סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חיוביות ושליליות

Netrunner​(נשלט)
לפני 5 שנים • 6 במאי 2018

חיוביות ושליליות

Netrunner​(נשלט) • 6 במאי 2018
היי.
שלום.

לאחרונה אני שם לב לריבוי פוסטים עם קונוטוציה שלילית. בין אם הם סתם כדי להוציא קיטור, כדי לתת ביקורת או כדי לחנך (או כמובן על מנת למשוך תשומת לב).

מלבד זה שפוסטים כאלו דיי מעכירים את האווירה במקום שאמור להוות מיפלט, הם גם לא תורמים במאום. האנשים שמטרידים כאן לא יגידו לעצמם, טוב אני אפסיק לעשות קופי פייסט לכולם ולשלוח הודעות מפגרות. והאנשים שמתנהגים יפה רק ירגישו אנטגוניזם כי הם היו בסדר גמור.

יוצא שהפוסטים האלה לא מגשימים את המטרה שלהם, ולכן לדעתי עדיף להתעסק בתוכן חיובי, ובתגמול חיובי. במקום לכתוב "מה נסגר עם נשלטים שפונים לנישלטות" (כאילו שתקבלו תשובה הגיונית, או שתצליחו להפסיק את התופעה). הייתי כותב פוסט על מה אני מעריך בנשלטים במקום, או "תמשיכו לעשות את x y וz, אני מתה על זה!". או "שולטות אני אוהב שאתן מתנהגות ככה וככה באתר".

בקיצור , לכו על החיוב במקום על השלילה.
    התגובה האהובה בשרשור
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 6 במאי 2018
תודה רבה על הפוסט.
כבר תקופה ארוכה התרעתי על מגפת ההתקרבנות שמשתלטת על השיח ב"כלוב". מילא אם הפוסטים היו מנומקים ולא משתלחים היה אפשר לנהל דיון נורמלי אבל אפילו זה לא קורה.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 6 במאי 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
אוז, נשמה, לקחת והפכת לתלונה, הפעם על יוזמי דיונים לא איכותיים

נא לדייק: תלונה על דיונים בכיינים ולא איכותיים.
AloneAgain
לפני 5 שנים • 7 במאי 2018
AloneAgain • 7 במאי 2018
אני חושבת שכאשר מישהו כותב תלונה, הוא צריך גם להדריך ולכוון איך הוא רוצה שדברים יהיו.
במטרה לשפר דברים בכלוב
ולא להתלונן במטרה להתקרבן
מבחינת עשו לי, שתו לי, לקחו לי
Dvaros​(שולט)
Dvaros​(שולט) • 7 במאי 2018
בדרך כלל את הפוסטים של תלונה או התבכיינות כותבים א.נשים שמחפשים צומת לב אבל אין להם דרך אחרת להשיג אותה.
אני אישית נמנע מלהתייחס אלייהם וזה רק מספר לי יותר על הכותב.ת של הפוסט.
Snitch
Snitch • 7 במאי 2018
דיפמאן, אתה יודע שאני אוהב אותך, לכן אני אגיד את זה פשוט וכולי תקווה כנה שלא תיעלב- פאקקקקקקקקקק אתה צודק! הרגו את רבי! icon_smile.gif
אני בכלל בדעה שהאינטרנט ריסק לנו את הצורה ובמקום להקליל ולזרום, הפכנו למעין זקנים טרחנים חסרי מעש שרק מחכים לרגע בו נוכל להתווכח ובעיקר להתנצח, על כל דבר שלא יהיה.
חכה ידידי, השעה עוד מוקדמת, כי אני בטוח שגם בשרשור זה תעלה כמות מילים שלא תבייש שום עבודה סמינריונית.
בכלל, אני אישית חושב שאנשים לפעמים מתבלבלים בין הזכות(המבורכת!) להביע דעה או לכתוב ביקורת, לבין החובה להביע אותה.

אני רק חייב לציין שקצת מצחיק שפתחת שרשור תלונה כנגד תלונות, אבל לאחרונה יש לי חוש הומור ממש מוזר, כך שהפאק הוא קצת אצלי.

אגב, לעניות דעתי לפחות, האשמה ברובה נופלת על ביבי (סתם, מתחשק לי להדליק את האוז הגדול).
הצפון המגנטי
הצפון המגנטי • 7 במאי 2018
הנה, גם אני תורם את חלקי למאמץ המלחמתי במדוכאים עלי-אדמות. לכו מפה!
Grey / Green
Grey / Green • 7 במאי 2018
אני מעריך אנשים שכותבים פוסטים כמו זה ומקווה שיהיו עוד מהם.