בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אני מסרבת לכם, עבדי ניקיון ומציעי מינוי מתנה?

Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 11 באפר׳ 2018

למה אני מסרבת לכם, עבדי ניקיון ומציעי מינוי מתנה?

Ollie​(נשלטת) • 11 באפר׳ 2018
לבקשת אחד המגיבים, אני משתפת פה פוסט מהבלוג שלי. אתם מוזמנים לקרוא את המקור פה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=735697&blog_id=100570

גם היום פנה אליי מישהו והציע לנקות לי את הבית בחינם. גם היום סירבתי לקונית (בד"כ מתעלמת, הפעם הוא כתב יותר מ3 מילים, אז עניתי). אבל אחרי שהוא ענה לי בייאוש שהוא חושב שהנשים לא מאמינות לו, ולכן הן מסרבות, החלטתי לשם שינוי להשקיע בהסבר. חשבתי לשתף גם אתכם, אם כבר:

"זה לא עניין של אמון. אני באמת מאמינה שיש גברים שחווים סיפוק מיני מלהיות מנוצלים, ואין סיבה שאתה לא תהיה אחד מהם.

אבל אני לא חווה מזה סיפוק מיני, ולכן אני לא רוצה לשתף עם זה פעולה. נשאר רק אלמנט הניצול.

אני אגיד לך יותר מזה:
אני מבולגנת מאוד, ואני לא סובלת לנקות. אני די חיה בזוהמה. ואני אוהבת מאוד סדר וניקיון, וכשחברות או אחיות מנקות אל הבית שלי בהפתעה - אני מאושרת לאללה.
אבל -
מבחינתי אם אדם מקיים איתי אינטראקציה שממנה הוא מסופק מינית (או מרוגש או לא משנה) ואני לא בעניין שלו מבחינה מינית, או לא מעוניינת בסוג האינטראקציה המינית הזו - אני מרגישה שאני זו שמנוצלת. אפילו אם הוא זה שמעניק לי דברים.
כמו גבר שזורק הערות מיניות לאישה ברחוב כי הוא מרוגש מכך שהיא נבוכה וכועסת עליו. הוא מנצל אישה זרה לסיפוק שלו, כשהיא לא בעניין.

אני ממליצה לך לחפש שולטות, כי שם יש יותר סיכוי למצוא מישהי שתהיה בעניין מבחינה מינית ולכן תשתף עם זה פעולה."

אחרי שכתבתי את זה נהיה לי סדר בראש לגבי המינוי החדש שקיבלתי ממישהו פה שאני לא מכירה. הוא שלח לי הודעה בבקשה שאחשוף אותו לעולם הזה באמצעות ניסיוני הרב (מסתבר), וכשלא עניתי הוא קנה לי מינוי.

רק אחרי שעניתי לנשלט הניקיון, הצלחתי להיות שלמה עם ההחלטה שלי לא לשלוח הודעת תודה למי שקנה לי מינוי.

אני לא צעצוע במשחק השליטה שלכם. לא בלי הסכמתי.

גם אם מעשית מה שנתתם לי הוא בעל ערך עבורי, ומסב לי הנאה כשהוא מתקבל מאדם שאני רוצה את הקשר עמו - אני לא בהכרח רוצה אותו מכם. אתם יודעים, בדיוק כמו בדבר הזה... נו, איך קוראים לו? אה, סקס.

נשלט הניקיון, אגב, ענה בתודה על תשובתי הכנה, ומיד לאחר מכן הבהיר שחשב לנקות לי את הבית בעירום, ושאל אם משלוח תמונה שלו יכול לעזור.

