סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לי שאלה לאנשי הכלוב היקרים.

ivy​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 11 במאי 2018
ivy​(נשלטת) • 11 במאי 2018
״אנשים״ גם פנו לכלובי בטוב ליבם כדי שיחזיר לה את הבלוג, למרות שקיללו אותם בפוסטים ובהודעות, אז מציעה לא לדבר שטויות כי ״אנשים״ בסוף יפסיקו להיות נחמדים.
נסיכת הלילה​(שולטת)
אוצר אמרה: "בחורה שאלה שאלה איזה לינץ פרסומת לשולטת שלה רצו לבכות לכלובי שיחסום לאן הגעתן תגידו לי עדיין נשארו פה כלבות אתן לא משתנות כולה שאלה מה ניהיה פה לא יודעות להגיב אל תגיבו אין לכן נימוס כלום שום דבר כמה מירמור יכול להיות באנשים משוחררת בחייאת ראבק למה את מתייחסת את צריכה להבין שרובם פה ממורמרים על המצב של המירמור הקשה ביותר על כל דבר הן מתבכיינות לכלובי כאילו מה אמרו להן תלמדו להתמודד נגבו את הדמעות ותלמדו לכבד אנשים ששונים ממכן זה הכל".

לפני שאת מתלהמת וקוראת לאנשים פה ממורמרים תבדקי עובדות.
1) אף אחד לא עושה לה לינץ' אלא מנסים להבין ולעזור כמה שיכולים.
2) לא רצו לכלובי לבכות, זה לגיטימי לא לרצות שילכלכו עליך סתם ועוד יגידו את הניק שלך.
3) לפני שאת קופצת עוד פעם, אני ומשוחררת מכירות כבר כמה שנים טובות והיא יודעת בדיוק מה אני חושבת עליה אז אל תנסי לסכסך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מאי 11, 2018 12:11 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
אוצר2020צרות
אוצר2020צרות • 11 במאי 2018
נסיכה אמרנו מזמן שאת לא נסיכה חפשי לך מישהו לרכב עליו
אוצר2020צרות
אוצר2020צרות • 11 במאי 2018
כמה מירמור איייי איייי ????????????
קסם שבלב
קסם שבלב • 11 במאי 2018
בנות יקרות דיי מתחננת דיי זה לא יגמר טוב דיי בבקשה ממכן לא חשבתי שזה יצא כך בגלל השאלה ששאלתי טעיתי דיי
'BunnyPrincess'​(מתחלפת)
'BunnyPrincess'​(מתחלפת) • 11 במאי 2018
מנסה לחשוב..
באופן אישי נדירות הפעמים שעולה בי צורך להתחצף או להתריס מול מישהו, אני מאד חוששת לאכזב ותמיד מוצאת את עצמי בעמדה של מנסה לרצות ולהיות חמודה. מצבים של העלאת הטונים ישר מביאים אותי לדמעות ויחס קר ממש גורם לי לקמול ולהתבאס, מעצמי ואחר כך מהקשר ודי מחרב הכל עבורי.

אני כותבת את זה כי לא קראתי את התגובות אבל נדמה לי שאני וכותבת השרשור מגיעות ממקומות ממש שונים.
לצד זה, כן יש פעמים שאני מוצאת את עצמי מתרגזת, לרוב לא באמת על מי שאיתי, וכמעט תמיד בגלל שמתחת לזה אני לחוצה ממנו או שעולה בי חוסר ביטחון, ואיכשהו זה יוצא לי במין חוסר סבלנות או משהו כזה. זה לא דבר רצוי בעיניי או שמשקף את מי שהייתי רוצה להיות, ואני חושבת שהרבה מהעבודה שלנו על עצמנו (בזוגיות ובכלל בחיים) היא לזהות את המקומות שבהם אנחנו לא פועלים כמו שהיינו רוצים כדי שנוכל לתקן את זה בעצמנו.
ונשמע שפה אנחנו דומות - כי גם ממך יוצא באותו הרגע משהו שנדמה לי שהיית מעדיפה שייצא אחרת.

אני בעצם מחזירה לך שאלה - האם במקומות שאת ״מתחצפת״ יש מצוקה שאת מתקשרת מתוך החוצפה הזאת? האם לפעמים את מתחרטת עליה אח״כ? או שאולי זה מקום שבו טוב לך קצת ״לגלגל״ אחריות אל השולט/ת ולצפות שהיא ״תיישר״ אותך?
נדמה לי שזה המפתח להבנה. זה נראה לי גם בסדר גמור שבדס״מ יהיה מקום שבו יש מולך אדם חזק שיכול לווסת אותך כשאת זקוקה לזה, אבל חשוב שבינך לבין עצמך את תביני את המנגנון הזה, מאיפה הוא בא ואיך הוא משרת אותך, כדי שתוכלי לתקשר את זה החוצה ולקבל את זה בזמנים שאת צריכה.

מקווה שלא התרחקתי מדי מהשאלה. עכשיו אלך לקרוא קצת מה אחרים כתבו icon_smile.gif
הוא​(שולט)
לפני 5 שנים • 29 בנוב׳ 2018
הוא​(שולט) • 29 בנוב׳ 2018
bunny
נדרשות שנתיים טיפול להבין כאלה דברים ואחרים
מישלי
לפני 5 שנים • 29 בנוב׳ 2018
מישלי • 29 בנוב׳ 2018
ציפור בכלוב כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:
אף פעם לא שמעו כאן על נשלטת שהיא לא מרדנית...

בכל נשלטת יש מרדנות אין דבר כזה

שתיכן טועות.

אייבי, שמעו וגם ראו.

ציפור, זה טמון בהגדרה הספציפית שלך ל"נשלטת".