בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההתעלמות

שולמית ש
לפני 5 שנים • 17 ביוני 2018
שולמית ש • 17 ביוני 2018
בדיוק!!

שאני כותבת "אני לא מעוניינת"
הוא שולח: למה?
אני: ככה.
הוא: זה לא יפה תני צ'אנס....
ואז עוד 70 הודעות למה את לא עונה?
יזבל
יזונה
ישמנה
מי ירצה אותך?
מי את בכלל?
ככה 70 הודעות...
ואז את מדווחת לכלובי וחוסמת....
אז בשביל מה מלכתחילה לפתוח את זה ולהגיב לכם?
אתם לא מבינים עיברית!!! ולכתוב עיברית עם האות יוד זאת לא שגיעת כתיב אז תפסיקו לחשוב שאתם חכמים גדולים שאתם מתקנים אחרים!! תקנו תשחץ במקום להוציא מרירות על אחרים!
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 22 ביוני 2018

Re: ההתעלמות

עוץ הגדול​(נשלט) • 22 ביוני 2018
אני מאמין גדול באדיבות ונימוסים ברשת החברתית באינטראקציה של בינו לבינה אך ממש לא הייתי מתמקד בנושא הזה. כמות ההודעות שנשים מקבלות הוא עצום ולעיתים קרובות ממשיכים לנהל איתם דיאלוג גם לאחר הסירוב. אבל כמובן שאפשר להבין את התסכול שאתה כותב הודעה מפורטת ולא מקבל תשובה - בעיקר שגם ככה מספר ההודעות שגבר מקבל הוא קטן. אני רק יכול לומר שבקרב הרציניות באתר, הודעה מושקעת מעלה את הסיכוי לתשובה.
Skaro​(שולט)
Skaro​(שולט) • 22 ביוני 2018
אם להגיד את האמת, גם אני קיבלתי מנשלטות ושולטות (ואני מתעלם מהנשלטים) הודעות הזויות ומוזרות.
ואין לי מה להגיב להן אז אני אתעלם, כי אחרת זה יגרור דיון שאין בו תועלת.
במידה ונשלטת כותבת הודעה מפורטת על עצמה ומה היא מחפשת ואו כתוב אצלה משהו בפרופיל
אז אני אגיב לה גם אם היא לא מעניינת אותי ואאחל לה למצוא שולט אחר שיתאים לה.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 22 ביוני 2018
הנקודה היא לא היחס המספרי שבין נשים לגברים (בלי קשר כרגע ל'תפקיד'ׂ) אלא תוכן ההודעה שנשלחת.
הודעות סתמיות לחלוטין שכל תוכנן הוא 'היי, בוקר טוב, ערב טוב' וכן הלאה, הודעות מבעלי פרופיל ריק מתוכן כשאין פירוט בגוף ההודעה על השולח, הודעות שברור מהן שהפונה לא טרח לקרוא את הפרופיל של זה או זו אליו הוא פונה, או שגם אם קרא ברור שאינו מתאים כלל ובכל זאת הוא פונה, לא ממש עושות חשק לענות.
ואני כבר לא מדברת על כל מיני הודעות כמו רוצה לקנות גרביים/תחתונים, הודעות של COPY/PASTE, שברור שנשלחו לכל ניק שכתוב לידו 'שולטת', לדוגמה, וכיוצא באלו...

אז נכון, לא נעים לא לקבל תגובה, אבל נסו להעמיד את עצמכם בצד שמקבל את ההודעה ולחשוב האם אתם הייתם רוצים לקבל ולהשיב על הודעה שכזו...