ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בת זוג חזקה פיזית

איכבוד​(נשלט)
לפני 5 שנים • 1 ביולי 2018
איכבוד​(נשלט) • 1 ביולי 2018
א. אין הרבה נשים שחזקות פיזית מגברים.
ב. יש עוד פחות נשים שנמשכות לגברים שפיזית חלשים מהם.
ג. כן, זו בהחלט פנטזיה שלי, כמובן שהרעיון הוא שהיא תנצל את הכוח שלה כדי 'להתעלל' בי (מסתפק בעיקר בדגדוגים שיביאו אותי לכניעה, אבל גם דברים אחרים יכול ללכת).
ד. הייתה לי חברה שהייתה כנראה חזקה ממני, אחת מאלה שעושות כושר בטירוף ולא רזונת, אך לצערי היא, ויחסינו, היו וניליים.
Westley​(נשלט)
לפני 5 שנים • 1 ביולי 2018
Westley​(נשלט) • 1 ביולי 2018
כמו שהרוב כאן אמרו, קשה למצוא בחורה חזקה שאוהבת להיות עם גברים יותר חלשים ממנה. קצת כמו שמרבית הנשים יעדיפו גבר גבוה מהן. ובכל זאת אני נמשך לכוח אבל בלי קשר השוואתי. ספורט הוא חלק גדול מהחיים שלי ולכן אני מעריך בנות ספורטאיות, או בנות גבוהות/גדולות שיש להן מבנה חזק. זה הפלפל הזה והמשחק שבשליטה פיזית - להיאבק קצת, להשתולל, לנעול את ההתפרפרות שלה בכוחי, או להיפך, לתת לה להכניע אותי תחתיה ולתת לה להכניס אותי לתנוחות שיהיה לי קשה לצאת מהן. הכל כיף
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 2 ביולי 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 2 ביולי 2018
בת זוג חזקה פיזית תמיד היה הפנטזיה שלי (ולמזלי זה קרה). עצם המגע בהיאבקות עשוי לעורר תשוקה אבל זה לא אותו דבר אם אתה מוותר לה ואתם לא נלחמים באמת - כמו שאנג'ל אמרה זה מלאכותי מדי. אם לבחורה יש רקע באומנות לחימה או בקרב מגע, מניסיון, הפער הפיזי מצטמצם - לפעמים אפילו באופן דרמטי (ואם היא גם חזקה אז בכלל "אכלת אותה" icon_smile.gif ).

בסופו של דבר, העניין המנטלי הוא זה שהופך את למרכז ופחות הפיזי.