בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדש, סקרן, מבקש להתייעץ ולשאול שאלות

DovDubon
לפני 5 שנים • 25 באפר׳ 2018

חדש, סקרן, מבקש להתייעץ ולשאול שאלות

DovDubon • 25 באפר׳ 2018
היי שולטים ונשלטים יקרים.

קוראים לי דב ואני בן 25.
אני מאד סקרן בכל הנוגע לבדסמ, אבל מעולם לא ניסיתי שום דבר.
חקרתי על הנושא די הרבה, בעיקר באינטרנט, קריאה בפורומים, מאמרים, וצפייה בסרטונים (לא פורנו, האלה שמלמדים).
אהבתי את מה שראיתי so far, ועדיין חושב שיש מרחק בין דמיון למציאות
אז אני רוצה להתקרב יותר, להכיר את האנשים, להשתתף במשהו, לראות אם אני באמת אוהב את זה או רק חושב שאני אוהב את זה.
האם יש כאן מישהי או מישהו שאפשר לדבר איתו ויכול לעזור לי להשתלב? מאיפה בכלל מתחילים?
חשבתי ללכת פעם אחת לדאנג'ן ולראות איך תרגיש החוויה, אבל אני לא יודע למה לצפות... זו קהילה שכולם מכירים אחד את השני לא? יש מקום למישהו מבחוץ בכלל? איך מתייחסים לחדשים? יש דברים שצריך להיזהר מהם?
מה אתם חושבים?

תודה מראש על כל תשובה שלא תהיה.
ChefMorgen​(שולט)
ChefMorgen​(שולט) • 25 באפר׳ 2018
היי לך וברוך הבא.
אני לא יודע לאיזה צד אתה נמשך, זה גם לא כל כך משנה. אבל אם יש מילה אחת שאני יכול לכתוב לך, היא: תיזהר.
תיזהר במה שאתה חושף, תיזהר במה שאתה מגלה על עצמך, תיזהר במה שאתה בוחר לעשות. הסכנה לפגיעה מאוד קלה פה, ויש כאן כאלה שינצלו את התמימות שלך.
עכשיו, כל התגובות שבטח אקבל על הפוסט הזה, רק יוכיחו לך על מה אני מדבר.
יש פה הרבה טוב, יש פה אנשים נהדרים, אבל יש גם הרבה חארות. אז תדאג להיזהר בכל מה שאתה עושה, להתקדם לאט לאט, לא להאמין לכל מי שמדבר איתך. השתמש בהרבה אינטואיציה ותחושות בטן. והכי חשוב, תזכור שבסך הכל אתה פה כדי להנות. אל תשכח את זה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 באפר׳ 2018
היי דב,

לשאלתך - לא, לא כולם מכירים את כולם, לא בדאנג'ן ולא בכלוב. רובם לא מכירים את רובם. הקהילה לא קטנה ובמידה רבה וירטואלית. לרוב האנשים פה יש כמה מכרים וחברים מהקהילה, אבל כל השאר עבורם הם לא יותר מכינויים בכלוב או אנשים זרים במסיבות. אז אל חשש, אתה לא הילד החדש בכיתה icon_smile.gif

איך להכיר ולהתחיל להשתלב? הכלוב מספק כמה דרכים שבאמצעותן אתה יכול לתקשר עם אחרים ולאפשר להם להכיר אותך. כתוב פרופיל וספר קצת על עצמך. פתח בלוג. קרא בבלוגים של אחרים והגב להם. שאל שאלות והשתתף בדיונים בפורומים. כך תוכל להתרשם אל מי מהכותבים פה אתה עשוי להתחבר, ומשם - הודעות פרטיות יעשו את העבודה.

יש כמובן גם אפשרויות בעולם הממשי. מסיבות, מאנצ'ים, חבר שמכיר לך חברים שלו וכדומה. אם תרצה להכיר אנשים, שום דבר לא ימנע בעדך מלעשות זאת.

בכל מה שנוגע ללהכיר את הבדסמ ולדעת איך מה שמושך אותך תיאורטית מרגיש במציאות - לא תדע עד שתנסה. כדי להתנסות תצטרך מישהי להתנסות איתה, ושוב אנו חוזרים להיכרות עם אנשים. זה לא מאד שונה מבאתרי היכרויות אחרים: אם נתקלת בפרופיל או בלוג של מישהי שמוצאת חן בעיניך, שלח לה הודעה פרטית מכבדת שפונה אליה כאדם ולא כמושא פנטזיות מיניות, ואם תהיה ביניכם כימיה, תוכלו ללמוד ביחד כל מיני דברים.

ואם כבר בללמוד עסקינן: אנשים חדשים בעולם הזה חושבים לפעמים שיש לו כל מיני כללים שצריך לפעול לפיהם ויש דרך "נכונה" לעשות בדסמ. זה לא כך. יש מה ללמוד מבחינה טכנית - למשל איך להצליף או לקשור בלי לפגוע בפרטנר שלך - ויש קווים מנחים מסוימים דוגמת ssc או אפטר קייר שכדאי להכיר. אבל האופן שבו תבטא את עצמך כשולט או נשלט הוא ייחודי לך ואין שום דבר שאתה "צריך" לעשות בתור שכזה מלבד מה שמושך אותך ועושה לך טוב. אל תנסה להיות מי שאתה לא, רק כי אתה חושב שזה חלק מדרישות התפקיד.

בהצלחה בתהליך icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור