בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים........... מה אתם מרגישים כאשר אתם רואים אשה נשלטת?

Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 19 ביולי 2018
Sm Art{☆Sm} • 19 ביולי 2018
אני מציע פשוט לא להסתכל וזהו .
למי שנחמץ ליבו.
כשגבר חרמן הוא נטול הגנות
כנל",אישה .
בגלל,זה אני תמיד האמנתי שאם אני עושה בושות .
לפחות שהעדים שיעידו כנגדי ,יהיו הקירות וגם זה מספיק
ודי בהחלט שהקירות ראו .
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 19 ביולי 2018
מה שלי מפריע, זה לא אם למישהו יותר או פחות נעים כשהוא נחשף לאישה נשלטת. לי מפריעה הפרשנות שניתנת לנשיות, פרשנות שהיא בעיקרה לכאורה מרוממת ומאדירה, אך בפועל היא מחפיצה עד לרמה שהצרכים הנשיים הם לא משהו שנשלטים מסוג מסוים יכולים בכלל להתבונן דרכם, להבין אותם ולקבל אותם ברמה האנושית מבלי שיווצר בהם דיסוננס, והדרך להתמודד עם הדיסוננס הזה הוא לייצר דה-לגיטימציה לצרכים האלה, לגברים הנוראיים האלה ולנשים הסמרטוטות האלה שמוכנות לקבל כזו התנהגות, כשבפועל הן יכולות לקבל הרבה יותר. זה הנרטיב, והוא ילדותי למדי, מחפיץ מדי, וחסר כנות והתעמתות אמיתית עם המציאות.
העניין הוא, שלא מדובר בהכרח בגברים ניאדטרלים ש״דופקים סטירות״ ו״מזיינים חזק״, לפעמים מדובר בגברים רגישים מאוד, חכמים ומודעים לתהליכים רגשיים, שנותנים לנשלטת שלהם את האפשרות להתחבר אל עצמה בדרכים מעט פחות מקובלות, ויש בתהליך הזה הכלה והענקה הדדיים. גם לא מדובר בנשים ״חלשות״ ״סמרטוטיות״ ״מסכנות״ ו״קורבניות״ שלא יודעות מה הן יכולות להשיג. ברוב המקרים מדובר בנשים חזקות, שמודעות להשפעה שלהן על גברים, יודעות מה הן יכולות להשיג (כולל הידיעה שהן יכולות להשיג הערצת נשלט, תנוח דעתכם) שצריכות את המקום הספציפי הזה, ודווקא בו המיניות והריגוש שלהן נחשפים ומתעצמים.
אז באמת תודה שחלק מכם חושב ששליטה כזו היא לגיטימית, רק שקשה לכם רגשית איתה. icon_smile.gif
העניין הוא, שאת הקושי הרגשי הזה, לדעתי, יש לעמת עם התפישות האישיות שלכם, כולל התפישה הפטישיסטית את האישה, במקום להתעצב אל ליבכם, ולהרגיש שמשהו לא בסדר עם זה. זה לגמרי לגמרי בסדר.
זה מזכיר לי שפעם פנה אלי מישהו וסיפר לי שמאז ״שהפכתי לנשלטת״, יצרתי לו כזה דיסוננס, עד שהוא לא יכול כבר לחשוב על זה שאני אשלוט בו. זה הצחיק אותי, קודם כל כי מעולם לא הצעתי לשלוט בו, כך שהבעיה שנוצרה לו היתה תאורטית לחלוטין, ושנית- הדרך בה הוא התבונן בי היתה בדרך של תבניות. הוא לא יכול היה לראות אדם שלם, בשר ודם, עם חוזקות וחולשות, עם תהיות, עם הומור, הוא ראה אדם חזק שהתנפץ לו מול הפנים רק כי ״נשלטת״. מבנה אנושי כזה לא הייתי מכניסה לחיי כמעט באף קונסטלציה, זה מתכון בדוק לתסכול ולאיבוד העצמיות בנסיון להתאים את העצמי לפטיש. ביג נו נו.
Mary Jane
Mary Jane • 19 ביולי 2018
איש לא מצפה מהזולת לקבל או להשתתף בחווית האחר.
הציפיה היא להיות סובלני ולא להציק. במקרה הזה, לסתום כשמשהו אינו הולם את טעמך האישי ואת העדפותיך במקום להשפריץ מילים מיותרות לכל עבר. משתי סיבות עיקריות:
א. היות וכל אדם מחזיק בטעם כלשהו, אין ערך ממשי להבעת עמדה כזו. לאף אחד לא אכפת והעמדה שלך בסוגיה לא רלוונטית לכלום. דיעה יש לכל אחד, זה לא הופך אותה לחשובה, תורמת או משמעותית. התעסק בשלך, הנח לאחרים.
ב. אתה עלול לפגוע, לבאס או להקניט את מי שנורא נמשך למה שלא מושך אותך - פגיעה לחינם, ביאוס לחינם והקנטה לחינם.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 19 ביולי 2018
Mary Jane כתב/ה:
הציפיה היא להיות סובלני ולא להציק. במקרה הזה, לסתום כשמשהו אינו הולם את טעמך האישי ואת העדפותיך במקום להשפריץ מילים מיותרות לכל עבר. משתי סיבות עיקריות:
א. היות וכל אדם מחזיק בטעם כלשהו, אין ערך ממשי להבעת עמדה כזו. לאף אחד לא אכפת והעמדה שלך בסוגיה לא רלוונטית לכלום. דיעה יש לכל אחד, זה לא הופך אותה לחשובה, תורמת או משמעותית. התעסק בשלך, הנח לאחרים.
ב. אתה עלול לפגוע, לבאס או להקניט את מי שנורא נמשך למה שלא מושך אותך - פגיעה לחינם, ביאוס לחינם והקנטה לחינם.

