סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוסר התחברות לאקט

נשלטת מלמעלה​(מתחלפת)
לפני 5 שנים • 22 במאי 2018
TheStrider כתב/ה:
זה תלוי, האם אקט חשוב לו מספיק כדי לוותר על היחסים בגלל העדרו? האם הוא פוגע בטיבם או מה מידת החוסר הנאה שהוא מביא לנשלטת. אין תשובות גנריות לשאלות הללו, תשקלו את זה מול חשיבות האקט, חשיבות המנעות ממנו וטיב היחסים.

אני אישית מסכימה עם זה. מאוד תלוי כמה אותו אקט הוא קריטי לשולט במערכת היחסים. לצורך העניין אם הפטיש העיקרי שלו זה קשירות אבל היא לא מתחברת לזה אבל אין לה גם בעיה שיקשרו אותה אז בהחלט יש כאן בעיה כי רק צד אחד נהנה והשני לא ממש ולכן אולי זו לא ההתאמה הכי טובה. מצד שני אם זה משהו פחות מהותי ביחסי השליטה לצורך העניין לגמור בפה. אז אפשר לנסות ולוותר על זה או לפחות לגמור לה בפה פחות(יש חורים אחרים... חח)
בסופו של דבר כמו שנאמר צריכה להיות הנאה משותפת. אפילו אם ההנאה של הנשלטת היא מעצם השרות וההתמסרות, זה לא אומר שאפשר לעשות בה כל שעולה על הדעת...

זו לפחות הדרך שאני רואה את זה...
RoyalWolf​(שולט)
לפני 5 שנים • 23 במאי 2018
RoyalWolf​(שולט) • 23 במאי 2018
עובר על התגובות כאן ודעתי האישית מתחזקת אף יותר. לפני כל קשר, בייחוד בדסמי, עדיף ומומלץ לפתוח את הכל "על השולחן" ולוודא היטב מה נחשב לא מפורש, כזה שאין לעשות, ומה נחשבת לפעילות מינית, או רגשית, שאינה נוחה בעליל, מציקה, מכאיבה, משפילה - וואטאבר - אך אין הימנעות מלבצע אותה.

במקרה כזה אני יודע היטב מה הגבולות הנכונים, ואין מקום לטעויות רבות.

כמובן שהקשבה 100% מהזמן, לאמירות, לשפת הגוף ולסימנים נוספים, מחזקת את הקשר במידה שתורמת להנאה הסופית של שני הצדדים (או יותר, מבלי לפגוע בפוליגמיים למיניהן.ם).
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 23 במאי 2018
אם הבנתי נכון אופיסר, אתה מציג לה רשימת מכולת של אלמנטים שאתה
עומד לבצע בעתיד ולהתיעץ איתה מה מיני מה רגשי מה מציק משפיל וכו וגם אם לא תקבל "אישור" או "חות דעת חיובית"
לא תמנע.

לא נשמע מעשי או שלא הבנתי

אחד הדברים שמחרמנים ומרגשים הוא חוסר הודאות
וכניסה לכל מיני אלמנטים ופרטים בתחילת קשר גם מגבירה חשש
גם מחזקת עכבות וגם מעקרת את כל הקסם בשליטה.
(למעט אלמנטים מאד קיצוניים שדורשים הכנה נפשית)
RoyalWolf​(שולט)
RoyalWolf​(שולט) • 23 במאי 2018
הבנת נכון.
רק מה, ברוב האלמנטים לשני הצדדים, או לפחות לאחד/ת מהם, אין ניסיון כלל.
מה שמשאיר את האלמנט של החשש, הציפייה והדריכות לקראת אותו האקט.
בנוסף, יש את עניין חוסר הוודאות לגבי מתי תקרה כל אחת מהפעולות, זה לא שאני מכין עבורה תסריט לפני כל סשן והיא צריכה "לשחק" לפי כללים מוגדרים מראש, הסשן, ומערכת היחסים בכלל, לא מרגישים בצורה הזו.
יחד עם זאת, יש תחושה של הבנה וביטחון, ופחות מקום לטעויות קריטיות.
תיאום ציפיות. מילת המפתח, ולא רק בבדסמ.