ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בגידה? או לא בגידה?

אחד שמבין​(נשלט)
לפני 6 שנים • 18 באפר׳ 2018
אחד שמבין​(נשלט) • 18 באפר׳ 2018
נשוי חתיך מתחלף כתב/ה:
סשן שכל מטרתו היא סיפוק צרכים בסיסיים (הצורך לחנך, להעניש ולהשפיל, הצורך בלראות מישהי עירומה ומתחננת מולך, להרגיש אותה מוצצת היטב ולגמור לה בפה אחרי כמה סטירות טובות) אינו בגידה, אלא פעולה מחוייבת המציאות. מה תעשה? תספר לאשתך שאתה הולך הערב להפליק למישהי, להצליף ואולי גם לזיין אותה אם לא תתאפק (ולמה שתתאפק??)? לא, זה ברור. ומה תעשה? תשמור את הצורך העמוק הזה בפנים לעד? הרי אשתך לא תאפשר לך לעשות לה את זה ויש מצב שהיא תעזוב אותך אם תדע חצי ממה שעובר לך בראש. הרי רק עיוור/ת חושב שבן/בת הזוג שיש להם צרכים כאלו (לשלוט/להישלט) ובעוצמה כזו לא ינסו מתישהו להגשים ולממש אותם.
הבעיה שהרוב עיוורים ובמיוחד צדקנים בני צדקנים.
תעשה מה שאתה רוצה, רק תיזהר לא להיתפס!!

קראתי היטב את ההסבר המנומק שלך ולא הצלחתי למצוא קשר בינו לבין הכותרת של ההודעה שלך (לא בגידה).
ההיפך, לפי מה שהבנתי, במקרה שתיארת די ברור שזו בגידה. אתה מתאר מישהי שבוודאות לא תסכים לשמור על הקשר במצב הזה שאתה "גומר למישהי אחרת בפה ואולי גם מזיין אותה", (השתדלתי לשמור על הניסוחים שלך), ובוחר בהסתרה (שקר) כדי לחפות על זה.
אז נכון שזה סוג של התמודדות לא קלה, ואני לא מקנא בהתמודדות שלך, וזכותך לבחור את הבחירות שלך, ובטח שאני לא מתיימר להגיד לך מה נכון ומה לא נכון בסיטואציה שאני בטוח שהיא יותר מורכבת ממה שתיארת כאן.
אבל כל זה לא ישנה את ההגדרה של המילה "בגידה".

"תעשה מה שאתה רוצה, רק תיזהר לא להיתפס" נשמע לי כמו סיסמת קבלה לארגון פשע.
FoxyBoxy
לפני 6 שנים • 18 באפר׳ 2018
FoxyBoxy • 18 באפר׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
אם הרצון בסשן עם מישהו מבחוץ זה משהו שאתה לא יכול לספר עליו לבת זוג הנוכחית כי אתה יודע שהיא תסרב ותצפה ממך לקבל את הסירוב, בהנחה ואתה בכל זאת עושה את זה מאחורי גבה- בגדת לה באמון.

בדיוק ככה^