זו צורת מחשבה טוטאליטרית.
לפי מה שכתבת אף דיון כאן לא לגיטימי, כי כמעט כל דיון מבוסס על הטעמים והעמדות שלנו. יש כאן גם כשל לוגי כי את בעצמך מביעה כאן דעה שאותה את מציגה כמשמעותית.

לשיטתך, את צריכה לסתום עכשיו כי הטעם שלך והעמדה שלך אינו הולם את שלי. אני יכול לבוא ולומר שאת פוגעת ומבאסת אותי בגלל שאת לא מוכנה לקבל את מה שאני נמשך ולא נמשך אליו. כך שפעם נוספת, לשיטתך, את צריכה לסתום את הפה.

יש כאן פגיעה חמורה בחופש הביטוי. אם מישהו מתבאס או נפגע ממה שאני מרגיש או מישהו אחר אז אוי אוי אוי. מהות הדיון היא לשמוע מגוון דעות, גם אם היא לא מוצאת חן בעיניך. הזכות לא להיפגע משיח, היא לא קיימת. אין לי שום רצון להימנע מהבעת עמדה ועל אחת וכמה להימנע מתיאור רגשות וחוויות אישיות בשביל למנוע ממך או מכל אחד אחר להיעלב. היעלבות או פגיעה ברגשות כתוצאה משיח ודיון הם לא חלק מזכויות האדם שלך או של כל אחד אחר. הניסיון לעשות הנדסת רגשות ולצנזר חוויות של אחרים מתאים לאגף הדיסטופיות בספרייה.

ברגע שאת ואחרים, לא מוכנים לקבל את הרגשות שעולות בי בזמן הצפייה, הקונוטציות שהן מעוררות בי ומידת המשיכה שלי, אתם למעשה מנסים להכריח אותי להשתתף בחוויה של האחר, למרות שאיני מעוניין. בניגוד לעמדות ותפישות, שעליהם אפשר לדון, כאן יש חדירה פולשנית לנפש האדם, לנסות להנדס את הרגשות של האחר. מה השלב הבא? תמדדו לי את רמת העוררות המינית בזמן צפייה בפורנו של maledom?

