לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לי פנטזיה להיות זונה לערב אחד

פורסד בי קלאסי
לפני 5 שנים • 5 ביוני 2018

יש לי פנטזיה להיות זונה לערב אחד

פורסד בי קלאסי • 5 ביוני 2018
היי,

אחרי חווייה של ניוש וענוג של גבר (את הניוש עשתה איתי בת הזוג שלו) יש לי פנטזיה להיות זונה ליום אחד.
לשכור חדר במלון, להיות לבוש הכי נשי שאפשר.
יגיע גבר זר, ידפוק בדלת, אני אפתח לו... הוא ישלם ו...
בלי יותר מידי דיבורים, לשלוף את הזיין שלו מהמכנס למציצה מטורפת ואחר כך לתת לו לזיין אותי.

זה לא יקרה לבד, אני מחפש חברה טובה שתלווה את זה, תתמוך ואפילו תדחוף כדי שזה יקרה.

חושבים שזה אפשרי?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 5 ביוני 2018
גבר זר לגמרי?
זה מסוג הפנטזיות שעדיף שתהיה בהן היכרות מוקדמת עם המשתתפים.
כי אתם צריכים לקבוע גבולות, אתה צריך לראות שזה בן אדם שבכלל יכבד גבולות ויהיה בוגר מספיק לשלוט בעצמו אם תרצה לעצור באמצע, אתה צריך לדעת שאין לו מחלות מין לפני שהוא חודר אליך או גומר בתוכך.
לא די בתיווך של החברה, גם אתה צריך להיות נוכח ולהכיר את הגבר הזה במידה מסוימת.
פורסד בי קלאסי

צודקת...!

פורסד בי קלאסי • 5 ביוני 2018
בפנטזיה הכל נראה פשוט.
המציאות כמו שאת מציגה הרבה יותר מורכבת.

אין לי בעיה תכלס שזה יהיה קצת (הרבה) יותר מאורגן ומסודר כדי להתגונן מכל הבעיות שציינת.
מת להכיר מישהי שתהיה מוכנה לקחת חלק בזה...
קטסטרופה{Adonai}

Re: יש לי פנטזיה להיות זונה לערב אחד

קטסטרופה{Adonai} • 5 ביוני 2018
פורסד בי קלאסי כתב/ה:
היי,

אחרי חווייה של ניוש וענוג של גבר (את הניוש עשתה איתי בת הזוג שלו) יש לי פנטזיה להיות זונה ליום אחד.
לשכור חדר במלון, להיות לבוש הכי נשי שאפשר.
יגיע גבר זר, ידפוק בדלת, אני אפתח לו... הוא ישלם ו...
בלי יותר מידי דיבורים, לשלוף את הזיין שלו מהמכנס למציצה מטורפת ואחר כך לתת לו לזיין אותי.

זה לא יקרה לבד, אני מחפש חברה טובה שתלווה את זה, תתמוך ואפילו תדחוף כדי שזה יקרה.

חושבים שזה אפשרי?

שמישהו ישלם בשביל לזיין אותך??
לא עפת על עצמך מותק?
מתבל את החיים
מתבל את החיים • 5 ביוני 2018
תנסה את זה אחרי שבועיים / שלושה בלי לגמור...
לא תתחרט.
עציץ​(מתחלף){משוייך}
אתם יודעים מה הבעיה שלי עם זה??

שזה בעקיפין נותן לגיטימציה לתופעה מכוערת והרסנית של לא מעט נשים בארץ. בעיקר אלו שלא שפר עליהן מזלן.

לשחק בסרסור וזונה זה בעצם להגיד - הינה תופעה שיש לה מקום במציאות שלנו ואנחנו נשמר אותה כי 'צחוקים' ו'משחק'.

למה זה דומה בעיניי? למשחקי גיל. שם אתה יכול לשחק אבא שמזיין את בת העשרה הקטינה שלו שעושה לו טיזינג וקוראת לו דאדי.
או גרוע מזה, שהוא מוריד לה את הטיטול וחודר אליה אנאלית. כאילו הוא מזיין פעוטה. (אבל הכל משחק, לא? איכס!)
זה לא מגניב, זה לא מצחיק, זה משחק דוחה שמאפשר לגיטימציה לתופעה נוראית וחשוכה שאנחנו כחברה צריכים להציב "ראוי" וזה צריך להיות מחוץ לגבולות הגזרה.

זו הסיבה שאני לעולם (לעולםםםם) לא אקרא ולא קראתי לפרטנרית שלי זונה. (אולי 'בת-זונה', כשהכאפה הייתה חזקה מידיי).

אה. וגם זונה וגם קטינה וגם גילוי אריות - שלושתם לא חוקיים במדינת ישראל.

אני את המשחקים האלו לא משחק.

סתם שתדעו מה מעציב אותי בכל הסיטואציה הזו.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 5 ביוני 2018
עציץ, הלב שלך במקום הנכון.
sm69​(שולט)
sm69​(שולט) • 5 ביוני 2018
היי עציץ..
אני חושב שאתה לוקח את זה רחב מידי ורחוק מידי..
יש גם נשים שטוענות שהחיבה לכוס חלק נובעת מפנטזיות פדופיליות.. אז זכותן לחשוב כך.

אני כן יכול להתחבר לרתיעה ממשחקי בת - אבא, ואותי זה סוגר לחלוטין כי יש לי בת קטנה (ואבוי למי שיפיל שערה משערות ראשה, דמו בראשו ), אבל היי.. זה אני.

מאידך, כל פנטזיה המתקיימת בין אנשים בוגרים ובריאים בנפשם, היא לגיטימית גם אם אני לא מתחבר אליה.

יותר מפריע לי מצבים שבהם גבר מנצל מצוקה נפשית של אישה כדי להכניס אותה למיטה גם אם לצורך סקס ונילי וגם אם אין חוק האוסר על כך כי רפואית היא ברת שיפוט.
כי בעיני, ניצול זה ניצול זה ניצול.
וניצול זה נורא, גם אם זה חוקי.
עציץ​(מתחלף){משוייך}
שכל אחד יעשה בחדר המיטות שלו מה שבא לו.
ברור לי שזו פנטזיה שנבחרה כנראה יחד, ומחוץ לחדר המיטות עולם הערכים שלנו משתנה.
אני רק אומר שמי שבוחר להתחרמן מסיטואציה שבמציאות היא לא חוקית/פוגענית/מקדמת-החלשה נותן לזה איזו לגיטימציה -ואני לא רוצה איטרקציה איתו.