לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בוב ושפחת הפוני - מסמך מזעזע...

PsychoDemi
לפני 20 שנים • 3 באפר׳ 2004

בוב ושפחת הפוני - מסמך מזעזע...

PsychoDemi • 3 באפר׳ 2004
על הכתוב כאן הוא סיפור אמיתי, לפחות לפי מיטב ידיעתי

למיסטרס היתה שפחה, היא קראה לה - פוניגרל
אבל פוניגרל לא באמת היתה שפחת פוני אלא שפחת מין אומללה
על חלקים מגופה קועקע שמה של גבירתה, הלכה עם קולר 24/7, בביתה היתה חייבת להסתובב ערומה, כשהיתה נכנסת לצאט היתה צריכה לשבת על בירכיה, אבל יותר מכל הגדילה גבירתה לעשות בכך שגבול אחרי גבול פרצה את גבולותיה.

יום אחד הביאה גבירתה חגורת צניעות, קשרה את השפחה, גילחה את מפסעתה ושיחקה בדגדגנה, לכשהשפחה התקרבה אל האורגזמה הפסיקה המלכה וחגרה את חגורת הצניעות על שפחתה.
וכך בריטואל של פעמיים בשבוע (שלישי ושבת למיטב זכרוני) הגיע המלכה לדירתה של שפחתה וחזרה על אותו טקס אכזרי - פתיחת החגורה, נקיון האיזור, גילוח, אוננות קלה (שלא עד כדי גמירה) ונעילת החגורה מחדש.

בסופי שבוע לקחה המלכה את השפחה לענג את חברותיה (המלכה היא לסבית) ועל השפחה היה ללקק היטב חורים ממינים וסוגים שונים, לשתות שתן, וכן - גם סקאט (או בעברית קקה) היה עליה לאכול. וכמובן שאת כל זה עשתה השפחה כשהיא נעולה בחגורת הצניעות וכשחור ישבנה פרוץ לכל דילדו שמעוניין לחדור לישבנה.

מזעזע?
אקסטרימי?
לדעתי זה מוגזם, אבל עד כאן שמרתי על קשרי ידידות עם השפחה שבכתה לי באופן קבוע (ב-ICQ) כמה קשים הם חייה וכמה חרמנית היא כל היום ושהיא על סף הטירוף וכו וכו וכו

יום אחד דיברתי עם השפחה ב- ICQ והנה אני רואה - אתה מדבר עם מיסטרס......
ישבתי קצת והתכתבתי עם המלכה שלה, אישה מאוד נחמדה בעלת הומור שנון, מדברת לעניין ואפילו עשתה לי חשק לפגוש אותה ולראות מי היא....
כשהתכתבנו היא צחקה על השפחה, אמרה שהיא כל היום בוכה לה שהיא רק רוצה לגמור....
שאלתי - ומתי זה יקרה היא נשמעת לי די מסכנה, התשובה שקיבלתי היתה - אולי ביומולדת שלה....
אמרתי - מה??????? (די מופתע מהאכזריות)
והנה התשובה של המלכה: את חגורת הצניעות היא קיבלה ליומולדת והיא תשוחרר אחת לשנה - ביומולדת
הייתי בהלם - פעם בשנה? לא הגזמנו קצת?
אז שאלתי - זה לא מוגזם?
תשובתה היתה - ממש לא מוגזם, זה בדיוק מה שהיא צריכה וזה בגלל שהיא אישה, אם היא היתה גבר אז הייתי נותנת לה לגמור פעם בחודש... (והייתי בהלם ששמעתי מאישה דברים כאלו).

וכך התנהלו להם הדברים: המלכה משתמשת בשפחה להנאתה, השפחה כל היום בוכה וחרמנית בטירוף, ואני שומע את הדברים ב-ICQ חצי מופתע, חצי המום, חצי מחוייך.....

כל זה עד שיום אחד נכנסה השפחה בבכי והנה סיפור המעשה:
למלכה היה (ועדין יש) כלב שקראו לו בוב, יום אחד בכתה השפחה שהיא כבר כמה וכמה חודשים נעולה ושהיא לא מסוגלת יותר ושהיא חייבת לגמור... לגמור... לגמור... לגמור....
אמרה המלכה שהיא מוכנה לתת לה בתנאי שהיא יורדת לבוב.
השפחה לא הסכימה מייד אבל בסופו של דבר אני מניח שמי שנעול כמה חודשים יסיכם לעשות הרבה דברים רק בשביל לגמור.
עשתה השפחה את מה שנדרש ממנה והפלא ופלא אמרה המלכה - עבדתי עליך! - אמרתי לך מראש שזה יהיה פעם בשנה ואת רק בוכה ולוחצת כל היום, אז הנה עכשיו למדת בדרך הקשה שדברים לא ישתנו רק בגלל שאת בוכה כל היום כמה שאת חרמנית ואת הולכת להמתין עד סוף השנה לא משנה כמה תבכי וכמה מסכנה תההי....