מי אתם בכלל שתאמרו לי מה להרגיש? למה להימשך? ולהתווכח איתי על הדימויים שעולים לי?
עוץ הגדול​(נשלט)
כפול.

הפוסט הכפול הוא הזדמנות מצוינת להזמין אתכם מחר לפתיחה הרשמית של הבלוג שלי - פחות או יותר בסביבות הצהריים. שם אתם מוזמנים להעליב, לפגוע ולהקניט אותי בלי שאבקש לסתום לכם את הפה.
כסופתשיער

מרגישים

כסופתשיער • 19 ביולי 2018
רעד קל בכנף
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 19 ביולי 2018
מוזמנים גם לבלוג שלי שאני לא מפרסם בו שום דבר חשוב.
בלי קשר אני רוצה צומי ומשעמם ואני כן אסתום לכם תפה אם תעצבנו.
שדה​(שולטת)
שדה​(שולטת) • 19 ביולי 2018
בכוח המוח כתב/ה:
זה מזכיר לי שפעם פנה אלי מישהו וסיפר לי שמאז ״שהפכתי לנשלטת״, יצרתי לו כזה דיסוננס, עד שהוא לא יכול כבר לחשוב על זה שאני אשלוט בו. זה הצחיק אותי, קודם כל כי מעולם לא הצעתי לשלוט בו, כך שהבעיה שנוצרה לו היתה תאורטית לחלוטין, ושנית- הדרך בה הוא התבונן בי היתה בדרך של תבניות. הוא לא יכול היה לראות אדם שלם, בשר ודם, עם חוזקות וחולשות, עם תהיות, עם הומור, הוא ראה אדם חזק שהתנפץ לו מול הפנים רק כי ״נשלטת״. מבנה אנושי כזה לא הייתי מכניסה לחיי כמעט באף קונסטלציה, זה מתכון בדוק לתסכול ולאיבוד העצמיות בנסיון להתאים את העצמי לפטיש. ביג נו נו.

זה מזכיר לי את הדיון שהתקיים לא מזמן על "סוויצ'ופוביה".
אותה תופעה, רק ששם היו אלו נשים שהחפיצו גברים והפגינו את הקושי שלהן עם גברים שנחדרו.
כמו שאמרתי שם, אני אגיד גם כאן. אני חושבת שזו עמדה סגורה מאוד ומחפיצה. באופן אישי לא ברור לי כיצד היא מאפשרת אינטימיות וקרבה בין בני אדם, גם אם ההחפצה היא הדדית, ולכאורה קיימת התאמה.
אבל לא נראה לי שהיתה כאן כוונה להרחיק עד לדה-לגיטימציה של נשים נשלטות. פשוט תיאור כן של תחושות.
נראה לי חבל לקחת את הדיון למקום הזה. שתכף יאשימו אותך בשיפוטיות, ובאמונה שמתחלפים הם יצורים נעלים. icon_smile.gif
שדה​(שולטת)
שדה​(שולטת) • 19 ביולי 2018
Mary Jane כתב/ה:

אני לא מסכימה איתך. אבל אני תוהה
בשרשור "סוויצ'ופוביה" חשבת דברים דומים על ההתבטאויות של נשלטות ביחס לגברים שנחדרו?
אני חושבת ששם הדברים שנאמרו היו הרבה יותר בוטים. ונדמה לי ששם היה לך קול אחר. למה?
עוץ הגדול​(נשלט)
ArchThinker כתב/ה:
מוזמנים גם לבלוג שלי שאני לא מפרסם בו שום דבר חשוב.
בלי קשר אני רוצה צומי ומשעמם ואני כן אסתום לכם תפה אם תעצבנו.

ענק!!
אתה צריך לפרסם ספר עם כל הציטוטים שלך.
זה יהפוך להיות רב מכר.