בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת פסח במועדון הדאנג'ן - סיכום מאד לא אובייקטיבי (-:

זד​(שולט)
לפני 20 שנים • 2 באפר׳ 2004

מסיבת פסח במועדון הדאנג'ן - סיכום מאד לא אובייקטיבי (-:

זד​(שולט) • 2 באפר׳ 2004
אז מה היה לי שם?

פגישה עם השמות שמאחורי הניקים... סליחה, עם הפנים שמאחורי השמות.

מה אומר ומה אדבר? הופתעתי. זו לא הפעם הראשונה שאני בא לראות פנים אחרי חודש של צ'וטטות. אני כבר שנים רבות ברשת, והייתי בהמון ערוצים ופורומים. אבל השמועות על כך שבסצנת הביד-די יש אנשים איכותיים יותר הצדיקה את עצמה.

תודה למכשפה המקסימה. תודה לקיורי שהצחיק אותי עד דמעות, תודה לאוליב הכוסון, ותודה לים המ-ד-ה-י-מ-ה שבתוך דקה וחצי איפרה אותי באופן שגרר תגובות התפעלות מכל מי שפגשתי אחר-כך (בעיקר ברמניות ומלצריות ב"סגפרדו"...) וגרם לי לחשוב פעמיים למה בעצם אני לא מתאפר כשאני יוצא מהבית. ותודה גם לאדון אכזר שהפיל אותי לקרשים עם הזיכרון הפינומנלי שלו, ואני לא אפרט.

רוב האנשים היו די מסטולים. וזה התחלק יפה בין הגראסיונרים לאלכוהוליסטים. האוירה היתה לא משהו אבל מספיק הזויה כדי להרגע מהחים הנורמלים שבחוץ. כשיצאתי, באיזור היציאה מיפו, עצרו אותי טרמפ גבר ואישה לבושי שחור - לא היה קשה לנחש את מה שהסתבר כנכון... במונית שעמדה לידינו בצומת הירקון/אלנבי ישבו חמישה גברים ונשים ערסים שחזרו מביקור במועדון (ואת הפנים שלהם אפילו אני זיהיתי. איפה הסלקטורית כשצריך אותה?) כשהגעתי ל"סגפרדו" ושמתי לב שכל יושבי בית הקפה (ארבעה אנשים כולל אני) לבושים בשחור כבד, כבד התחלתי לחשוב שמשהו מוזר. אבל מה לעשות? עוד שני דאנג'ניסטים (מקסימים) חיפשו מקום פתוח ונטול עשן לשתות בו קפה בשקט.

וככה הסתובבתי ברחובות תל-אביב, מאופר למשעי , נתקל בכל צעד ושעל בלבושי שחורים, ומגובה בחבר וניל, אחוז הלם, שבמשך כל הזמן מילמל את המנטרה: "... היא פשוט השתינה עליו. כרעה ככה, פישקה רגלים והשתינה עליו"

טוב שיש עוד פינה הזויה במדינה הכל-כך מציאותית הזו.
QriS​(מתחלף)
QriS​(מתחלף) • 2 באפר׳ 2004
icon_cool.gif

חהחהחה - גדול !! ראית מה זה ? אכבר השתינה עליו !

היה אחלה לפגוש אותך באמת נעים מאוד, רק הערונת, שכחת את קבוצת המסטולים אלכוהולים גראסיונרים, או בעגת הסצינה, הסוויצ'ים של הסאטלה icon_wink.gif

נתראה בפעם הבאה זד, ותעבוד על הקטע של האיתור. לכל אחד כתוב על המצח מה הוא.. גם אם זה בעצם ההפך. icon_razz.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
חן חן על המחמאותicon_smile.gif
שמחתי להכירך, לא ביישת את הפירמה נוספו לי עוד פנים איכותיות ל"סצנת הביד-די ולאנשיה האיכותיים יותר" icon_smile.gif

נתראה בשבוע הבאicon_smile.gif

נ.ב
יש מכורים לגראס, יש לאלכוהול ויש לסצנהicon_smile.gif