כל מה שאני יודע זה שהן עדיין בייחד, אבל אני כבר לא בדיוק בקשר איתן
כן, הסיפור הזה עם הכלב קצת השפיע עלי אבל גם נמאס לי מהבכי של השפחה שפשוט דיברה שטויות ב-ICQ כלומר ממש דיברה שטויות... אויש מה עושה החרמנות לבני האדם.

היתכן שמישהי או מישהו פשוט עבדו עלי?
או שזה באמת סיפור אמיתי?
תמונות של השפחה ראיתי, גם תמונות של המלכה (לא היתה מצלמה) ולכן אני חושב שיתכן שזה סיפור אמיתי אולי קצת מוגזם, אולי קצת מופרז, אבל בעיקרו אמיתי.
Tame
Tame • 3 באפר׳ 2004
לשפוט באם הסיפור אמיתי יהיה קשה מהעובדה הפשוטה, בני אדם מסוגלים לכל דבר.
גם להמציא סיפור מופרך שכזה וגם באמת לבצע הכל!
והיו כבר דברים יותר מוזרים.

אולי יש כמה רמזים קטנים שיכולים לעזור לנו להחליט...
נניח לרגע שהסיפור אמיתי,
אני לא מאמין שהמלכה מחזיקה את השפחה באיומי אקדח ואם הדבר היה עד כדי כך חשוב לה שהיא מוכנה לרדת לכלב אני מאמין שהיא הייתה מוצאת דרך להיפטר לכמה זמן מחגורת הצניעות או לקרוע אותה לגמרי.. או לחליפין להיפרד ממלכתה.
דבר שני זה שקשה להאמין שמלכה תשקר ככה לשפחתה ועוד בנושא כל כך קריטי. לדעתי מלכה מנוסה (כפי שהיא הוצגה בסיפור) לעולם לא הייתה עושה דבר כזה לשפחתה מאחר והיא יודעת שזה רק מזיק לאמינות שלה בטווח הארוך...

אבל עדיין, לדעתי הכל יכול לקרות כשמדובר באנשים..
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 3 באפר׳ 2004
נראה לך שזה אמיתי ?
כי לי ממש ממש לא...!
Tame
Tame • 3 באפר׳ 2004
אמרתי "נניח"

אם אתה מסוגל לחוות דעה כל כך קונקרטית אז אשריך.
אני נשאר בספקותי לכאן ולכן..
(טוב אולי זה משום שאני מזל מאזניים..)
נערה מופקרת​(אחרת)

מ ז ע ז ע ! ! !

נערה מופקרת​(אחרת) • 3 באפר׳ 2004
גם אם זה דימיוני, איך אפשר בכלל לדמיין דבר שכזה?!?!?
מצטערת אם אני בורה ולא בינה כל כך אבל אני חייבת לדעת.
אז ככה מזה בכלל חגורת צניעות??
ולמה בכלל היא צריכה לבקש ממנה רשות לגמור, היא לא יכולה פשוט לאונן לבד ולגמור, מבלי שהמלכה שלה תדע?
אני לא מבינה איך אדם יכול להגיע למצב שכזה ואני מתכוונת גם לשיפחה וגם למלכה, שלדעתי בכלל המלכה היא לא מלכה אלא רק נעל בלויה ועלובה!!!
אני מאוד מקווה שזה סתם סיפור דימיוני שאם זה לא, אז כולי מלאת רחמים ליצורים שכאלו.
שוב אני מאוד מצטערת עם פגעתי באיש, אבל לא יכולתי להתעלם מסיפור מבחיל שכזה.
PsychoDemi
טוב
דבר ראשון אם זה אמיתי או שלא אין לי מושג, יש לי את הדיעה שלי אבל אלו הפידבקים שקיבלתי ב-ICQ, כולל תמונות של השפחה במצבים די נגיד... מביכים, ומתוך כל העניין הזה מה אמיתי ומה מופרך, מה נכון ומה מוגזם ומוקצן, איפה נשברו גבולות ואיפו נעשו הדברים כפי שסוכמו.... כל זה ממש אין לי מושג.
אני קיבלתי את הרושם שהכל במסגרת הגבולות שהוצבו אבל אני גם מניח שמישהי שנמצאת כמה חודשים בחגורת צניעות מה עוד שפעמיים בשבוע משחקים לה בדגדגן ואחרי זה שוב נועלים (בלי שהיא תצליח לגמור) אז הגבולות שלה קצת מתערערים......
מצד שני...
האם מתיחת הגבולות זה לא עניין שלפחות חלקינו מעוניינים בו?
אין בינינו כאלו שמעוניינים שיכריחו אותם לעשות דברים? שיאלצו אותם?
ואז איפה עובר הגבול? האם הנשלטת נמצאת במצב בו היא מסוגלת בכלל לשים לב לגבולות?

