בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך לבכות

סווריןן
לפני 6 שנים • 27 באפר׳ 2018

איך לבכות

סווריןן • 27 באפר׳ 2018
יש זוג שמזה זמן מה משתמש בזכרונות שאני מעלה בבלוג שלי כהשראה למשחקי שליטה ביניהם. הם היו רגישים מאוד כשסיפרו לי על כך לראשונה (הם ייצרו גירסה משל עצמם לסיטואציה של ציד של חזיר על ידי גבירה בעקבות משהו שכתבתי), ובדקו אם זה מפריע לי. כשהשבתי שזה דווקא מחמיא לי, נפתחה ביננו התכתבות, שלא פעם נושאת אופי טכני למדי, כשהם מנסים לחקות ארועים מסויימים שתארתי.

אחד מהמצבים החוזרים שאני מתאר קשור בבכי שלי למרגלותיה של אליענה. הבכי שלי, למותר לציין, היה אמיתי, ואני לא ממליץ למישהו לחפש חוויה כזו. הזוג רצה לנסות ולשלב בכי מלאכותי במשחקי השליטה שלהם. הצעתי להם טיפ שמלמדים שחקנים. זה עבד להם. הם חשבו שיהיה נכון שאפרסם את הטיפ כאן, במידה ואחרים ירצו להתייפח על כפות הרגליים של מישהי/ו.

אז הרי לכם הטיפ:

א. אין לבצע את מה שאתאר מבלי שהשולט/ת מודע לכך שיהיה בכי. לא מפתיעים בעניין הזה. זאת משום ששולט חצי סביר יעצור מיד את המשחק ויוודא שאתם בסדר, וזה turn off

ב. נראה לי שבשום אופן אין לנסות ולבכות באמת. מחשבה על דברים עצובים, מלחמות, פוגרומים, אובדן אישי וכיוב' 'יכבו' אתכם.

ג. אחת מהידיים של הנשלט צריכה להיות משוחררת.

ד. מתחת לציפורני היד המשוחררת, שמים מעט Tiger Balm, או חומר דומה עם קמפור/מנטול.

ה. בערך דקה לפני שרוצים "לבכות", לוחצים את האצבע לציפורן כדי לשחרר את החומר ששמרתם, ומורחים מעט (מעט, מעט!, מעט!!) ממנו על החלק העליון של עצמות הלחיים. לא, לא דוחפים את החומר לעין עצמה (ושוב - לא דוחפים את החומר לעין עצמה), אלא מעסים מעט (מעט!!!) ממנו מתחת לעין.

ן. משאירים את העיניים פקוחות.

ז. המינון הזה מספיק לבכי של בערך חמש דקות...

אני ממליץ לנסות את כל זה על יבש קודם כל. בעלי כשרון משחק יוכלו לשלב בבכי התייפחויות (התייפחות מלאכותית תהרוס לשניכם ותהפוך את הבכי לפתטי).

תהנו!
שלגי
שלגי • 27 באפר׳ 2018
לא ממש הבנתי מה הטעם בבכי מזוייף, זה לא קצת כמו fake news?

כנראה שמאחר ומעולם לא התחברתי למינוח "סשן" ומשחק - אינני קהל היעד לעצות מסוג זה.

ואגב, לטעמי בכי אינו מעיד על משהו רע בהכרח והינו תלוי אנשים וסיטואציה ובכלל, חלק מהחיים גם הבידיאסאמיים.
דווקא חוסר אותנטיות מכבה אותי הרבה יותר..
    התגובה האהובה בשרשור
סווריןן
סווריןן • 27 באפר׳ 2018
זה לא שונה מהותית מכל שאר ההיבטים של משחק התפקידים הבדסמי, לא? 'גבירה', 'עבד', 'עונש' - כל המינוחים הללו כמו גם פרטי לבוש משרתים את משחק התפקידים. בכי מזוייף לא שונה מכל זה. לא שניסיתי זאת, אבל אני לא רואה הבדל חותך בין מי שרוצה לנסות משהו כזה, לבין מי שסוגד לאלילה שלו... אני מחמיץ משהו?
שלגי
שלגי • 27 באפר׳ 2018
מבלי להכנס לעובדה שאינני נוטה לשחק משחקי תפקידים,
נדמה לי שיש הבדל מהותי בין הדמיה של סיטואציה לבין מיצג שווא של רגשות לא אותנטיים שלכאורה עולים שם
ובכי הוא מיצג בסיסי של רגשות, לא?

גם אם הסיטואציה מומצאת, אם הרגשות העולים ממנה אינם אמיתיים - זה נראה לי מיותר לחלוטין.

