מבין איך אתה מקביל את היכולת להיות עירום ליכולת להתלונן. מה הקשר בכלל בין השניים? ולגבי להתלונן במשטרה, אני מבין ממה שאתה כותב שאתה לא מבין מה נשים מתלוננות עוברות במשטרה.
או שכל התגובה שלך היא היתממות?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 באפר׳ 2018
אני דווקא כן חושב שחרם הוא פתרון. לפחות ככל שמדובר בפתרון שנוגע למועדון שבו מתרחשת ההטרדה, בניגוד לפתרון שנוגע למטרידים עצמם. מועדון שלא רק שלא מגן על מי שהותקפה ומגרש את התוקפן, אלא אף מערים על הקורבן תלאות והשפלות נוספות, איזה עוד פתרון יכול להיות באשר לו מלבד חרם ושיימינג?
יום אחד אחת המותקפות תצא עם הסיפור שלה לתקשורת המיינסטרים ואז זה יכאב באמת.

אשר למטרידים, אני לא רואה דרך שבה אנשי הקהילה, ביחד או כיחידים, יכולים לפתור משהו. זו בעיה שחורגת מתחומי הקהילה. נשים מוטרדות סתם כך ברחוב בבגדי היומיום שלהן. גברים שמרשים לעצמם לגעת בישבנה של אישה לבושה באוטובוס לא ישלחו יד לישבן חשוף במועדון סקס?
עוד נגיע לשם, אולי, לחברה טובה יותר שבה לא כל אישה חווה הטרדות מיניות. אנחנו עוד לא שם ולא אנחנו בקהילה נשנה זאת, למרבה הצער.

מארגני המסיבות יכולים להפחית מאד את התופעה על ידי סלקציה בכניסה. הטרדות מגיעות ברובן מגברים בודדים ומונילים. ככל שחלקן של אוכלוסיות אלו יקטן, כך גם כמות ההטרדות. אבל זה לא כלכלי ואני לא מאשים את מי שלא מארגן מסיבות לשם שמיים על שאינו נוהג כך.

תלונות במשטרה אינן פתרון לדעתי, ולו מפני שאני לא חושב שמישהי תרצה לעשות את זה לעצמה. עובדה: הן לא עושות. למה לעבור סאגה חושפנית ולא נעימה כתוספת על אירוע לא נעים? בפרט כשבסופו של דבר ינתן עונש סמלי, אם בכלל.

אם נזהה הטרדה בזמן אמת, אני מאמין שרובנו נשתדל לסייע. אבל זה לא קל. אפילו הנשים שאיתי, לא תמיד אני שם לב שמוטרדות עד שאומרות משהו. הדברים קורים בחושך וללא אזהרה (אם כי למדתי כבר לזהות טיפוסים מועדים לפורענות ולהתרחק מהם או לשעמם אותם עד שהם הולכים).

מה עוד אפשר לעשות?
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 1 באפר׳ 2018
קטסטרופה כתב/ה:
א. במה האשמתי?
ב. להתלונן במשטרה זה הכי נכון וטוב כדי למצות את האמת ולמצות את הדין של החלאות שמטרידים.
ג. אם קל לה להתפשט במועדון בכלל ופה בפרט אז למה שיהיה לה קשה להתלונן אם חמסו את גופה?
עירום זה עירום, לא?

צבועים - נמאסתם!

השאלה האם אני כן או לא אעשה משהו עם מה שקרה לי היא לא רלוונטית לשיח שהמקרה מייצר.
אתה ממשיך להתייחס אלי אישית, זה גורם לי להבין שאתה או "שתול של הנפקה" איש מטעמם.
או שכמו שכבר אמרתי אדם שעסוק בלייצר פרובוקציה בשקל בשביל שיראו אותך. אז הינה, קיבלת, תהנה.
אנשים קטנים כמוך הם בדיוק האנשים שגורמים לאנשים להסתתר.
אז תהנה להמשיך לדבר אלי ככה. להאשים אותי. אני רק מקווה שזה מספיק אותך.
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 1 באפר׳ 2018
פעם הכרתי מישהי מקסימה מפה שהייתה קרבן לאונס והיא לא פחדה, פשוט אזרה אומץ והלכה להתלונן על החלאה. גם לה היה קשה, גם היא סבלה משכנועים לא לעשות כן כי היא מבית דתי ולמרות הכל, הייתה אמיצה דיו כדי לקחת את גורלה בידיים ולגרום לחלאה לשבת קודם במעצר ואחרי כן בכלא, שם מקומו.
כל הכבוד לה.

