לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים........... מה אתם מרגישים כאשר אתם רואים אשה נשלטת?

dark blue ocean
לפני 5 שנים • 19 ביולי 2018
dark blue ocean • 19 ביולי 2018
נשלטות....... מה אתן מרגישות כאשר אתן רואות גבר נשלט.

לי זה גורם לצביטה בלב, תחושת צער עליו...להרגשה שמשהו מאוד מאוד לא נכון בתמונה הזאת.... שגבר מכפיף את עצמו.

(האמת שלא.
אבל היה לי חשק להפוך וקצת לשנות את המשפט..)
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מתהפך כתב/ה:
נשלטים הם יצורים עדינים יותר, אמפתיים
רחמנים, בעלי אנטלגנציה רגשית מפותחת
וזו גם הסיבה שהם נמשכים לשולט. הוא משלים
להם את מה שאין בהם.
זה כמו "בן טובים " שמתחבר לעבריין.
כשהנשלט צופה בנשלט אחר הוא מקנא בו
אם הוא באותם גבולות שלו. אם הוא מעבר לגבול שלו
אז כואב לו על מה שהוא רואה, והוא מרגיש רצון להציל אותו.

וכל ההומואים מקסימים, אנשים עם adhd נורא אינטליגנטים, לשחורים יש חוש קצב טבעי...
נו, באמת.
Snitch
Snitch • 19 ביולי 2018
מודה שיש בזה משהו קצת מוזר. אוטמטית אני רואה אותה כ"חלשה" יותר וזה מוריד. מוריד כמובן בעניין המשיכה, כשבשאר הפרמטרים זה לא משפיע בשיט
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 19 ביולי 2018
צריך להפריד בין קבלה לתחושה. לדעתי, כותב הפוסט התייחס לחלק השני.

אין סתירה בין השניים. אדם יכול להיות בעד נישואים חד מיניים ועדיין להרגיש לא נעים שהוא רואה שני גברים מתנשקים. בדוגמה הזו, הסצנה שבה שני דמויות שהאחר לא מוצא אותם כמושכים פיזית עלול לעורר תחושות לא נעימות. מדובר בתגובה אינסטינקטיבית שלא מעידה כהוא זה על עמדתו של האדם. בפעמים אחרות, סשן בא האישה "נאנסת" או אפילו סתם מושפלת מילולית עלול לעורר קונוטציות שליליות ותחושה של "משהו לא בסדר".

חס וחלילה, אין זה אומר שאני לא רוצה שאישה תהנה מאקט שעושה לה טוב. כנ"ל לגבי השולט. בניגוד לאחרים, אני מתנגד להגדרה הסלקטיבית של 'בחירה חופשית'. מה לעשות, שלצפות באישה במצבים מעין אלה מעורר בי דימויים של אונס ואלימות נגד נשים. התחושה היא לא רק נפשית לא נעימה אלא גם גופנית. לדעתי, זה מצביע דווקא על רגישות.

יש משהו קצת בוטה ולא הוגן, בראיית עולם שמצפה ממני לא רק לקבל את הבחירה של האחר אלא גם להיות מסוגל להשתתף בחוויה שלו. בלי להתייחס למורכבות שלי כאדם, שאוהב ונרתע מדברים שונים בהתאם לאופי ולמשיכה המינית שלי. כמה מכם מסוגלים לצפות בסשן צואה בלי שזה יעורר בכם תחושה של גועל או רחמים כלפי הצד הנשלט? כמה ממכם היו מבטלים את זכות הבחירה החופשית של שני הצדדים בגלל אותה תחושה? אין לי ספק שרובכם יענו על השאלה הזו בשלילה. זה פחות יותר מסכם את ההבדל בין אידיאולוגיה לרגשות.
Snitch
Snitch • 19 ביולי 2018
"יש משהו קצת בוטה ולא הוגן, בראיית עולם שמצפה ממני לא רק לקבל את הבחירה של האחר אלא גם להיות מסוגל להשתתף בחוויה שלו."