(עדכון: ביטלתי את המנוי שהוא קנה לי, בעזרת כלובי האדיב, וקניתי לעצמי מנוי חדש, בפעם הראשונה מאז שנרשמתי לכלוב.)
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 באפר׳ 2018
אני מתערבת איתך שאין פה ולו לפחות אישה אחת שלא קיבלה לפחות הודעה אחת (וזה תמיד יותר מזה, הרבה יותר מזה) שמעבר להצעת התשלום/שירות בה, הפונה פשוט לא התחשב ולו בדברים הכי בסיסיים שהיא כתבה על עצמה. אפילו אם היא ציינה את הפטיש שלו בבירור ברשימת הגבולות, אפילו אם ציינה באותיות ענק שהיא תפוסה באושר במשך שנים, אפילו אם בכותרת כבר ניתן להבין שהיא בכלל לא בצד הזה של השוט.
כל מה שהיא מרגישה ורוצה פשוט לא משנה, הדבר היחיד שמשנה הוא שכבודו חרמן ועצלן אז הוא יצמצם כל אחת לכדי מוצר שהוא יכול לרכוש בכסף במקום לטרוח ליצור איתה אינטראקציה מכבדת (שלא נדבר על להתאפק ולא לפנות בכלל).
מטריף אותי שלא פעם הם מכריזים ביומרה גרנדיוזית כמה מסורים וצייתנים הם. כמעט כל פרופיל של משדל, באופן אירוני שלא מודע לעצמו בשיט, מלא במניפסטים טרחניים על "מילוי רצון הגבירה", כשאת הדבר הבסיסי שהוא למלא את רצונה שפאקינג יניחו לה לנפשה, הם לא מסוגלים לעשות.
הם נשלטים לדחפים המיניים שלהם בלבד, וחמור מכך הם מתחבאים מאחורי מסכת "אני נשלט, אני עלוב" בשביל לא לקחת אחריות ולסרב לקלוט שזה מטריד בדיוק כמו גבר ונילי או שולט שהיו מנסים לכפות את הפנטזיות שלהם או מציעים תשלום בעבורן.
זה מיני, הם מתעוררים מזה מינית, זה נוגע איפשהו במיניות שלהם, חלאס לחרטט אחרת ולהיתמם.
אם זה מכזה טוב לב, מאיזו הבעת הערכה אלטרואיסטית למין הנשי, נראה אותם תורמים כסף לניצולות שואה או מנקים להן את הבית. סיכוי סביר שזה לא יקרה בדיוק בגלל שהם לא נמשכים אליהן ויודעים שלא יקרה שם האקשן שהם מחפשים.

תמיד אומרים שהצד הנשלט הוא הפגיע, אך לא מציינים שהוא יכול גם לפגוע. "שוכחים" לציין שגם לצד השולט (או למי שאתה מנסה ללהק לתפקיד השולט/ת שלך) יש פגיעות, שגם לו מותר לסרב וחוסר כיבוד סירוב הוא חמור ופוגע באותה מידה, וזה לא איזה חלק חביב ממשחק בדס"מי. זה חמור באותה מידה.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 11 באפר׳ 2018
רק על עצמי לספר ידעתי: אני עבד ניקיון, אך לא עושה זאת לשם סיפוק מיני. אהיה ברור יותר: אני לא מבקש לנקות בעירום ולא הולך הביתה ו"משחק עם עצמי". יש כאן מספר שולטות שניקיתי אצלן ומעולם לא ביקשתי דבר (חוץ מללבוש את הקולר שלי, אבל גם זה לא קריטי).
אז למה אני עושה את זה? כתבתי על זה במפורט בבלוג שלי:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=78201&postid=676290

הבעיה שחלק נכבד מהנשלטים ו"עבדי הניקיון" הם לא באמת נשלטים ולא באנת עבדי ניקיון. הם בעיקר עבדים לתפיסה הפורנוגרפית שיש לבדסמ. זו כמובן שטחיות, ללא כל הבנה שנשלט (ובמיוחד עבד) אמור לשרת את אושרה של השולטת בלבד. חבל מאוד שאותם רבים יוצרים רושם רע לשאר. אני בהחלט מבין את כל השולטות שכבר אין להן כוח, ובצדק.

ובעיקר אני ממליץ לכולם לקורא, לקרוא לקרוא, בעיקר חומרים, בלוגים ופורומים בחו"ל. אני קראתי ולמדתי איזה 10 שנים לפני שבכלל העזתי לפנות לשולטת. קראתי מאות פוסטים בבלוגים של שולטות ונשלטים והבנתי מה המשמעות של בדסמ כסגנון חיים (life style) ולא רק כאקט מיני.
פלייפול
פלייפול • 11 באפר׳ 2018
הקנדי, קראתי עכשיו את הפוסט מהבלוג שלך. אתה טוען שע"י עבודת ניקיון, שהיא בעלת סטטוס חברתי נמוך (לדבריך), וללא תמורה, אתה יורד לתחתית של התחתית, וזוכה ל"זיכוך מדיטטטבי" של האגו. נשאלת השאלה: האם היית מוכן להיות עבד ניקיון לגבר?

