צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורסט בי -הסבר

רצסיבי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 27 ביוני 2018
רצסיבי​(נשלט) • 27 ביוני 2018
פורסד-בי זו דוגמא מובהקת (וממש לא יחידה) לאבסורד בדסמ"י.
אתה מחפש מישהי ש"תכריח" אותך לבוא במגע עם גבר אחר, למרות אי רצונך בכך.
אבל ברגע שאתה מחפש מישהי כזו, אתה הרי בעצם רוצה בכך (או רוצה לבוא במגע, או לפחות רוצה להיות מוכרח), ולכן למעשה אין כאן שום כפייה או הכרחה.

אז אחת משתיים:
א. או שזה פשוט תירוץ למישהו שרוצה מגע עם גבר, אבל מתבייש ברצון הזה שלו, וכל הסיטואציה נועדה לשמש לו תירוץ נוח.
ב. או שיש כאן משהו מורכב יותר, והוא נהנה מהכפייה, למרות שהוא יזם אותה.

אני אישית מאמין ששתי האופציות נכונות, במינונים שונים, אצל אנשים שונים.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 27 ביוני 2018
ומה עם פנטזיית אונס, רצסיבי? (אוף, איזה כינוי מעצבן, אי אפשר לתת לו שם חיבה. זה נשמע כאילו אני כועסת עליך.)

כל עולם הבדסמ רצוף חוויות שבהן הצד הנשלט מעניק לצד השולט את היכולת לכפות עליו דברים, כשאת הדברים עצמם הוא לא בהכרח רוצה (לפעמים כן), אבל את הכפייה הוא מחפש.

המורכבות היא במימוש הקשרים האלה בצורה אותנטית.

מה שכן, אני חושבת שפנטזיות ספציפיות לגבי האקט, למשל פורסד בי, מחבלות קצת בקונספט של השליטה. אבל לכולנו יש פנטזיות, ואם המימוש הוא חלק ממערכת שליטה רחבה יותר זה עדיין לא זיוף. נראה לי.
סוררת לאילוף
סוררת לאילוף • 27 ביוני 2018
פורסט גאמפ...הרסת אותי עכשיו?
FlowerKitty​(אחרת)

ניצחת D:

FlowerKitty​(אחרת) • 27 ביוני 2018
The Great OZ כתב/ה:
Forest bi זו סטייה שהתפתחה בשנות ה-90 לאחר יציאת הסרט "פורסט גאמפ". בו הנשלט מקיים יחסי מין בכפייה עם אנשים בשם פורסט. בישראל זה פחות תפס אבל לפי מקורות יודעי דבר, הסיבה להגירה של ישראלים לארה"ב באמצע שנות התשעים נבעה ממחסור חמור באנשים בשם פורסט. דליפה מתוך ויקיליקס חשפה שיצחק רבין ז"ל ניסה לגבש הסכם עם ממשל קלינטון במסגרתו יעלו 200 יהודים בשם פורסט לארץ.

לפטיש יש מספר מאפיינים ייחודים. העיקרי בהם הוא שהשולטת צועקת Run Forest run כאן זה השלב שעל פורסט להגביר את הקצב. מה קורה לאחר המשפט "החיים הם כמו קופסאת שוקולד..." אני אמנע ממכם פרטים.

צחקתי בקול רם באמת!
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 27 ביוני 2018
כן, רם, זו תגובה הגיונית.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Ram Steinberg כתב/ה:
אומרים פורסד יא חתיכת אימבציל.

רם, נסחפנו קצת. גם לך היו שאלות שהרימו גבה. צחוקים זה סבבה, אבל לא להכנס ככה בבנאדם, כפרה
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 28 ביוני 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 28 ביוני 2018
Ram Steinberg כתב/ה:
אומרים פורסד יא חתיכת אימבציל.

הלוואי על כולנו "בורות" כזו. אקטים בדסמים הם לא בדיוק חלק מתוכנית הלימודים של מוסד חינוכי או אקדמי כלשהו. אפשר לחשוב שהוא שאל מי היה ראש הממשלה הראשון של ישראל. זה לא בדיוק מידע הכרחי. למעלה מכך, מדובר בטעות שכיחה, שרבים עשו אותה. גם אני, רק אחרי הצבא למדתי הרבה דברים על בדסמ שלא היה לי מושג לגביהם.

אנחנו כאן בדיוק בשביל לענות על שאלות "טיפשיות" כאלה. "אין הביישן למד" - אני מזמין את כל מי שבאתר ויש לו שאלה לרשום אותה בפורום.
רצסיבי​(נשלט)
לפני 5 שנים • 28 ביוני 2018
רצסיבי​(נשלט) • 28 ביוני 2018
Ollie כתב/ה:
ומה עם פנטזיית אונס, רצסיבי? (אוף, איזה כינוי מעצבן, אי אפשר לתת לו שם חיבה. זה נשמע כאילו אני כועסת עליך.)

כל עולם הבדסמ רצוף חוויות שבהן הצד הנשלט מעניק לצד השולט את היכולת לכפות עליו דברים, כשאת הדברים עצמם הוא לא בהכרח רוצה (לפעמים כן), אבל את הכפייה הוא מחפש.

המורכבות היא במימוש הקשרים האלה בצורה אותנטית.

מה שכן, אני חושבת שפנטזיות ספציפיות לגבי האקט, למשל פורסד בי, מחבלות קצת בקונספט של השליטה. אבל לכולנו יש פנטזיות, ואם המימוש הוא חלק ממערכת שליטה רחבה יותר זה עדיין לא זיוף. נראה לי.

אולי, מה שאת אומרת נכון, יש אבסורד מובנה בכל העולם הבדס"מי, אבל יש מקומות שבהם האבסורד נחבא, ויש מקומות שבהם הוא זועק. והמקרה של מימוש פנטזיית אונס הוא אכן מקרה שבו האבסורד זועק, כמו גם המקרה של פורסד-בי.

אני עסקתי בכתיבה שלי בפנטזיות אונס, בכמה וכמה סיפורים. ובחלק מהסיפורים עסקתי גם בנקודה שהעלית עכשיו - איך זה יהיה אותנטי אם זה מוזמן, והאם עדיף אותנטי על מוזמן. זה אכן עניין לא פשוט. אם יבוא לך, תציצי בשני אלה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=279720&blog_id=18668
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=285562&blog_id=18668

[רצ', זה הקיצור הכי טוב שעולה לי בראש icon_smile.gif ... ]