אני בטוח שזה קשה להעיד על חילול הגוף, אני גם משוכנע שהן עוברות 7 מדורי גהנום. הן לא הבעיה, הבעיה היא הממסד המחליא שמערים כל כך הרבה קשיים בפני המוטרדת.
אבל.
אבל אחד גדול מאוד.

האמת חייבת להיות נר לרגלי שוחרי הצדק. חייבת.
הכי קל בעולם זה להעליל עלילות כאלה או אחרות מבלי להניד עפעף ואפילו לקום מהכיסא.
אני אישית מצאתי את עצמי "מטריד" ואפילו "אנס" בידי נשים שחלקן לא מרוצות מהדרך בה אני מתנהג איתן ולא מספק להן את הסחורה, ואת חלקן האחר אני לא מכיר בכלל!

אין במה שכתבתי כדי להקל ראש במסכנה שטוענת שהטרידו אותה מינית חלילה ואין לי שום אינטרס להגן על מועדון כזה או אחר.
מרתיח אותי אבל, כמה קל לעשות רצח אופי לאדם/מקום והעדר, כמו עדר נוהה אחרי איפה שמקבלים הרבה עשב בדמות "אהלן אחי, ברוך הבא לקהילה" קח קצת צומי, לייקים ואף לבבות ועל הזין האמת עצמה.

שוב, אני לא טוען שהיא משקרת כמו שאני לא טוען ההפך.
אני טוען דבר אחד:
קרה משהו באמת? תתלוננו ראבק!
מה הבעיה?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אפר' 01, 2018 5:20 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 1 באפר׳ 2018
קצת מצחיק אותי שקוראים פה לחרם על הדאנג'ן (במיוחד בתור מישהו שפעם היה מבקר שם המון וכיום בקושי מגיע לשם), כיוון שגם ככה רוב המבקרים שם אין להם מושג בכלל מה זה בדס"מ, הכלוב, פטלייף או כל דבר שקשור לזה.
רובם סתם מציצנים ששמעו שבחורות מסתובבות שם עירומות, הולכות על ארבע ועושים להן פיסטינג על הבמה.
אגב, מניסיוני מי שהכי גרוע בקטע של לדחוף ידיים באמצע סשן הן דווקא הנשים שם.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 1 באפר׳ 2018
הפתרון בכדי להעיף ונילים סקרניים וכל שחושבים שהדאנג'ן הוא קרקס, זה להעלות את מחירי הכרטיסים.

כך יהיה כדאי לבעלים לעשות את זה מבחינה כלכלית ולהחזיר את המועדון לימי ההתחלה.
PISGA​(שולטת){א.צ}

אין לו

PISGA​(שולטת){א.צ} • 1 באפר׳ 2018
אמפטיה ,
בפרופיל שלו רשום שהוא מאובחן

כפרח הנרקיס.

איזהו הנרקיס האוהב את האחר ???
פראנסס
פראנסס • 1 באפר׳ 2018
הפכתם את הווניליים למקור כל הרע שבעולם, שם קוד לכל מה שלא בסדר בחיים.

במקרה הספציפי הזה, על פי מה שנכתב - המועדון תקף אותה. המועדון עצמו!
חבר של בעל המועדון שקיבל גיבוי מבעל המועדון ולקינוח הDM, שהוא עובד במועדון סגר את ה"סשן" עם השפלה.

תעזבו את הוונילים כבר.