וכן, אלו שאלות שאין עליהם תשובה ברורה וחד משמעית.

ונערה מופקרת - לשאלתך, חגורת צניעות טובה היא כזאת שמונעת ממך כל גישה לדגדגנך ולחור ישבנך (למרות שיש כאלו שבכוונה משאירות את חור הישבן פתוח לשימוש), הדבר היחידי שאת יכולה לעשות זה להכניס פנימה קצת מיים כדי לנקות, להשתין (ואז זה יוצא דרך חורים קטנים כאלו) וגם לחרבן (בלחץ כמובן כי על הקקה להחתך לשתיים מכיוון שיש פס ברזל שיושב בצמוד לחור הישבן ומונע כניסת דברים פנימה), אההה... את גם יכולה לדמם ורצוי יהיה לשים תחבושת מעל החגורה, אבל יותר מזה אין לך סיכוי (כולל להכניס אצבע.. פשוט בלתי אפשרי).
היא עשוייה מפלדת אל חלד ונעולה במנעול וניתן להוריד אותה או בעזרת מפתח או בעזרת רתכת או אולי מסור דיסק ואז מאוד מאוד מאוד בעדינות ובזהירות - וזאת אולי הסיבה העיקרית שבגינה אי אפשר להוריד אותה כי אני לא מכיר הרבה רתכים שיעזו להסתכן בפציעה של מישהי בצורה כזאת.
אני יודע שאת תגידי - אז לשבור את המנעול, אבל בחגורות טובות המנעול מוגן ונמצא בתיבת פלדת אל חלד מהדבר היחידי שבולט זה החור שלתוכו מכניסים את המפתח ולכן גם אופציה זאת היא בלתי אפשרית.
לדוגמאות נוספות את יכולה ללחוץ על הפרופיל שלי ולראות את התמונות של החזירונת שכבר נעולה כמה חודשים icon_wink.gif
נערה מופקרת​(אחרת)

אוי שיט!!!

נערה מופקרת​(אחרת) • 3 באפר׳ 2004
מצטערת!
לדעתי גם אתה היית נעול בחוגרה כזו...
ולכן ת'ה כל כך חולה נפשית,
מכוון שענית לי לפחות בצורה אמיתית , אבל בכל זאת אני שואלת את עצמי, איזה אדם לא חולה נפשית מסוגל לעבור מצבים נוראים וקשים כאלו.
צר לי שוב, אבל לדעתי אדם כזה הוא מיסכן .כל שנשאר לי זה לרחמם על כזה דבר.
מקווה בשבילך שאתה לא באמת חולה,

פאק זה דבר נורא.
PsychoDemi

Re: אוי שיט!!!

נערה מופקרת כתב/ה:
מצטערת!
לדעתי גם אתה היית נעול בחוגרה כזו...
ולכן ת'ה כל כך חולה נפשית,
מכוון שענית לי לפחות בצורה אמיתית , אבל בכל זאת אני שואלת את עצמי, איזה אדם לא חולה נפשית מסוגל לעבור מצבים נוראים וקשים כאלו.
צר לי שוב, אבל לדעתי אדם כזה הוא מיסכן .כל שנשאר לי זה לרחמם על כזה דבר.
מקווה בשבילך שאתה לא באמת חולה,

פאק זה דבר נורא.

חחחחחחחחחחחחח
icon_wink.gif

לא אני לא הייתי נעול בכזאת חגורה ולא, אני גם לא מתכוון להיות
כל אחד והפשיט שלו, בשביל אחד ללכת על 4 זה משהו נורא, בשביל אחר ללקק את הזרע של עצמו, בשביל שלישי מחטים זה סוף העולם ובשבילך חגורות מהסוג הזה, ככה זה.

לגבי המחלה שלי- כשאת תלמדי כל יום 12 שכות רצוף אני בטוח שגם את תההי חולה icon_lol.gif
abcd

דמי

abcd • 3 באפר׳ 2004
12 שעות ?!

אתה מרביץ תורה?