בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי מקבל יותר הודעות?

actimel
לפני 5 שנים • 24 במאי 2018

מי מקבל יותר הודעות?

actimel • 24 במאי 2018
עקב שאלה שעלתה לי בבלוג (עוד לא קראתם? רוצו לשם icon_smile.gif ) והאמת הפתיע אותי אחת התגובות, אז החלטתי להעלות שאלה :
לדעתכן/ם (כן אני יודע שזה משתנה בהתאם לאדם אבל יש איזשהו מספר ממוצע לכל צד) , מי מקבל יותר הודעות שולטות או נשלטות?

לדעתי שולטות זה העם הכי מוטרד שיש יותר מלקוחות של קבר רחל שבאמת תרמו פעם, אבל אחרי שחלקו עליי מעניין אותי לדעת
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 24 במאי 2018
אין לי בסיס להשוואה. לא יודעת כמה הודעות מקבלות נשלטות או שולטות אחרות. אני מקבלת בערך 10 בשבוע, רובן לא רלוונטיות.
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 24 במאי 2018
כל הנשים ולא משנה אם היא שולטת או נשלטת
    התגובה האהובה בשרשור
actimel
actimel • 24 במאי 2018
קאטרינה זה שנשים מקבלות יותר הודעות זה ברור (לצערי יש לציין הייתי שמח שזה יהיה הפוך)
אבל עדיין בין שניהם מישהו מקבל יותר

ומנטה תגידי תודה זה מעט מאוד הודעות לא רלוונטיות.
שולמית ש
שולמית ש • 24 במאי 2018
שולטות
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 24 במאי 2018
סביר להניח שולטות. כי יש יותר נשלטים מאשר שולטים. ככל שהפרופיל יותר מפורט ורציני אז השולטת תקבל פחות פניות אבל מאנשים יותר רציניים (לא בהכרח יתאים).

מתנגד לשימוש במילה "מוטרדות" שרואה באופן אוטומטי כל הודעה לאישה כהטרדה. מה גם שבשלב הראשוני תמיד אפשר לחסום או להתלונן לכלובי.
קסם שבלב
קסם שבלב • 24 במאי 2018
אין פה מי יותר מי פחות כולם שווים.
actimel
actimel • 24 במאי 2018
The Great OZ כתב/ה:
סביר להניח שולטות. כי יש יותר נשלטים מאשר שולטים. ככל שהפרופיל יותר מפורט ורציני אז השולטת תקבל פחות פניות אבל מאנשים יותר רציניים (לא בהכרח יתאים).

מתנגד לשימוש במילה "מוטרדות" שרואה באופן אוטומטי כל הודעה לאישה כהטרדה. מה גם שבשלב הראשוני תמיד אפשר לחסום או להתלונן לכלובי.

מקבל את העניין של המוטרדות זה היה בציניות (למרות שחלק אולי כן אבל עדיין) הכוונה הייתה למוצפות בהודעות.
actimel
actimel • 24 במאי 2018
משוחררת כתב/ה:
אין פה מי יותר מי פחות כולם שווים.

קודם כל בטח שיש יותר ופחות זה עניין של הודעות זה דבר שאפשר לספור...
וזאת הבעיה שלי פה שכולנו שווים icon_smile.gif (בצחוק לא בבקשה אל תקחו את זה למקום שלא צריך)