אבל שוב, זו אני וזו דרכי, מותר להתחבר לדברים אחרים.
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 27 באפר׳ 2018
אחד הדברים הכי עוצמתיים והכי אינטימיים במערכת בדסמית, זה בכי ודמעות.

בכי שמגיע מהשפלה ומבוכה, בכי שמגיע מסטירה חזקה, מפתיעה ומאפסת, בכי מכאב ובעיקר, בכי שמגיע מחשיפה ונגיעה במקומות הכי עמוקים, רגישים ושרוטים של הנפש.

בכי טוב, צריך לראות מלמעלה. כשאת על הברכיים, עירומה (ואני כמובן לבוש) למרגלותיי, ומרימה מבט דומע ובוכה וכל מה שאת רוצה מהחיים באותו הרגע זה שהמבט הקר, השקט והנוקב שלי יתחלף בליטוף קטן ומילה טובה.

בכי ודמעות אמיתיות, מחרמנים וקושרים.

רחמנות על הוונילים שכל כך מפחדים מבכי.
היד
היד • 27 באפר׳ 2018
שלגי, אתן דוגמא ונילית. "אויי....כמה שהזין שלך גדולללללל" בזמן סקס. זה לא שהגבר לא מודע לגודל הזין שלו אבל זה מפעיל משהו במוח. זה עונה על צורך אולי (לא אכפת לי מה הצורך כרגע כי לא בזה עוסקים). אותו דבר עם הבכי במקרה הזה. מימוש פנטזיה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 27 באפר׳ 2018
סווריןן כתב/ה:
זה לא שונה מהותית מכל שאר ההיבטים של משחק התפקידים הבדסמי, לא? 'גבירה', 'עבד', 'עונש' - כל המינוחים הללו כמו גם פרטי לבוש משרתים את משחק התפקידים. בכי מזוייף לא שונה מכל זה. לא שניסיתי זאת, אבל אני לא רואה הבדל חותך בין מי שרוצה לנסות משהו כזה, לבין מי שסוגד לאלילה שלו... אני מחמיץ משהו?

אני לגמרי עם שילגי. גם אם גולשים לסיטואציות שונות מהמציאות, הרגש חייב להיות אותנטי, אחרת אין כל טעם באותו משחק תפקידים. אבל לא הבנתי דבר בסיסי מאוד: מה מעניקות דמעות מלאכותיות שכאלה ולמי?
לשולט בוודאי שלא הרבה, כי לא הוא גרם להן.
לנשלט, אולי התבוססות דרמטית וקורבנית בדמעות המומצאות שלו, על מנת לקבל תשומת לב מסויימת מאוד, כי תחושה קורבנית משמעותית עבורו?
צחוק הגורל שהאוטוקורקט תיקן לי את המילה מסויימת למבויימת.
זו שאלה שמעניינת במיוחד בהקשר שלך.
סווריןן
סווריןן • 27 באפר׳ 2018
"הרגש חייב להיות אותנטי אחרת אין טעם במשחק התפקידים" -

אולי אתן צודקות. כאמור, לא ניסיתי בעצמי לבכות באופן מלאכותי, ואולי ניסחתן את הטעמים לכך שלא נמשכתי לזה. אבל יש כאן משהו מעניין בנושא ובהתייחסויות השונות. נראה לי שמשחק התפקידים אמור לשרת משהו אותנטי. לאו דווקא רגש. אם מישהו בוכה דמעות מלאכותיות כשהשולטת ממשיכה להצליף בו וללעוג לו על הבכי, מה שאותנטי הוא לא הייסורים הנפשיים שלכאורה גורמים לבכי, שכן הבכי מלאכותי. מה שאותנטי הוא התמונה: אני בוכה/היא רואה אותי בוכה, ומונעת ממני חום/נחמה, ואפילו משפילה אותי הלאה. נראה לי שהרבה ממה שמנסים לבנות יחד בבדסמ היא תמונה משותפת, לכן הבכי יכול להיות מזוייף. התמונה שיוצרים, לא.
זה קצת כמו age play. היכולת להשפיל אדם בוגר אם מניחים עליו חיתול או מדברים אליו כאל תינוק, עשויה להיות מגרה, ועלולה, מנגד, להפוך לפתטית לגמרי. הגירוי נובע לא מהאמת הפנימית: היא הופכת אותי לתינוק (כי היא לא), אלא למין תמונה שיוצרים במשותף.
אולי הפלגתי כאן... אבל מעניין לחשוב על האופן בו זיוף הוא לא תמיד האוייב של התשוקה בבדסמ...