מן הסתם תשיב שלא, ותוסיף את עניין היפוך המגדרים שדיברת עליו שם ("קריאת אתגר על הגבריות, כלשונך"), שלא יבוא לידי ביטוי באינטראקציה מסוג כזה עם גבר.

לכן אשאל שאלה נוספת: לאילו נשים היית מוכן לשמש עבד ניקיון? האם היית מעוניין לשמש כעבד ניקיון לקשישה ניצולת-שואה, למשל, כמו בדוגמא שארכאנג'ל העלתה?
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 11 באפר׳ 2018
קנדי יקר, לצערי נראה שלא לגמרי הבנת את כוונתי, אחרת לא היית חושב שהדוגמה שלך שונה ממה שדיברתי עליו.
אתה חווה הנאה מינית מהסיטואציה. תקרא לזה איך שתקרא, זה מה שזה. אתה מסופק-בדסמית מכך. אתה מרגיש מושפל, שזו הדרך שלך לחוות הנאה בדסמית. בדיוק כפי שאני חווה הנאה מינית (כלומר: כפי שאני מסופקת-בדסמית) מסטירה שניתנת לי ע"י שולט שיש לי קשר איתו, כזאת שניתנת כשהמבטים שלנו נעולים זה על זה, ו... אה, לא משנה. נסחפתי.
בחזרה לענייננו.
העובדה שאתה לא מאונן על דמותי, ולצורך העניין גם אם אני עצמי בכלל לא חלק מהעניין מבחינתך (ולכן: גם אם היית מסכים לנקות בית של ניצול שואה גבר) - לעבודת הניקיון יש השפעה על קולטני הבדסמ שלך.
ואני לא רוצה להיות חלק מזה. אני רוצה להיות חלק מקולטני הבדסמ של אנשים שבחרתי בעצמי להיות חלק מקולטני הבדסמ שלהם, וספציפית במקרה שלי מדובר או על שולטים ספציפיים, או על אנשים שצופים בי בסיטואציות שבהן בחרתי להיחשף. כי זה מה שנעים לי בקולטני הבדסמ שלי.
אני רוצה להיות חלק מקולטני הבדסמ של אנשים רק כשזה משרת את קולטני הבדסמ שלי.
ככה אני, אגואיסטית.
פלייפול
פלייפול • 11 באפר׳ 2018
זה לא אגואיזם, Ollie. הבדס"מ שלך, כמו אצל כולנו, או רובנו לפחות, הוא משהו מיני ואינטימי, וסירוב לשתף בכך מישהו זר, עבור כסף או שווה-כסף, אינו מעיד אלא על כך שזנות אינה אחת מן הפרקטיקות בחייך.
מטפורה
מטפורה • 11 באפר׳ 2018
הו-תודה, שמישהי מעלה את זה על סדר היום בצורה עניינית וברורה. חוויה יומיומית במחוזותנו, וגם כשנותנים הסבר מפורט כמו שבחרת הפעם לנסח, התחושה היא, לרוב, שנכנס מאוזן אחת ויוצא מהשניה.
וזה עוד בלי לגעת בקרסולי פרקטיקות הניוש, שמביך שאין עליהן, ועל המשמעויות הברורות שלהן, קריאת תגר אמתית מקהילה שמתיימרת לייצר אלטרנטיבה למיניות קונבנציונליות.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 באפר׳ 2018
קנדי, הבעיה היא לא בקיומו של האלמנט המיני. מיניות היא לא מילה גסה, היא לא בהכרח מורידה מ"טוהר" של דברים מסוימים.
מיניות היא אחלה וסבבה כל עוד כל הצדדים המעורבים מודעים לה ורוצים בה.
לעומת זאת, יש רצונות חפים מכל מיניות שדווקא כן יכולים לפגוע, אם לא מתחשבים ברצונות שיש לצד השני ומנסים לכפות אותם עליו.

אין צורך לגונן על הרצון שלך לנקות, כי לא עליו מדובר כאן. מדובר על נסיונות ליהוק בכוח של נשים לתפקיד השולטת (וזה לא משנה אם התפקיד מיני או לא), מבלי להתחשב ברצונן האישי ובאם זה בכלל מדבר אליהן.
זה לא משנה מה אתה עושה ומאיפה הוא נובע אצלך, כל עוד אתה עושה אותו עם מישהי שמעוניינת בכך ומתחשב ברצון שלה ולא רק בצורך שלך.
מה שרע הוא רק הזילזול ברצון הזולת ונסיונות השידול, שעוברים בסבבה רק כי הפונה הוא נשלט אז מבחינתו בגלל שהוא מפנטז על נחיתות והשפלה וכתב "המלכה" בתחילה ההודעה, אז אין מצב שהוא פוגע במישהו בתהליך והוא לא יקח אחריות.

לפנות למישהי כשברור כשמש מקריאה קצרה בפרופיל שהיא לא בעניין, זה לזלזל ברצונותיה ונסיון לכפות עליה את שלך.
ומילא זה, עוד אפשר להעלים מזה עין ולתרץ את זה כחוסר טאקט... אבל אחרי שמקבלים ממנה הסבר למה זה לא מתאים ואפילו *פוגע בה*, להתעלם מכל מה שאמרה ולהמשיך לפרט כמה חשוב *לך* לנקות בעירום, זה זלזול חמור שמלא באגואיזם.
זה לא שירות עבורה כמו שאותו נשלט מתיימר לחשוב. ואם משפילים פה מישהו זה אותה ולא את הנשלט, וכמובן שלא במובן הבדס"מי המהנה.

וגם, להכריח מישהי לקבל ממך משהו, אחרי שהיא הבהירה שהיא לא מעוניינת בשום אינטרקציה ממך, זה לא שירות עבורה.
ובמקרה של מנוי זהב, זאת וואחד כפייה כי פשוט אין דרך לסרב למנוי מתנה (כלובי צריך לאפשר זאת כאופציה), ומי שקונה יודע את זה.
לקבל מנוי זהב חינם זה לא צרות של עשירים, לקבל מנוי זהב כאישה אומר שכמות ההודעות שתקבלי מעתה תהיה כפולה ומכופלת (וגם זה ידוע לקונה), מי שבשלב הזה לא מעוניינת בהכרויות זה יהיה בגדר עונש מבחינתה להתחיל לקבל עכשיו כמות כפולה של פניות שרובן הגדול לא יהיו מנומסות בכלל. צריך אנרגיה לחרא הזה ובעיקר רצון להתמודד איתו שלא נלקח בחשבון באקט הזה.
כמו כן, לא פעם מאחורי קניית מנוי זהב יש אינטרס אישי ברור שהוא האמ-אמא של הכפייה.
מנוי זהב פותח את האפשרות לקבל הודעות ממשתמשים רגילים, משמע הקונה שקיבל חסימה במשתמש הזהב הנוכחי שלו, יכול לפתוח מספר משתמשים חדשים בלי הגבלה (כי בטוח שיחסם גם בהם) ולשלוח מהם הודעות מבלי להצטרך להזהיב כל אחד מהם מחדש.

שורה תחתונה: תכבדו "לא" של אחרים. "לא" הוא לא הזמנה למשא ומתן, הוא לא מילה נרפדת ל"תשנה את דעתי".
וכמו שלכולנו ברור שזה אלים לכפות על נשלט להישלט, זה גם אלים לכפות על מישהו להגשים לך פנטזיות מהצד השולט. וזה לא משנה אם זה מיני או לא.
וזה רלוונטי כמובן גם לנשים וגם לגברים.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 11 באפר׳ 2018
ארכאנג׳ל, אני מסכים ב100% למה שאמרת. בהחלט, גברים לא מבינים שכפיה והטרדה יכולים להתקיים גם באופן וירטואלי, ובטח שרבים לא מבינים את הקונספט של "שליטה מלמטה" ושזה הדיוק מה שהם עושים. באופן אישי אני משתדל לפנות רק לאחר קריאת הפרופיל ותמיד להיות מנומס ומקבל כאשר מקבל דחיה. אכן חבל שגברים רבים לא מבינים שכאשר אישה אומרת לא, היא לא תשנה את דעתה אם תבקש או תתחנן. בשלב הזה זו אכן הופכת להיות כפיה.

Ollie, גם איתך אין לי ויכוח. אני לא חושב שמישהי צריכה להרגיש לא בנוח בכך שאת מעוניינת לבחור את מי לערב. ובכלל, גברים צריכים ללמוד להתמודד מה לעשות ואיך להתנהג לאחר שמקבלים דחיה. להגיד תודה ובהצלחה ולהמשיך הלאה. כ"כ קשה?