אם זה לא היה משפט ארוך מדי, הייתי מקעקע אותו. אוז, תשתדל יותר להבא! :}
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 19 ביולי 2018
באמת?
״צער״ ותחושה ש״משהו לא נכון״, הוא סוג של קבלה מאוד יחודי. (:

הדבר צורם אפילו יותר, לאור העובדה שמדובר בנשלט, שאמור להבין את הדינמיקה של הרצון להשלט. בגלל זה האנלוגיה של הצואה היתה מדויקת יותר אם היה לו קשה לצפות בסשן צואה של אישה, למרות שהוא בעצמו אוהב להיות חלק מסשן כזה. זה מה שקצת מקומם, אבל נו שוין, יש אנשים שמקבלים בעיקר את הצרכים של עצמם, ואצל אחרים אותם הצרכים ממש, זה ״לא נכון״ ומצער.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 19 ביולי 2018
Snitch כתב/ה:
"יש משהו קצת בוטה ולא הוגן, בראיית עולם שמצפה ממני לא רק לקבל את הבחירה של האחר אלא גם להיות מסוגל להשתתף בחוויה שלו."

אם זה לא היה משפט ארוך מדי, הייתי מקעקע אותו. אוז, תשתדל יותר להבא! :}

נניח שזה משפט נהדר, איך זה נוגע לענייננו? מי היא הנשלטת שדרשה מפותח השרשור להשתתף בחוויה שלה, בדרך כלשהי, אפילו מרומזת? הוא היה זה שפתח שרשור שמתעסק בבחירות של אחרים, או בעצם אחרות, במקרה הזה, כשהוא טוען שזה מרגיש לא בסדר ומצער.
למה להפוך את היוצרות?
Snitch
Snitch • 19 ביולי 2018
זה נראה לי יותר בתור כלל מגניב לדיונים בכלל.
ההקשר לדעתי הוא שאוז הקדים תרופה למכה והסביר שעצם העובדה שלא נעים לו לצפות באקט, זה בעיקר כי הוא לא יכול להזדהות אותו ולא בגלל שהוא נגדו, כמו שאולי ניתן לחשוב.
פראנסס
פראנסס • 19 ביולי 2018
יש אנשים, בעיקר בין הנשלטים שמתייחסים לנשים כאל מכלול אחד וטוענים ש"כל אשה היא מלכה" והנשים בכלל נעלות על הגברים. יש להם הרבה שירי הלל למין הנשי בכללותו ובעצם הם לא מצליחים להתייחס לנשים כאל בני אדם ולהבין שיש ויש, וכל אחת היא ישות בפני עצמה.
נראה לי שמכאן קשה לפותח השרשור להתייחס לאשה נשלטת כאל משהו טבעי ונורמלי.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 19 ביולי 2018
חלק מהעניין של femdom זה יחסי הכוחות בין המינים כך ש'הדינמיקה של הנשלט/ת' הוא לא העניין המרכזי כאן. ככה שהחוויה היא בסופו של דבר שונה. סניץ' תיאר את התחושה המוזרה בפוסט קודם שלו. כל אחד חש אחרת מול מראות ויזואלית שונים. אני אוהב נשיקות, האם זה אומר שכל מראה של אנשים מתנשקים חייב לעורר בי תחושה נעימה?

שום דבר ממה שכתבתי לא מצביע על כך שאני לא מבין את הדינמיקה. נושא הדיון הוא סביב סוגיית הראייה, שהיא שונה בתכלית מהעמדה הסובייקטיבית של האדם בנוגע לסוגיה מסוימת.

הדיון עצמו מתמקד בתחושה למראה הנשלטת כך שמי רוצה להעביר ביקורת (שלא בצדק) מוזמן להדגיש ש"אני לא מוכן", כביכול, לקבל את החוויה של שני הצדדים. אם הייתם טורחים לשאול אותי לגבי שני הצדדים, הייתם מגלים שדווקא מראה השולט מעורר בי רגשות/תחושות שליליים יותר עזים. זה לא סותר את העובדה שאני מאחל לאישה שאוהבת סטירות ולגבר שנהנה שמשתינים עליו הנאה וכיף.