סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יציאה מהארון הבדסמי והשלכותיה

שדה​(שולטת)
לפני 5 שנים • 3 ביולי 2018
שדה​(שולטת) • 3 ביולי 2018
כשאישה לסבית יוצאת מן הארון, זה בשביל שהיא תוכל לחיות עם בת זוג ולא להחביא אותה.
להביא אותה לארוחת שישי אצל ההורים. לצאת איתה למפגשים חברתיים. להזמין חברים לבית המשותף.
זה לא בשביל לפרסם בציבור את העדפותיה המיניות.
יש מעט מאוד סיטואציות שבהן אני מדברת עם אנשים על חיי המין שלי.
כשזה קורה, וכשזה מתאים, אני לא מסתירה את ההעדפות שלי. בכך אני לא שונה מנשים וניליות.
אין לי רצון שיכירו אותי כאחת שאוהבת לשלוט, כפי שלוונילית אין רצון שיכירו אותה בתור אחת שאוהבת למצוץ.
זה לא מרכיב מהותי בזהות הציבורית שלי.
אני בכלל לא בטוחה שקיים ארון בדס"מי בצורה שדומה לארון הומוסקסואלי.

אולי השאלה הזו רלוונטית למי שעבורם בדס"מ הוא אורח חיים. כאלו שרוצות להביא את בן הזוג למפגש חברתי כשהוא אזוק, אבל חוששות מן ההשלכות וממה שיגידו.
אבל מי באמת רוצה לחיות כך?
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 3 ביולי 2018
יש כל כך הרבה תגובות בסגנון הזה ^ (של שדה) פה בשרשור.
התגובות האלה ממש תמוהות בעיניי.

מה קשה להבין שהארון הוא ההכרח לא לתת לאנשים שאני יוצאת איתם את הפאקינג מספר טלפון ושם שלי, עד שלא פגשתי אותם, למקרה שיתברר שאנחנו מכירים ושהם ינצלו את המידע הזה לרעה?
את הצורך ללבוש תחפושת מעל הבגדים שאיתן אני יוצאת למסיבה, כדי שאף מכר ונילי שאולי יראה אותי בדרך לשם לא יקשר ביני ובין בדסמ?
את חוסר היכולת לשים פה תמונות פנים שלי, כמו שוונילים עושים באפליקציות היכרויות?
את המניעה מהתחברות בפייסבוק עם חברים שלי, חברים אמתיים שישנים אצלי והולכים איתי לים בשבת בצהריים - כדי שאף אחד לא יזהה שיש לי יותר מדי בדסמיים בפרופיל ונחש שיש לי קשר לעולם הזה?

(אה, וגם קושי להביא בנזוג הביתה להורים או להיכרות עם חברות, כשאני בת 30 והוא בת 50. נניח. אצל חלקנו זה חלק מהנושא הבדסמי, פערי גילאים.)

מה קשה להבין שחיים של הסתרה הם עינוי לנפש, ושאין שום קשר להתהדרות פומבית בחיי המין שלי מול כל מכריי?
פלייפול
פלייפול • 3 ביולי 2018
Ollie כתב/ה:

כשאני בת 30 והוא בת 50

צ'מעי, זה כבר באמת מוגזם icon_wink.gif
Skaro​(שולט)
Skaro​(שולט) • 3 ביולי 2018
Ollie כתב/ה:

מה קשה להבין שהארון הוא ההכרח לא לתת לאנשים שאני יוצאת איתם את הפאקינג מספר טלפון ושם שלי, עד שלא פגשתי אותם, למקרה שיתברר שאנחנו מכירים ושהם ינצלו את המידע הזה לרעה?
את הצורך ללבוש תחפושת מעל הבגדים שאיתן אני יוצאת למסיבה, כדי שאף מכר ונילי שאולי יראה אותי בדרך לשם לא יקשר ביני ובין בדסמ?
את המניעה מהתחברות בפייסבוק עם חברים שלי, חברים אמתיים שישנים אצלי והולכים איתי לים בשבת בצהריים - כדי שאף אחד לא יזהה שיש לי יותר מדי בדסמיים בפרופיל ונחש שיש לי קשר לעולם הזה?

(אה, וגם קושי להביא בנזוג הביתה להורים או להיכרות עם חברות, כשאני בת 30 והוא בת 50. נניח. אצל חלקנו זה חלק מהנושא הבדסמי, פערי גילאים.)

מה קשה להבין שחיים של הסתרה הם עינוי לנפש, ושאין שום קשר להתהדרות פומבית בחיי המין שלי מול כל מכריי?

את שואלת מה רע בזה ושזה כואב לך לחיות תחת תחפושת אבל עדיין את לא חושפת את עצמך.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 3 ביולי 2018
וואי, השרשור הזה יותר ויותר מעצבן אותי.

בטח שאני לא חושפת. אני בארון!
ארון עבה וכואב שהחברה כופה עליי.
כי עלק השיפוטיות היא רק פה בכלוב, והעולם שבחוץ כולו אנשים מתוקים ולא שיפוטיים, והנה עובדה שפעם הלכתי ברחוב ואישה אחת אמרה לידי שאין לה בעיה עם סאדו מאזו. (פאראפרזה על התגובות פה.)

חלקנו מחזיקים בקריירות שיכולות להיהרס אם החברה תדע שאנחנו בדסמיים.
חלקנו באים מחברה שתקיא אותנו אם היא תדע שאנחנו בדסמיים.
חלקנו מתמודדים עם הליכי גירושין מכוערים פלוס ילדים, באופן שעלול לפגוע בהורות שלנו אם ייוודע שאנחנו בדסמיים.

וכדי למנוע את *זה* - אנחנו צריכים להסתתר, אקטיבית.
ואין בין זה ובין "מה כל כך דחוף לכם לספר לשכנה איך נראה הסקס שלכם אתמול?" שום קשר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

ריגשת

Ollie כתב/ה:

מבין לגמרי, מסכים לגמרי (ואני יחסית מחוץ לארון הבדסמי).

אה, ןפלייפול רק צחק על זה שכתבת "הוא בת 50". כלומר, על הטעות המשעשעת, לא על התוכן
פלייפול
פלייפול • 3 ביולי 2018
היא הבינה.