לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתר חדש לקהילה (+סקר)

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 26 ביולי 2018
Green eyed girl כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
רוצה לקחת רגע להגיד את דעתי למה המרכז נחוץ.
כמה פעמים אנשים שאלו פה אם בדסמ הוא בעיה נפשית?
כמה פעמים שאלו איך מבצעים איזושהי פרקטיקה בדסמית?
כמה פעמים שאלו "שולט/ת אמר לי שבדסמ זה כך וכך. האם זה נכון?"
כמה מקרים של אונס והטרדה?
כמה פעמים עלתה שאלה רפואית לחלוטין?

אלה כמה דוגמאות בודדות לדברים שאנחנו רואים בפורום מדי יום, כמעט.
האם לא רצוי שיהיה מקום שיוכל לספק מענה לכל אלה? (ולו רק כדי להפחית שרשורים בפורום)
איני יכול לספק מענה לשאלות שהופנו למרכז. באמת מעניין לקרוא את הדיון ולהבין יותר, ואולי באמת יש מקום לתיקונים.
אבל, לדעתי, הצורך אמיתי.
(אם יש הדרכה על סאונדינג, נא להודיע לי, שאוכל לרשום את אדוני)

זה מאוד אינדיוויאלי, איך בדיוק תוכל לקבל תשובה חד משמעית מאיזשהו מרכז?
שאלות רפואיות צריכות להיות מופנות לרופא!!! אולי זה לא נעים, אולי זה מביך ויש סיכוי גדול שהרופאים לא יבינו או אפילו יסתכלו עליך בצורה קצת ביקורתית אבל התפקיד שלהם זה לטפל בחולים וכל מה שתגיד מוגן בחסיון רפואי.
אם התגובה לא נאותה או מעליבה אפשר בהחלט להתלונן ואם רופא חושף את המידע הרפואי אפשר לשלול לו את הרשיון.

גרין, המרכז הגאה נותן גישה לרופאים שמבינים יותר את הקהילה הגאה וצרכים רפואיים של להטבים.
הייתי רוצה לראות אפשרות לפנות לרופא (או ייעוץ ראשוני אינטרנטי או שירות דומה) שמבין בדסמ ובדסמים, שלא ישפוט או יזדעזע, שאדע שמבין אותי ואני יכול להתייעץ על הכל. מרכז כזה יכול להעסיק רופאים כאלה, או לספק הכשרות לרופאים כאלה.
בכל מקרה, רק ניסיתי להדגים צרכים של בדסמים במרכז קהילתי/טיפולי באופן כללי. המרכז שמנסים להקים כעת יישפט על פי פועלו
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לא להזדעזע אולי, אבל אני בספק אם תמצא רופא שכחלק מתפקידו יסביר לך איך עושים סאונדינג או איפה בגוף זה בסדר לתקוע מחטים.... זה קצת נוגד את העקרונות של שבועת היפוקרטס וגם בעייתי מבחינת הביטוח.
בהיבטים האלה יש קצת הבדל בין הקהילה הלהט״בים לקהילה שלנו. חלק מהפרקטיקות גורמות לנזק פיזי כלשהו (גם אם זמני) .
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 26 ביולי 2018
דיברת אליי או אל דרקן?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
בואי נתחיל מרופא שיכול לראות סימנים כחולים בלי לחשוב שהותקפת, ושאפשר לפתוח איתו שיחה ב"אתמול, כשהדום שלי חנק אותי... "
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 26 ביולי 2018
ארררר, איזו טעות לבחור שם שנכתב בעברית כמו המילה אולי.
פלייפול
פלייפול • 26 ביולי 2018
אבל זה שם נורא יפה...
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 26 ביולי 2018
נייר כוונות? אולי נעשה גם מסיבת עיתונאים?

תעשו לי טובה... אולי זו השפעת הגן הנשלט אצל אנשים באתר אבל ההתלהבות הזו לאמץ עמדה של קורבן ל"קהילה" שלנו לא עומדת במבחן המציאות. אנחנו ממש לא מסכנים.

נ.ב - בקשר לחוסר הבנה לתאונות בדסמ תבואו בטענות לעובדים סוציאליים יותר מאשר לרופאים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אוז, איפה התקרבנו? (יש דגש חזק בנון, נכון? כאילו, התקרבננו)
וזה לא תלונה כלפי אף אחד, רק הצעות לשירותים שיועילו לנו.
אגב, גם עורכי דין שמבינים בבדסמ לא יזיק בכלל. ולא, you know who לא נחשב
המהות הפנימית
המהות הפנימית • 26 ביולי 2018
זה המרכז הדתי למיניות אלט' ?
זה הזמן לפרסם ברדיו ובטלוויזיה