לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על ריצוי. ועונג.

אופק קסומה
לפני 5 שנים • 16 במאי 2018

על ריצוי. ועונג.

אופק קסומה • 16 במאי 2018
האם נשלטת, על פי דעתכן/ם, אמורה להניח את צרכיה (המיניים) בצד?
באופן אישי ומנקודת מבטי, רוב רובו של העונג שלי נגזר מזה של אדוני.
אבל אני תוהה, האם חלק מ"תפקידו" של שולט (אם יש בכלל "תפקיד" כזה) הוא לדאוג גם לצרכיה המיניים של שפחתו, או שהעונג שלה, by default, הוא נגזרת מהעונג של האדון שלה?
ובכלל, האם יש מקום לנשלטת לבקש מהשולט שלה שגם צריכה המיניים יבואו לידי ביטוי?
ועוד תהייה - לאלו מכן שמרגישות מסופקות מינית במערכת היחסים שלכן - האם הייתן ממשיכות להיות שמחות וטובות לבב לו לא הייתן מסופקות? האם אפשר להיות שמחה וטובת לבב רק מעצם הריצוי שלכן אותו? רק מעצם העונג שלו מכן?

אשמח לתגובות.
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 16 במאי 2018
אני אישית לא חייבת מגע מיני
אני בקטע של שולטת נהנת מנטלית מתגובות גוף של נשלטים
אני לא חייבת לגמור כדי להנות
הצפון המגנטי
הצפון המגנטי • 16 במאי 2018
לדעתי, ברור שצרכיה המיניים של הנשלטת צריכים להיות דאגתו של השולט.

אבל זה נגזר מעצם ההבנה שלי שהכל זה רק משחק, והנשלטת לא באמת צריכה לבטל את עצמה מול השולט.

משחק, מהנה, אבל משחק. מי שאומר שבדסמ הוא אורח חיים מבחינתו, אני הייתי תופס ממנו מרחק.

אבל בטח זו רק דעה אחת... ויש אחרות.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 16 במאי 2018
אצלי ההישלטות היא לא משחק, היא אותנטית לחלוטין, ועדיין אני צריכה להיות מסופקת מינית.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 16 במאי 2018
לא מדברת בשם Zoot שאולי זו לא התפיסה שלו כשהוא אומר "משחק". אבל מבחינתי "משחק" ממש לא אומר "לא אותנטי".
הצפון המגנטי
הצפון המגנטי • 16 במאי 2018
מבחינתי משחק טוב הוא משחק אוטנטי, אבל באמת, בסוף מחזירים הכל לקופסה.

בטח אוטנטי. בטח.
dror30
dror30 • 16 במאי 2018
לא אמורים להניח בצד שום דבר, זה לא התפקיד של השולט, זה התפקיד של הנשלט/ת לדאוג לצרכים של עצמו, ולוודא שהוא נמצא בקשר שמספיק טוב לה, אם מבחינה מינית לא מסופקים, וזה חשוב לך שכן, אז בטח שכדאי לדבר על זה.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 16 במאי 2018
אוקיי, מתקנת: התכוונתי שאני כל כולי נשלטת. שאני באמת - לא כפרקטיקה מינית בלבד, שנכנסת בחזרה לקופסה כשיוצאים מהסיטואציה המינית - באמת מתחתיו. באמת שייכת לו.
(באידיאל, כן? כרגע אני רק בתחילתו של קשר חדש, ואני מדברת על מי אני, לא על מה הקשר הספציפי איתו. למרות שזו לגמרי התקווה שלי.)

ועדיין, מבחינתי זה לא יכול לעבוד אם הצרכים שלי לא מסופקים. גם אם אני באמת תחתיו, ולא יכולה לבוא בדרישות. אני עדיין בעלת צרכים, וצריכה שהם יסופקו. גם המיניים, גם הנפשיים, גם הפיזיים האחרים.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אדם חייב שצרכיו יסופקו. ייתכן והצורך שלו לשרת הוא כה גדול, שעצם השירות מספק לו תענוג מיני, והיא/הוא אינם זקוקים לגירוי מיני ישיר.
משולטים שאני הכרתי, הם נהנים לשלוט. לשלוט זה לאו דווקא למנוע. כלומר, ישנם בהחלט שולטים שעצם העובדה שהנשלט/ת פונה אליהם ומבקשת סיפוק או אישור לענג את עצמה עושה להם את זה.

עכשיו - למה את שואלת? אין מותר ואסור, והדעה של כל אחד היא רק דעתו. אין חוקי הנשלטת שאם תעברי עליהם את לא אמיתית.
האם את רוצה סיפוק ולא מקבלת? האם את רוצה לדבר עם השולט וחוששת?
במצב כזה, הייתי מדבר איתו. ואם זה לא מתאים לו, הוא לא השולט הנכון בשבילי, כי אני צריך משהו שהוא לא יכול לתת.
אם זה רק דיון תיאורטי/פילוסופי, הלאה למגיב הבא
חשופית שתוקה​(נשלטת)
אצלי, זה לא צורך מיני לבדו.

שהרי אם אין מין, כלומר הוא לא משתמש בי באופן הזה, לא צריך את זה בי.
וזה ישר מנגן לי על נקודות חלשות כמו-
משהו בי לא מספיק לו.
אם הוא לא "משחק" בצעצוע שלו, למה נדרש הצעצוע מלכתחילה.
אם אין תשוקה ורצון שלו אלי,
אז אולי הוא צריך מישהי שכן תאפשר לו את זה.

התחושות האלה הן קשות, ובסופו של יום פוגעות ב"סאביות" שבי. פוגעות בכניעות שלי כי הראש עסוק בפחדים שלי ובכוס שלי icon_smile.gif.

כמה שאת רוצה להיות צעצוע משוכללת, את אדם. אם צרכים. ורצונות. ומהווים. זה לא יכול לעבוד אחרת.