סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בושה במשיכה לבדסמ

bondman​(נשלט){FLR}
לפני 6 שנים • 15 באפר׳ 2018
bondman​(נשלט){FLR} • 15 באפר׳ 2018
אני מאוד מאושר בbdsm.
נהנה מאוד לעיתים וסובל מאוד לעיתים. אבל זה אני
ולא נתפס לי החיים בלי זה.

מעדיף שהילדים שלי יהיו סטרייטים ווניליים.
כי זה יותר קל.

אבל אקבל אותם כמו שהם.

ולא. לא מאמין שיש קשר בין התנהגות הורית לנטיה מינית.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 15 באפר׳ 2018
1. הדיון תורשה - סביבה הוא מסובך. מה שכן, העובדה שלילד שחווה אלימות יש סיכוי גבוהה להפוך להורה אלים קשורה בעיקר לכך שהילד חווה את האלימות כדרך יומיומית לקיים אינטראקציה. אי לכך, ההנחה שהדבר מבוסס על תורשה בלבד אינו נכון. כאמור, זהו דיון סבוך, אך קשה לי להאמין שנטייה בדס"מית עוברת בגנים.
2. השאלה מה הייתי מעדיף היא קשה. ללא ספק הייתי מעדיף להבין את מה שעברתי בתור ילד, נער וגבר צעיר טוב יותר, אולם הנסיבות (שנות ה-80-90-2000 ללא אינטרנט בכלל או מפותח ברמה העכשווית) הקשה עלי להבין שיש עוד אנשים שחשים כמוני (כתבתי על כך בפירוט בפוסט הראשון בבלוג שלי). היום, כאדם נשוי עם 3 ילדים מדהימים, קשה לי להסתכל עליהם ולהגיד "הלוואי שהייתי בוחר אחרת וכך לא הייתם נולדים". הניסיון למצוא פתרונות יצירתיים קשה, אבל החיים מורכבים.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 15 באפר׳ 2018
לגבי הנושא של גנטיקה או תורשה, מולד מול נלמד, לא מתכוון אפילו להיכנס לדיון הזה. לא חושב שלמישהו יש תשובה.

מבחינתי התשובה היא חד משמעית "לא". לא במובן של אי קבלה . אלא בגלל שאורח חיים של שליטה כמעט ולא קיים ואיננו בריא. אני מציע להשאיר את השליטה בעיקר בחדר המיטות. בנוסף, כפי שכתבתי בעבר, הסיכוי של נשלט להשיג כאן זוגיות הוא 0.01 אחוז. חבל על כאב הלב, עדיף קשר ונילי בריא עם אישה ליברלית שאין לה בעיה מדי פעם לגוון. לגבי בת נשלטת, אפילו לא מסוגל לחשוב על זה. למען האמת, הייתי מעדיף לא לדעת מהן ההעדפות המיניות של הילדים העתידיים שלי.

הערה קטנה, לא קונה את ההשוואה בין נטיה מינית ל-bdsm.
Foxy LAB​(נשלטת){Alatar }
Foxy LAB​(נשלטת){Alatar } • 15 באפר׳ 2018
בעבר מאוד התביישתי בעובדת היותי בדסמית. חשבתי שזה לא בסדר, שמשהו אצלי דפוק.
ראיתי בחוסר ההתאמה בין הרצונות והחשקים המיניים בעייה. ויותר מזה , הייתי בטוחה שאם מישהו מהסביבה הקרובה יידע על הנטיות שלי הערך שלי יירד בעיניו. שתהיה לי בעייה לחיות חיים נורמליים.
ואז הבנתי שאנחנו המעצור היחידי של עצמנו הצלחתי לסלוח לעצמי . לא עצרתי את המחשבות שלא הפסיקו לזרום וקיבלתי את הצרכים כחלק בלתי נפרד מהאישיות שלי גם הבנתי שהרבה יותר קל לי לשלוט על המרחק שלי מאנשים מאשר על איך שהם מתנהגים.
עצם היותי בדסמית לא אומר שאני צריכה לפרסם ברבים את היותי כזאת, אבל בוא נאמר ככה , אם איי פעם מישהו ינסה לעשות לי סיכוך ממוקד באמצעות העיניין הזה , אני יודעת שאוכל לצאת החוצה ולאמר שאני שלמה עם חיי הבדסמיים , ואני מאושרת מכול רגע שחייתי אותם, בידיעה שאני קמה כול בוקר כשאני שלמה עם הבחירות שלי ושיש לי חיי מין שאחרים היו יכולים רק לחלום עליהם.

אה ,ונזכרתי שוניל זה אחלה של גלידה , כול מי שאני לא באה לו טוב בעיניים מוזמן ללכת לקנות אחת במכולת הקרובה לביתו.
the rain song
לפני 6 שנים • 16 באפר׳ 2018
the rain song • 16 באפר׳ 2018
אנשים טוענים שבבדסמ השמיים הם הגבול בכל מה שקשור לאינטימיות, לרגשות, לעוצמות ההנאה - אם יש בך את היכולת והפוטנציאל להגיע לשם, למה לוותר על זה?
הרי האכזבות לא מגיעות מהבדסמ אלא מהאנשים. וכאלה יש בכל מקום.

נראה לך באמת שבווניליות הכל קל ופשוט?
אין דייטים מהגיהנום? אין שקרנים? כאלה שמנסים רק לזיין? מה אחוזי הגירושין בקרב הוונילים? מי מפרנס את שירותי הרווחה? הבדסמים?

ובכלל, הבדסמ הוא חלק מהחיים, לא החיים עצמם. כולנו חיים גם בווניליות מוחלטת, אז מה פשר ההתנשאות הדבילית הזאת - ווניליות זה משעמם?
מה אתם יודעים על חיים של אנשים אחרים?

רוצה לחנך ילדים "ברוח הבדסמ"? חנך אותם לקבל אנשים שונים מהם, להבין שלא כולם אותו דבר, לא לשפוט מישהו שקצת שונה מהסביבה הנורמטיבית.
חנך אותם לליברליות ולא פחות חשוב, חנך אותם להתעסק בעניינים שלהם ולא להתערב לאחרים בגחמות, באהבות, בתשוקות, בחיים בקיצור.
פייה{O}
פייה{O} • 16 באפר׳ 2018
אני מאחלת לילדיי להיות מסוגלים לתת ולקבל אהבה, ליצור קשרים עמוקים ומשמעותיים ולחוות עונג בלי להזדקק על הדרך לכאב או השפלה.
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
לא הבנתי מה הקשר לילדים שלך?
לא תוכל למנוע את זה מהילדים אם הם יגיעו לשם.. משיכה מינית נטייה ועוד ועוד.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 16 באפר׳ 2018
פייה כתב/ה:
אני מאחלת לילדיי להיות מסוגלים לתת ולקבל אהבה, ליצור קשרים עמוקים ומשמעותיים ולחוות עונג בלי להזדקק על הדרך לכאב או השפלה.

מה שכתבת מעורר מחשבה. לי קשה לראות בדסמ ככאב או השפלה בלבד. זה יכול להיות המון דברים, והמון דברים יכולים להתבטא בדרך בדסמית. רואה גם המון שימוש בדמיון ובמשחקי תפקידים וחושב (גם על בסיס מחקרים) שבהחלט יש קשר בין התחום לבין אינטליגנציה. לו היו לי ילדים כנראה שהייתי מתייחס לזה באופן שלילי לא כמהות אלא רק אם זה היה קורה שלא על פי תנאי השימוש הנאות.
samueld
samueld • 16 באפר׳ 2018
הייתי עוזב את העולם הזה, ברגע זה.
אין לי ולו דבר טוב אחד למנות בשבחו. הדברים היחידיים שאתה מקבל הם, שאתה נדפק במערכת היחסים
הרגילה שלך, (כי כמו שכתבו פה לפניי, הסיכוי שתתחתן על בסיס הבדסמ, שואף לאפס) אתה מרגיש בודד רוב הזמן,
והיכולת שלך להנות מסקס רגיל כמו כל אדם נורמטיבי, נמוכה.
חרא של דבר. רק שלצערי, הוא בחר בי- לא אני בו.
ואני כבר רואה את החכם שיבוא ויאמר לי "אתה חרדי, ואלוקים, ותקבל את עצמך". קשקוש. אני מאוד מקבל את עצמי,
ואלוקים לא במשוואה כרגע בכלל.
אבל אם אנחנו כבר פה, יאלה, בואו נעשה חיים.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 16 באפר׳ 2018
בדסמ מתאים לאנשים שאין להם אהבה.
מי שאוהב באמת לא יכול
לקלל, להשפיל מילולית, לירוק,להכות ולהשאיר סימנים כחולים קשים
על הגוף של בן זוגו האהוב.
הנשלט/ת אולי ירצה בזה אבל שולט שאוהב לא יוכל לתת.