סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים שנמצאים בקשר מול כמה נשלטות

מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 4 שנים • 27 באפר׳ 2019
מל(ק)ה​(שולטת) • 27 באפר׳ 2019
לדעתי זה פשוט עיניים גדולות ושעמום כרוני.
אחרי שכבש והצליח עם אחת ונהיה לו משעמם, הוא מחפש את האתגר הבא וכך הלאה.
דום ארוס​(שולט){הפרויקט}
אתחיל בגילוי נאות , אני שולט פוליגמי, יש לי מספר נשלטות או הרמון (תבחרו באופציה המועדפת עליכם).

אני ממש לא מתימר לנתח אחרים, במקרה הטוב אני יכול לנסות לנתח את עצמי.

אני פוליגמי פוליאמורי וכמו שנאמר בשרשור הזה, לא חושב שזה משהו שהוא בלעדי לעולם השליטה. אני באמת לא מאמין שקשר מונוגמי יכול לספק התשוקה והריגושים לאורך זמן. בשלב מסויים הדברים הופכים לשיגרתיים ומובנים מאליהם מה שבסופו של דבר הוא הגורם מספר אחד לדעתי לשחיקה ולהרס של הקשר.

יש משהו בקשרים פוליגמיים שגורם לזה שבכל נקודה בזמן יש את המתח הזה וגם את הקנאה שאם מנהלים אותם נכון רק מוסיפים לריגוש.

מעצם זה שאתה מבין שאתה לא לבד "במערכה" זה גורם לך לרצות לכבוש מחדש ולא לקבל דבר כמובן מאליו.

אני יודע שיש לא מעט שולטים עם מספר נשלטות שלא מאפשרים לנשלטות שלהם להיות עם אחרים.
אני ממש לא בא להעביר פה ביקורת או לקבוע מה נכון או לא נכון. אצלי זה שונה. אני פוליגמי ובאמת מאמין לפוליגמיה וככזאת היא דוכיוונית , כלומר , אני מאשר ואף מדרבן נשלטות שלי להיות עם אחרים (כל עוד זה תחת הכללים שלי).

דבר אחרון, לרוב הקשרים שלי מאוד ארוכים (שנים) ואני חושב שזה בהחלט קשור לזה שהם לא מונוגמיים.
לפעמים אני רואה כאלה הנמצאים בקשרים מונוגמיים אבל מחליפים כל כמה חודשים ואני שואל את עצמי מה באמת עדיף ....
נעו לה
נעו לה • 27 באפר׳ 2019
ואף מילה על שולטות מרובות נשלטים?
icon_smile.gif
Animus
Animus • 27 באפר׳ 2019
ענו לך פה תשובות מאד יפות ומאד נכונות. במיוחד הדוגמה עם הילדים.
כל זאת כמובן במידה ויש אמון ושולט לא מחפש עוד נשלטות מאחורי גבה של הנשלטת שלו.
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 27 באפר׳ 2019
מהיכרות עם 'בונה הרמונות' אחד או שניים פה בכלוב, לרוב אותם 'הרמונות' קיימים רק בדמיון שלהם. ומאותן דוגמאות פגומות הסקתי שהצורך לכבוש ולשלוט על כמה שיותר א/נשים הוא ניסיון לפצות על חוסר ביטחון או חוסר הצלחה בכל מיני תחומים בחיים ה'אמיתיים'.
עם זאת, אם זה מגיע ממקום שפוי יותר - אולי זה באמת כמו שתיארו בתגובות הראשונות.
טלי35​(שולטת)

לי יש "להקה" קטנה וכייפית (:

טלי35​(שולטת) • 27 באפר׳ 2019
נעו לה כתב/ה:
ואף מילה על שולטות מרובות נשלטים?
icon_smile.gif

זה כיף נחמד ומתאים *לי*.
לא יודעת להגיד על אחרים.

אני יודעת שממש לאחרונה רציתי לפתוח שרשור פה בפורום עם השאלה:
"מי בכלוב נתן לך 'הרשאה' (permission) לעשות משהו שרצית מאוד בעולם הבדס"מי אבל לא היית בטוח אם זה 'בסדר' או 'נורמלי' לעשות את זה"?

התשובה שלי לשאלה הזו היא דום ארוס. יש לו כמה נשלטות והוא לא מתנצל על זה ולא מרגיש או משדר שזה לא בסדר. זה עובד לו ועובד להם.

הנשלטים שלי יודעים שיש לי עוד.
הם יודעים שאין שוויון כי אני לא מוכנה שיהיו להם עוד שולטות במקביל אלי - אבל אני כן יכולה שיהיו לי עוד נשלטים אם בא לי.
הכל על השולחן. אני משחקת על הרגשות שלהם לפעמים (כמו קנאה למשל) וזה עושה לי טוב.

לגיטימי לכל אחד מהם להגיד בכל שלב שזה לא מתאים להם וללכת עם חיבוק גדול ואיחולי הצלחה ממני.

ויכול להיות שמתישהו אני ארצה רק אחד - וזה גם לגיטימי.

בקיצור - מה שעובד - עובד.
דום ארוס​(שולט){הפרויקט}
מחמיא לי טלוש ...

מתחבר לכל מילה יקירתי }{
כל עוד הכל על השולחן ולא מאחורי הגב זה בסדר גמור. כל אחד ועולם האיגודים שלו
hrgiger
hrgiger • 27 באפר׳ 2019
אני לא מונוגמית, לא ניהלתי זוגיות מונוגמית מאז גיל 19 (והאמת שהיא שכנראה לפני, רק בלי לדעת את זה), הרבה לפני שחוויתי אינטרקציות בדסמ"יות והרבה לפני שניהלתי מערכות יחסים בדס"מיות.
שיעמום אף פעם לא הוביל אותי "לחפש" משהו נוסף, הדיפולט אצלי הוא שאני פתוחה לחוויות נוספות, אם מתחשק לי.
ממש כמו מערכות יחסים לא מיניות/בדס"מיות/רומנטיות גם פה, כל פרטנר/ית עונה לי על צורך אחר. וביחד אני מקבלת מענה למשהו בסיסי - אני פשוט לא מונוגמית.
כן, לנשלטים/ות שלי אין שולטות נוספות, אבל זה כי ככה אני מגדירה לעצמי בעלות (ולהם/ן שייכות). לפרטנרים/יות מסוג אחר אין את המגבלה הזאת.
אני בשקיפות מלאה לגבי זה, גם לגבי היותי אה-מונוגמית וגם לגבי זה שאני כבר מנהלת כמה מערכות יחסים, כך שלמי שמולי יש את האפשרות לבחור להיכנס איתי לקשר או לא.
מישלי
מישלי • 27 באפר׳ 2019
מל(ק)ה כתב/ה:
איך אפשר להשוות בין השניים?
לפעמים נגמרות לי המילים.

לא "להשוות", אלא לראות קווים דומים.

ונראה שבכל זאת מצאת כמה מילים:

מל(ק)ה כתב/ה:
לדעתי זה פשוט עיניים גדולות ושעמום כרוני.
אחרי שכבש והצליח עם אחת ונהיה לו משעמם, הוא מחפש את האתגר הבא וכך הלאה.

זכותך לדעתך.
את מוכנה לקבל, שיש דברים נוספים, שלא ראית ואינך מכירה?
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 27 באפר׳ 2019
מאיפה לך מה ראיתי ומה אני מכירה ומה לא?

לא, לא רואה קווים מקבילים לילדים.