סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז? את/ה נמשך/כת אלי?

hrgiger
לפני 5 שנים • 25 באפר׳ 2018

אז? את/ה נמשך/כת אלי?

hrgiger • 25 באפר׳ 2018
האם משיכה היא הכרח לקשר שליטה? לא משיכה לסיטואציה, אלא לאדם עצמו.
האם ישנם גברים הומוסקסואלים שיוכלו לנהל קשר שליטה בעל סממנים מיניים עם אשה? ואשה סטרייטית עם אשה?
אני שואלת על קשר מתמשך, בעל עומק.
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 25 באפר׳ 2018
טכנית? כן. בתור דוגמה אפשר להסתכל על אינספור אנשים שהתחתנו בעבר עם אנשים שהם לא נמשכים אליהם ובילו איתם את חייהם, מתוך הכרח. להגיד שזה קשר עם עומק? לא הייתי אומרת. אישית, לא הייתי נכנסת מרצון לסיטואציה מינית (או עם פן מיני) עם אדם שאני לא נמשכת אליו, אפילו לא הייתי רואה אותו כקנדידט לסיטואציה ההיא/סוג הקשר הזה. בתור לסבית, המחשבה על קשר כזה עם גבר מעוררת בי חלחלהD:
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 25 באפר׳ 2018
בוקר טוב גייגר,
תלוי לאילו רבדים של שליטה מעוניינים להגיע?
לדעתי בקשר מתמשך חייבת להיות משיכה , דווקא כדי לא לאבד את עניין השליטה, הרי ככל שאת מחוברת לאדם ,מבינה אותו, יודעת אותו, מגרה אותו ומתגרה ממנו , כל פעם מחדש, את יכולה להגיע לכל כך הרבה מקומות בשליטה ולפרוץ ביחד גבולות לאורך הזמן. בשליטה גרידא קשה להגיע אם בכלל למשיכה מתמשכת - היא יותר עניינית ונקודתית.
לדעתי בקשר מתמשך עם גברים הומוסקסואליים או שליטה נשית כפי שציינת למעלה , יש צורך במשיכה ואילו רק גופנית או אינטלקטואלית.
לטעמי שליטה כשלעצמה מגיעה מגירוי פיזי או אינטלקטואלי, כל צורך אחר בשליטה מגיע מאגו ואז מבחינתי זו לא שליטה אמיתית. אז חזרתי שוב לעניין המשיכה.
hrgiger
hrgiger • 25 באפר׳ 2018
צודקת, הייתי לא מדוייקת בניסוח שלי (שיים און מי).
השאלה שלי היא האם יש פה כאלה שבחרו בכך?
והבקשה שלי היא שתסבירו לי איך זה מסתדר, האם זה לא פוגע ברצון לספק מינית/בדס"מית את השולטת שאינה שייכת לג'נדר אליו יש משיכה.
hrgiger
hrgiger • 25 באפר׳ 2018
הכי רגישה שיש -
תוכלי להסביר לי את זה "בשליטה גרידא קשה להגיע אם בכלל למשיכה מתמשכת - היא יותר עניינית ונקודתית. " בבקשה?
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 25 באפר׳ 2018
יש אנשים שמסוגלים ואוהבים את אקט השליטה ללא שום קשר אישי או משיכתי לאדם הנשלט או ההפך, אלא רק כדי לספק צורך נקודתי.
לרוב השליטה הזו היא פיזית בלבד By the book כמו שנאמר, ולא מתבשל למשהו יותר עמוק , בהתייחס כמובן למשפט האחרון שלך של קשר מתמשך ובעל עומק.
סטיית תקן
סטיית תקן • 25 באפר׳ 2018
שליטה שיכולה להתחיל ממשיכה גופנית עם הזמן, יכולה ואף כדאי שתהפוך לשליטה בגלל משיכה נפשית/רוחנית/אינטלקטואלית.
דבר כזה רק יעצים את השליטה עם הזמן
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 25 באפר׳ 2018
אני יכול לומר לך מהצד השני של הקשר, כשולט ששלט בלסבית, זה מגיע לרמות אינטימיות די קרובה אבל האספקטים המיניים של הקשר משנים צורה, הייתה בינינו משיכה אך לא מינית מטבעה, אז ניתן להמירה בסאבטקסט אחר יחסי השליטה שהינם מקור הקשר העיקרי. תלוי באנשים. את צריכה להפריד בין כמה מושגים, משיכה, סקס, שליטה וקשר. כולם ניתנים להגדרה מחדש בכל מגע בין אנשים.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 25 באפר׳ 2018
אני מכיר יותר את עולם הפמדום ולכן אני מתייחס רק אליו, למרות שאני מניח שלא אמורים להיות הבדלים.
בארץ לא ממש נתקלתי בזה, אבל כנראה שזה בגלל שאני מסתובב בסביבה של נשים שולטות ולא גברים שולטים. אבל בגרמניה נתקלתי בלא מעט נשלטים, שמגדירים את עצמם סטרייטים לחלוטין, מוכנים לחוות בדסם, גם בדסם קשה עם גבר שולט.
אני נתקלתי בזה לראשונה, כשקיבלתי מחבר נשלט גרמני, שאני מכיר היטב, ויודע שהוא סטרייט, תאריך לארוע בדסמי של סופ"ש שלם. כשיצרתי קשר עם המארגנים התברר לי שהארוע הוא לא פמדום אלא בדסם מעורב. כשניסיתי לברר אם אני יכול לבחור שלא לשחק עם גבר (האווירה באירועים האלה היא קשוחה מאוד, שימוש בסייף וורד גורם להפסקה מיידית של הפעילות, ולאחר "זמן הירגעות" הרחקה מהאירוע. רשימות הטאבו של כל נשלט נלמדות ותלויות ליד הנשלט ולעיתים על הקולר), התשובה היתה שאני יכול לבנות איזו רשימת טאבו שאני רוצה, וכמובן שהיא תכובד, אבל מגדר לא יכול להיכנס לרשימה. זה הדהים אותי, גם התשובה וגם שחבר שלי כן נרשם לארוע והשתתף בו. בתחקיר שערכתי לו לאחר הארוע, הוא סיפר לי שהוא עושה את זה הרבה.
בהמשך כשהייתי בסופשים שכן אפשר להכניס מגדר כטאבו, נתקלתי בעוד נשלטים שהצהירו שהם סטרייטים, שלמרות שהיתה להם אפשרות להכניס מגדר לרשימת הטאבו שלהם, בחרו שלא לעשות זאת וכן לשחק עם גברים שולטים. ושוב נאמרה לי אותה תשובה, שהם לא רואים בבדסם משהו מיני, ולכן לא חשובה להם משיכה מינית לא לגבר וגם אין להם בעיה לשחק עם מישהי שאין להם משיכה מינית אליה.
היה נשלט אחד שטען שהוא אמנם היה מעדיף לשחק רק עם נשים, וזה מה שהוא עושה בד"כ, אבל היות ומניסיונו באירועים האלה הגברים הם בד"כ יותר אגרסיביים והוא אוהב שליטה אגרסיבית, הוא "נאלץ" לוותר על השאיפה לשליטה נשית בלבד, ולחוות את מה שהוא מחפש גם מגבר. כשהוספתי לשאול אם אותו גבר אגרסיבי ירצה להתקדם עם זה הלאה ליחסי מין מלאים, כמו שלא פעם קורה באירועים האלה, הוא סיפר לי שזה מופיע לו ברשימת הטאבו כמו גם סקס עם אישה במסגרת הארוע.
    התגובה האהובה בשרשור
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 25 באפר׳ 2018
שרשור מרתק.