לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני רק שאלה - למביני דבר - סקר - צריכה עזרה

Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 26 במאי 2018

אני רק שאלה - למביני דבר - סקר - צריכה עזרה

Ollie​(נשלטת) • 26 במאי 2018
אז השאלה שלי היא כזו: למה שלא תזנחו את הכותרות מהסוג המודגם לעיל, ותתנו לפוסטים שלכם בפורום כותרות אינפורמטיביות?
כאילו, מה זה למביני דבר? אם אני ממש ממש מבינה דבר, ויותר מדבר אחד, במכניקת קוונטים - הפוסט שלך על הצלפות באברי מין פונה אליי?
ומה זה "סקר"? איך נבדיל אחר כך בין 900 הסקרים, כשמדי פעם הם יוקפצו שוב לעמוד הראשי?
והכי גרוע: "עזרה דחופה!". האם הצורך שלך ברעיונות לסשן שייערך מחר הוא מספיק דחוף כדי שאעזוב את המטופל שאני מנשימה כרגע ואגיב לך? ואם כן, האם זה עדיין המצב למרות שתכלס אין לי שום רעיונות כי אני נשלטת חסרת ניסיון בעצמי?
    התגובה האהובה בשרשור
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 26 במאי 2018
קראתי את הכותרת וחשבתי לעצמי: "גם אולי נפלה לכותרות המפגרות האלו, לא.. אין מצב.."
נכנסתי ויופי בדיוק מה שהציק גם לי.
Ollie​(נשלטת)
ממש התלבטתי אם לבחור כותרת אינפורמטיבית, ובסוף החלטתי שההומור יותר חשוב לי מהחשיפה של רבים לפוסט. ☺️
Ollie​(נשלטת)
אבל אז אתה מושך את מי שנלכד בקליקבייט, במקום את קהל היעד של השאלה הספציפית שלך. מילים שמכוונות לתחום המקצועי שלי, לתחומי העניין שלי או למשהו שהתנסיתי בו בעבר - מושכות אותי להיכנס גם כשאין לי זמן.
קליקבייטס - נכנסת רק אחרי שהפוסט מככב בעמוד הראשי כמה ימים ברצף.
ChefMorgen​(שולט)
ChefMorgen​(שולט) • 26 במאי 2018
כמו כל דבר בחיים שלנו היום, אין הדרגתיות ומידתיות. הכל אקסטרים, הכל הכי גדול, הכי וואוו. ככה מוכרים לנו את כל החרא, החל מפרומואים לתוכניות טלוויזיה וכלה במדיניות ממשלה. המכנה המשותף הנמוך ביותר הוא הדבר הכי "נכון".
קליקבייטס הם בסך הכל עוד מדיום להעברת המסר.
מטפורה

Re: אני רק שאלה - למביני דבר - סקר - צריכה עזרה

מטפורה • 26 במאי 2018
Ollie כתב/ה:
אז השאלה שלי היא כזו: למה שלא תזנחו את הכותרות מהסוג המודגם לעיל, ותתנו לפוסטים שלכם בפורום כותרות אינפורמטיביות?
כאילו, מה זה למביני דבר? אם אני ממש ממש מבינה דבר, ויותר מדבר אחד, במכניקת קוונטים - הפוסט שלך על הצלפות באברי מין פונה אליי?
ומה זה "סקר"? איך נבדיל אחר כך בין 900 הסקרים, כשמדי פעם הם יוקפצו שוב לעמוד הראשי?
והכי גרוע: "עזרה דחופה!". האם הצורך שלך ברעיונות לסשן שייערך מחר הוא מספיק דחוף כדי שאעזוב את המטופל שאני מנשימה כרגע ואגיב לך? ואם כן, האם זה עדיין המצב למרות שתכלס אין לי שום רעיונות כי אני נשלטת חסרת ניסיון בעצמי?

מתה על זה. הכי אני אוהבת 'הייתי לא בסדר ואני צריכה שתעזרו לי לחשוב על עונש ראוי'.
אבל נראה שאותם אנשים - על פי רוב להערכתי ושאר הסתייגויות- לא מחפשים חוות דעת רצינית או עצה 'מקצועית', כן? כתבת באחת התגובות למטה שאם היו מקפידים לציין את התכלית בכותרת, הם היו מקבלים מענה ממוקד ואולי גם מהיר יותר. אבל אני חושבת שיש כאן בלבול של אמצעי ומטרה. הם בעיקר בעיקר רוצים טראפיק, והמטרה היא ליצור קשר, לדבר ולהיראות.
הרי ברור למשל, שהזוג המאושר לא הפסיק את האקט בכזה "רגע, אבל מה עכשיו? איך נעניש אותך שאמרת שאני אידיוט ולא הסכמת ללקק את המרפק שלי? מה. עושים. עכשיו. חייבים שאלת רב בכלוב". זה יותר כזה, פאק-משעמם-לי-בעבודה-ויש-מלא-זמן-עד-ארוחת-צהריים אז בוא נפתח שרשרור.
או במילים אחרות, ב99.999% מהמקרים- אל תפסיקי להנשים אף אחד בשביל שום דבר פה. icon_smile.gif למרבה הצער, אל מי שבאמת נמצא.ת בסכנה במקום הזה, לרוב קצת קשה יותר להגיע, והסכנה מוחבאת טוב יותר מאשר רק מאחורי מיסלידינג כותרת.