לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעד הראשון לעולם הBDSM

909
909
לפני 5 שנים • 22 במאי 2018

הצעד הראשון לעולם הBDSM

909 • 22 במאי 2018
שלום , אני אוהב את עולם הBDSM אבל מעולם לא התנסתי בו.
אני מאוד רוצה להיכנס לעולם אבל מפחד , אני רוצה לבוא לדאנג'ן ולממש את הפטיש שלי - פייסיטינג -.
ניסיתי להסתכל על תמונות מהמקום ( הדאנג'ן) אבל לא ראיתי שזה משהו שהולך שמה.
בדימיון שלי אני הולך לשם ומציא את עצמי כספא ושמלכות פשוט ישבו עלי , אבל אני לא ראיתי שזה מקובל שמה והדרך היחדיה היא להזמין מלכה הביתה.
הייתי רוצה לקבל עצה בשביל לשבור את הקרח וכן להיכנס לעולם , והאם הפטיש שלי כן קיים במועדון וטעיתי על סמך תמונות וקריאה בפורומים.
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 22 במאי 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 22 במאי 2018
למען האמת, אם ישיבה על הפרצוף" זו הפנטזיה שלך, אז אתה יכול להשיג את זה גם עם חברה ונילית. לא הייתי הולך לדאנג'ן בשביל זה.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 5 שנים • 23 במאי 2018
פסיכו לוג​(שולט) • 23 במאי 2018
כמו כל דבר בחיים- תוכיח למישהי שאתה בן אדם ושיהיה מעניין ושווה להכיר אותך. כל השאר עדיף שיבוא אחרי.
The Mistress​(שולטת)
The Mistress​(שולטת) • 23 במאי 2018
לא הייתי ממליצה למי שמתחיל את צעדיו הראשונים בבדסמ ללכת לדאנג'ן דווקא
ניצי המלכה המתוקה
ניצי המלכה המתוקה • 23 במאי 2018
היי 909 icon_smile.gif

ברוך הבא! מקווה שיהיה לך כייף ומשחרר להיכנס לזירה המרתקת הזו.

מבחינתי יש כמה כללים שעוזרים להתנהל בעולם הזה, ומעל כולם הכלל שאתה היחיד שיודע מה טוב בשבילך - לא אף אחד אחר.
הייתי מציעה שתצא מההגדרות ותחשוב מה אתה רוצה באמת, מה הפנטזיות. אל תיכנס לתבניות שמישהו אמר לך שאתה צריך להיכנס אליהן כדי להיות "שולט" או "נשלט". לדעתי אם אתה רוצה לחוות את העולם הזה בצורה מרגשת ועמוקה, תקשיב לעצמך ולצרכים שלך לפני שאתה מקשיב לאחרים.

אני חושבת שלכל אחד כאן יש את העולם שלו. אין עולם אחד של BDSM. יש סקאלה ענקית ורחבה ואינסופית של חוויות, וכמו שכתבתי, תמיד תמיד תבחר רק מה שנעים ונכון לך. כן, אנחנו בודקים ומותחים גבולות, אבל יש גם נטיית הלב, ואל תזלזל באינטואיציות שלך. אמנם יש כאן מי שכדי לחזק את ביטחונם במעשיהם ובחירותיהם ינסו לכפות את עולמם עליך כאילו זה זה "הדבר האמיתי", אבל תאמין לי שזה לא icon_smile.gif. כמו שאין סקס "רגיל" שמתאים לכולם, כך אין סקס בדסמי שמתאים לכולם.

ומעל הכל, תשמור על עצמך. יש אנשים (בעיקר נשים) שיכולים לעשות במסגרת ההתקשרות איתך עבירות פליליות, כמו לבקש ממך לשלוח תמונות עירום עם פנים ואז לאיים שיפרסמו אם לא תשלם להם כסף. מספר נשלטים כבר סיפרו לי על חוויות כאלה (ונאלצו לשלם אלפי שקלים) אז זה אמיתי. בקיצור, תשמור על עצמך. כמובן גם בעניין הגיל - תוודא שאתה מתעסק עם נשים או גברים בגירים.

יש בכלוב כמה מאמרים טובים ששווה לך לקרוא.

ובצורה מעשית,
אם אתה פועל כאן, בכלוב, תתחיל לפנות למלכות ושולטות, תנסה ליצור קשר (כמו כל קשר אנושי אחר - מכובד ובהסכמה) ולגשש. תהיה ברור וכן עם הכוונות שלך, עד שתמצא את הפרטנרית שתתאים. לא כל מלכה שקיימת כאן תתאים לך - תזכור את זה.

לגבי הדאנג'ן (יש עוד מסיבות בסגנון, הדאנג'ן הוא לא היחיד בארץ), מציעה לחפש פרטנרית נעימה, אולי אפילו לא מ"העולם הזה", לצאת איתה לשם ולחוות ביחד משהו חדש.

מקווה שעזרתי icon_smile.gif
המון הצלחה, הנאה וסיפוק

שלך,
ניצי.
    התגובה האהובה בשרשור