אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט שפונה לשולטת. מה הקטע?

אחד שמבין​(נשלט)
לפני 6 שנים • 29 באפר׳ 2018
אחד שמבין​(נשלט) • 29 באפר׳ 2018
Ollie כתב/ה:
אחד, אולי אם אתה כל כך מבין תצליח להסביר נשלטים שפונים לנשלטות?

חחח
אני אנסה להיענות לאתגר שהצבת. למרות שאני חושב שהפוסט שפירסמת לפני בערך שבוע בנושא, מסביר בצורה נפלאה, את החסך של חלק גדול מהנשלטים בהבנה של הסיטואציה.

אבל מעבר לזה, ואני אומר את זה בכנות, בשנותי הרבות בעולם הבדסם, היכרתי סאביות רבות, שהן עם אישיות חזקה, וצדדים דומיננטיים ואסרטיביים מאוד. אבל זה לא פוגע אפילו במעט ברצון והשאיפה שלהן להישלט ולא לשלוט. האדם הוא יצור שהראיה שלו את הסביבה מושפעת ממה שהוא היה רוצה שיקרה. ולכן הרבה נשלטים נוטים לפרש את זה, בטעות, שאם מישהי כל כך חזקה, ואסרטיבית ודאי שהיא תוכל ליהנות משליטה בנשלט. או לפחות זה לא יפריע לה לעשות את זה מהצד. כמובן שזו טעות ואין שום קשר, אבל זה מבלבל.

דבר נוסף, יש משהו קוסם בלהיות נשלט של מישהי שהיא בעצמה נשלטת. אני בטוח שזה לא מעניין כל נשלט, אבל יש הרבה כאלה שזה קוסם להם מאוד. חוויתי את זה כמה פעמים במשולשים של שולטת ונשלטת ששלטה גם בי, ולא במסגרת חד פעמית, ואני יכול לומר בהחלט שהיה בזה משהו מדהים.
אז אני לא פונה פה לנשלטות שישלטו בי, אבל אני בהחלט יכול להבין את הפנטזיה הזאת.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2018
אתה חמוד, אחד.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2018
מה בקול?
הארדקור​(אחר)
לפני 6 שנים • 30 באפר׳ 2018
הארדקור​(אחר) • 30 באפר׳ 2018
כתבתם כ"כ יפה ונכון.
חשבתי על עוד סיבונת,
אפשר להכיר דומיננטית בשביל לשלוט ביחד איתה על מישהוא/י/ם..
AloneAgain
לפני 6 שנים • 5 במאי 2018
AloneAgain • 5 במאי 2018
אלי פנה מישהו שמוגדר כשולט, סיפר שהוא מאוד רוצה שישלטו עליו, אבל גילה שממש קשה למצוא מלכה שתסכים לקחת עליו בעלות, אז שינה כיוון ובתור שולט יש לו מלא נשלטות...אבל בסתר ואצלי באדומה, הוא רוצה להיות עבד למלכה.