שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש עונג ראשוני בשליטה?

בכוח המוח{Aion}
לפני 5 שנים • 15 במאי 2018
בכוח המוח{Aion} • 15 במאי 2018
חדשות: יש כאלה שנהנים לשלוט. הפעולות שהם עושים, והתגובות של הנשלט/ת לפעולות האלה, מציתים בהם גירוי מיני ורגשי. הגירוי הזה הוא עונג ראשוני.

תם הדיון.
Glitch
Glitch • 15 במאי 2018
הדיון משאיר את הרושם שבמקום מערכת יחסים זו צבירת נקודות מי עובד יותר קשה ומי יוצא נשכר יותר.
באיזו הזדמנות אחרת אנשים יכולים להביע יצר עמוק כל כך ולהתפשט מחוקים והגבלות? אתם אומרים לי שלמשל לדרוך על הפנים של מישהו, לדבר אליו איך שבא לכם, לעשות איתו מה שבא לכם, שישרתו אתכם מינית ולא מינית, שישימו בידיכם ביטחון ושלמות גוף זו הנאה משנית ומשחק מקדים שיצא מפרופורציה? נשמע לי מוזר בטירוף.
לא כל יחסי השליטה הם כל כך תבניתיים שהצד הנשלט הוא הרכיכה הפסיבית והאגוצנטרית לפי הטקסטבוק. זו גישה מדכאת.
Grey / Green
Grey / Green • 15 במאי 2018
לא נותר לי אלא להצר על הכיוון שהדיון לקח, להסיק מסקנות לגבי אחריותי במחדל ולקוות לדיונים פורים ומפרים בעתיד.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 15 במאי 2018
למה אתה אומר אתה מצר על הכיוון שהדיון התפתח אליו?
אולי לא הבנו נכון, Grey / Green, אם כן, אפשר שאולי תבהיר. בכל מקרה זה היה דיון מעניין.
Grey / Green
Grey / Green • 15 במאי 2018
דיברתי על הנאות (בדסמיות בלבד) ששולטים מפיקים בלי קשר לחווייה של הנשלט. אבל עזבי, צריך לדעת מתי טחנו מספיק. מקבל את הצעתך לדיונים אינטיליגנטים ומפרים מעל דפי הבלוג ומקווה לפגוש אותך בדיון הבא icon_wink.gif
Glitch
Glitch • 15 במאי 2018
Grey / Green כתב/ה:
לא נותר לי אלא להצר על הכיוון שהדיון לקח, להסיק מסקנות לגבי אחריותי במחדל ולקוות לדיונים פורים ומפרים בעתיד.

היי. לא צפיתי את זה.
לא הגבתי בכוונה לפוצץ את הדיון ):